Pontos idő: 2024.03.28. 18:24

Időzóna: UTC + 1 óra





Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5739 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 115  Következő
  Nyomtatóbarát verzió Előző téma | Következő téma 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.15. 18:00 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2009.06.10. 20:54
Hozzászólások: 326
Tartózkodási hely: Belső-Somogy
Aki 20 ezer forint alatti értékben lop, az nem követ el bűncselekményt, tette csak szabálysértésnek minősül, melyet nem rendőrségi, hanem közigazgatási eljárás keretében vizsgálnak. Talán az ilyen és ehhez hasoló szabályok felülvizsgálatával kellene kezdeni. Nagyon nem akarok belemerülni ebbe a témába mert hamar elveszíteném higadságomat.
Csak még egy velem megesett történet. Egyik délelőtt folyamán egy bizonyos kiskönyvel szaladgáló állampolgár keresett meg azzal, hogy neki kellene egy pecsét és aláírás a könyvébe. Csak a rend kedvéért visszakérdeztem, hogy munka felvételre jelentkezik ? Szépen kaptam egy kioktatást miért nem éri meg neki, hogy dolgozzon mitől esik el stb.
Nem csak azok a hibásak akik könyebb bolgogulás reményében pontossan tisztában vannak jogaikkal, járandóságaikkal.
Jó érték - ár arányú szabálysértéseket beválalnak. Jobban azokra harakszom akik ezt mind lehetővé teszik.

_________________
"Nincs igazság és nincs emberiség.
Csak igazságok vannak és emberek."
Szerb Antal


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.15. 17:24 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.09. 20:20
Hozzászólások: 9383
Tartózkodási hely: J-N-Szolnok
hobby írta:
Bezárja a benzinkútját a romák előtt egy jászalsószentgyörgyi férfi. A töltőállomás tulajdonosa szerint ugyanis évente több százezer forintnyi üzemanyagot lopnak el tőle, ezért november 16-tól nem szolgálnak ki romákat a kútnál. Az Egyenlő Bánásmód Hatósága szerint mindez alkotmányellenes. :taps :ut :ut



Mivel ez a szomszéd falu, és én is járok oda néha tankolni, utánna olvastam itt-ott.
Nem teljesen úgy volt ez, ahogy a hírhajhász sajtó tálalta...

http://www.szoljon.hu/jasz-nagykun-szolnok/bulvar/a-biztonsagi-kamera-ellenere-is-lopjak-a-kutrol-a-benzint-269586

_________________
NB fészek+2x1/2NB szűz méztér(néha 3)
Halad az, csak csinányi köll....
"Tükörbe nézünk, de önmagunkba soha..."


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.15. 13:23 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2009.10.26. 20:08
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: SZ-Sz-B
Vivaldi írta:
hobby írta:
Bezárja a benzinkútját a romák előtt egy jászalsószentgyörgyi férfi. A töltőállomás tulajdonosa szerint ugyanis évente több százezer forintnyi üzemanyagot lopnak el tőle, ezért november 16-tól nem szolgálnak ki romákat a kútnál. Az Egyenlő Bánásmód Hatósága szerint mindez alkotmányellenes. :taps :ut :ut

Megértem.

Persze az sincs az alkotmányban, hogy a romáknak kötelességük lenne lopni

_________________
Csodás estét!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.14. 21:34 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.10.11. 13:25
Hozzászólások: 2170
Tartózkodási hely: Észak, közép Nógrád, A Karancs 10km-es körzetén belül.
hobby írta:
Bezárja a benzinkútját a romák előtt egy jászalsószentgyörgyi férfi. A töltőállomás tulajdonosa szerint ugyanis évente több százezer forintnyi üzemanyagot lopnak el tőle, ezért november 16-tól nem szolgálnak ki romákat a kútnál. Az Egyenlő Bánásmód Hatósága szerint mindez alkotmányellenes. :taps :ut :ut

Megértem.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.14. 19:22 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.05. 20:30
Hozzászólások: 163
Tartózkodási hely: Jászberény
Bezárja a benzinkútját a romák előtt egy jászalsószentgyörgyi férfi. A töltőállomás tulajdonosa szerint ugyanis évente több százezer forintnyi üzemanyagot lopnak el tőle, ezért november 16-tól nem szolgálnak ki romákat a kútnál. Az Egyenlő Bánásmód Hatósága szerint mindez alkotmányellenes. :taps :ut :ut


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.14. 10:32 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.10.11. 13:25
Hozzászólások: 2170
Tartózkodási hely: Észak, közép Nógrád, A Karancs 10km-es körzetén belül.
dodo írta:
Vivaldi irta: "de hétköznap mindig,, 2 óra 50-kor autózom hazafelé. 2 óra 25-re érek haza. Eközben rádiózom. "
Akkor miért panaszkodtál a sláger műsorára, minden nap majdnem fél órát fiatalított rajtad ?
Ezt nem értem ! :shock:

Csak három percre szoktam benyomni a slágert, és már meg is bánom. De mint említettem a mézet reklámozzák, ezért már nem bántom őket. De már mindegy is, a bíróság döntött, Danubius Sláger átadja a frekvenciát.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vivaldi 2009.11.14. 21:33-kor.

Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.14. 10:21 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.15. 21:10
Hozzászólások: 2613
Tartózkodási hely: Kis-Magyar-Alföld
http://www.yv.hu/play_a_video.html?autostartvideoplaying=true&uploadedfileidhash=77e6a9b0ae72d408208b66b1b53a598b

Gondolom ezt már többen láttátok. Nem tudom ki ez az ember. De pl az érveit hallgatva pl nem oltatnék. Más kérdés,hogy már csecsemő korom óta belémnyomtak mindent, ez a plusz egy már semmin nem változtatna. Szóval marad a bizonytalanság. De az emberke szavai elgondolkodtatók.

_________________
1/2NB


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.14. 00:13 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.05. 20:30
Hozzászólások: 163
Tartózkodási hely: Jászberény
Tudod Zsolti, senki nem tévedhetetlen, kívétel a mindentható!!! AZ ÚR! Az Ő segítségével nem csak az anyanyelvemen művelem a betüvetést, így több világnyelven próbálom megérteni a dolgok menetét. Nincs doktorim virológiából, nem ismerem az új H1N1 Vírust, de nem dugom homokba a fejem. Ha az a sok, az az majd 60 ország kormánya érdeklődik, és vételi szándékkal él a MAGYAR H1N1 Vakcinára, akkor valamit jól csináltunk, legyen az bárki műve is. Pártsemlegesen beoltattam magam, önmagam finanszíroztam. ÁFÁT nem kérek, sem könyöradományt. Élni akarok, egészségesen. Nem tudni milyen járvány jön, de jobb félni, mivel nem vagyunk istenek. Ha az vagyon' megírva hát' menni kell, akkor megyek, de ha van még időm akkor egészségesen kívánom élni a hátralevőt. Én így hiszem, hitemben megerősödve. Ámen.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.14. 00:03 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2008.11.28. 12:11
Hozzászólások: 536
Tartózkodási hely: Felsőszentmárton, Baranya
tsanyi írta:
Tudod Tamás van egy félelmem.
A környező országokban Ukrajnában, Szerbiában, Ausztriában ...... keményen jelen van a járvány. Mindenhol összefogás van, nálunk a szokásos politikai pankráció .......
Ha ne adja Isten, de nálunk is kitör a járvány akkor utána el kell számolni mindenkinek, hogy milyen tanácsokat adott. Ha mással nem, hát a saját lelkiismeretével, ha még van olyan.
Van????


Igen, és ki fogja megmondani a valót akkor ha neked lessz bármi bajod bármikor később?

Én is hezitálok és kérdezek. A háziorvosunk azt mondta hogy akkor sem adja be ha mögötte fegyverrel álnak (szó szerint!), az előző pedig beadta magának és a családjának, de azt mondta hogy most valószinű nem lessz semmi de ez csak 6-7 év múlva fog kiderülni. Komoly allergiológus finoman, de lebeszélt (ő nem oltatja családját, szintén 12 éves kislány is van). Ántsz főasszony ismerős szerint kell (sokat látott de úgye az ember nem hisz neki mivel hivatalos...).
Az előző ismerős szerint a körülöttünk lévő országokban nincsenek ennyire átoltva (ezt nem igazán értettem), és ezért terjed náluk eggyenlőre jobban mint nálunk.

A döntés az hogy a suliban nem engedjük beoltani, és egyenlőre várunk és figyelünk mert van lelkiismeretünk.

De ez csak személyes és mindenki saját maga dönt és nem akarok sem erre sem arra befolyásolni senkit! :!:

_________________
Ne próbáld, csináld!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.13. 23:27 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31. 18:22
Hozzászólások: 4005
Tartózkodási hely: Belső-Somogy
tsanyi írta:

Ha ne adja Isten, de nálunk is kitör a járvány akkor utána el kell számolni mindenkinek, hogy milyen tanácsokat adott. Ha mással nem, hát a saját lelkiismeretével, ha még van olyan.
Van????


Ezt most úgy mondod Sanyi, mintha spanyolnátha járvány következne.

_________________
Zsolti
(1/2 NB)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.13. 22:54 
Online
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.24. 07:28
Hozzászólások: 6274
Tartózkodási hely: Észak-Zala
Tomi írta:
És még egy,aztán nem hitetlenkedek,mint Tamás,de annak mi az oka,hogy a győri kórház orvosai sem javasolják a vakcinát,mondván az országban egy orvost sem tájékoztat senki arról,hogy mi van valójában a vakcinában,így ezt rendkívül veszélyes oltóanyagnak minősítik,és iskolai oltásra sem javasolják? Csak nekem ezek olyan fura dolgok. Vannak okos,és hülye orvosok? És a győri kórházban az utóbbiakból jutott főleg??? Hangsúlyozom abszolút laikusként kérdezem ezeket,mert én sem tudom mi tévő legyek,de a vidékünkön nagyon nem ajánlják. Elmaradottak lennénk az ország többi részéhez képest?

Tudod Tamás van egy félelmem.
A környező országokban Ukrajnában, Szerbiában, Ausztriában ...... keményen jelen van a járvány. Mindenhol összefogás van, nálunk a szokásos politikai pankráció .......
Ha ne adja Isten, de nálunk is kitör a járvány akkor utána el kell számolni mindenkinek, hogy milyen tanácsokat adott. Ha mással nem, hát a saját lelkiismeretével, ha még van olyan.
Van????

_________________
advocatus diaboli


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.13. 22:42 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.05. 20:30
Hozzászólások: 163
Tartózkodási hely: Jászberény
Tomi írta:
És még egy,aztán nem hitetlenkedek,mint Tamás,de annak mi az oka,hogy a győri kórház orvosai sem javasolják a vakcinát,mondván az országban egy orvost sem tájékoztat senki arról,hogy mi van valójában a vakcinában,így ezt rendkívül veszélyes oltóanyagnak minősítik,és iskolai oltásra sem javasolják? Csak nekem ezek olyan fura dolgok. Vannak okos,és hülye orvosok? És a győri kórházban az utóbbiakból jutott főleg??? Hangsúlyozom abszolút laikusként kérdezem ezeket,mert én sem tudom mi tévő legyek,de a vidékünkön nagyon nem ajánlják. Elmaradottak lennénk az ország többi részéhez képest?

Nem vagy elmaradott csk nincs doktorid


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.13. 21:21 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.15. 21:10
Hozzászólások: 2613
Tartózkodási hely: Kis-Magyar-Alföld
És még egy,aztán nem hitetlenkedek,mint Tamás,de annak mi az oka,hogy a győri kórház orvosai sem javasolják a vakcinát,mondván az országban egy orvost sem tájékoztat senki arról,hogy mi van valójában a vakcinában,így ezt rendkívül veszélyes oltóanyagnak minősítik,és iskolai oltásra sem javasolják? Csak nekem ezek olyan fura dolgok. Vannak okos,és hülye orvosok? És a győri kórházban az utóbbiakból jutott főleg??? Hangsúlyozom abszolút laikusként kérdezem ezeket,mert én sem tudom mi tévő legyek,de a vidékünkön nagyon nem ajánlják. Elmaradottak lennénk az ország többi részéhez képest?

_________________
1/2NB


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.13. 21:20 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.05. 20:30
Hozzászólások: 163
Tartózkodási hely: Jászberény
márna írta:
Tomi írta:
Mi magyarázza azt,hogy vannak olyan orvosok Magyarországon,akik nem hajlandók beadni az oltást?



Hofinak igaza volt-van, de szerintem azért az oltások egyébb lehetséges mellékhatásai nagyon le vannak nyelve.
Gondolok arra, hogy egyes hatások mellékhatások simán előjönnek akár 5-6 év múlva!
Pl egyszerűen a gerinc érzéstelenítés (persze nem a legtutibb a példa de így érthető talán) most jónak tűnik (épp ebben a pillanatbna mondjuk szűléskor), DE bizony évekkel később rengeteg panasz van arra, hogy igen csak nincs rendbe valami (fáj a hát) és kevesen tudják hogy ez réges régen kapott injekció hatása!

Azé? Azé!

Igen, ha pancser az ANESZTEZIOLÓGUSOD :ut :ut


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.13. 21:01 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31. 18:22
Hozzászólások: 4005
Tartózkodási hely: Belső-Somogy
Tomi írta:
Mi magyarázza azt,hogy vannak olyan orvosok Magyarországon,akik nem hajlandók beadni az oltást?


Állítólag az orvosnak ezt nem finanszírozza a TB. És mivel a paciens sem fizet a beadásért (magáért a műveletért), innentől kezdve miért is adná be?
Mi sem osztogatjuk ingyen a mézünket bárkinek! ;)

_________________
Zsolti
(1/2 NB)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.13. 19:45 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2008.11.28. 12:11
Hozzászólások: 536
Tartózkodási hely: Felsőszentmárton, Baranya
Tomi írta:
Mi magyarázza azt,hogy vannak olyan orvosok Magyarországon,akik nem hajlandók beadni az oltást?



Hofinak igaza volt-van, de szerintem azért az oltások egyébb lehetséges mellékhatásai nagyon le vannak nyelve.
Gondolok arra, hogy egyes hatások mellékhatások simán előjönnek akár 5-6 év múlva!
Pl egyszerűen a gerinc érzéstelenítés (persze nem a legtutibb a példa de így érthető talán) most jónak tűnik (épp ebben a pillanatbna mondjuk szűléskor), DE bizony évekkel később rengeteg panasz van arra, hogy igen csak nincs rendbe valami (fáj a hát) és kevesen tudják hogy ez réges régen kapott injekció hatása!

Azé? Azé!

_________________
Ne próbáld, csináld!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.13. 11:10 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.01. 18:16
Hozzászólások: 274
Tartózkodási hely: Csongrád megye
Hja kérem , mindenkinek jogában áll hülyének lenni !!(Hofi)

_________________
A szánalom ingyen van , de az irigységért meg kell dolgozni!!!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.13. 09:43 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.15. 21:10
Hozzászólások: 2613
Tartózkodási hely: Kis-Magyar-Alföld
Mi magyarázza azt,hogy vannak olyan orvosok Magyarországon,akik nem hajlandók beadni az oltást?

_________________
1/2NB


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: tsanyi
HozzászólásElküldve: 2009.11.13. 08:22 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2008.09.19. 08:32
Hozzászólások: 2638
tsanyi írta:
A szérumot legyengített vagy elpusztított kórokozók vagy un hasított technika ilyenkor csak a kórokozó egy része kerül az oltásba.


Tsanyi ! Amiről írni próbáltál az a vakcina. A szérum teljesen más. Igaz, hogy, mint általában mindent, ezt is keverik állandóan. A szérum passzív immunitást jelent, a vakcina aktívat. Vakcinánál úgy van, ahogy írod :az elölt, vagy legyengített, vagy csak a kórokozó immunitásért felelős részét oltják be (alegység vakcina). Szérum esetén pedig pl. nyulakkal termeltetett kész ellenanyagot kap a beteg, amit a nyúlvér szérumából készítenek. Vagyis ez nem megelőzés, hanem már a betegség kezelése. Mivel régebben egyáltalán nem volt vírus elleni szer (ma már van ilyen is : az influenza ellenit Tamiflunak hívják), ezért ez ellen használták. Manapság már nemigen kezelnek szérummal. A vakcinánál megelőzés lehet csak, a beoltott egyén maga kezdi el termelni az ellenanyagot. Így hosszú védettség tud kialakulni, de kell hozzá kb két hét, és elölt vírus esetén többszöri alkalmazás. A magyar vakcina jó adszorbenst tartalmaz( hosszú időn át adagolja a szervezet számára a kórokozót),ezért elég egy oltás. A szérumnál az ellenanyagok lebomlanak egy-két héten belül, így a beteg újra fogékony lesz a betegséggel szemben.
A veszettség vakcina kivétel: azt veszett állat harapása után is lehet alkalmazni megelőzésképpen, mert a vírus az idegek mentén haladva lassan éri el az agyvelőt, így van idő aktív immunitás létrehozására injekció formájában.
Plebanos háziorvosával teljesen egyetértek. Annyit tennék hozzá, hogy a halálos esetek azért alakulnak ki természetes fertőzés esetén, mert az adott egyén immunrendszerének reakciója túl heves. Erre a korábbiaktól eltérő új influenza törzseknél van nagyobb esély, ezért veszélyeztettebbek a fiatalok.
Az oltás mellékhatásait tekintve: a vakcina tojásból készül, ezért aki arra allergiás, annak meg kell fontolnia az oltást, legjobb kórházban beadatni, vagy a rendelőben egy fél órát várni, hogy reakció esetén helyben legyen a segítség. Amerikában megfigyelték, hogy egymillió oltásra esett egy Guillain Barré szindróma :esetleg nem gyógyuló végtag bénulás. De én úgy tudom, hogy a vad vírusos fertőzés esetén ennek a kialakulása jóval nagyobb esetszámú (pl. néhány éve a falukban is volt egy ilyen srác.) Tulajdonképpen itt is a szervezet saját reakciójáról van szó, vagyis vakcinázás nélkül is komoly esélye van az egyénnek arra, hogy ez a betegség kialakuljon nála.
Nálunk már mindenki megkapta volna, ha az iskola nem totojázik az oltással. DE NEM VÁROK TOVÁBB.

_________________
A méhes nem az elvonulást, hanem a (jelen) lét felsőfokát jelenti. (Hamvas Béla)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Tomi
HozzászólásElküldve: 2009.11.12. 21:10 
Online
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.24. 07:28
Hozzászólások: 6274
Tartózkodási hely: Észak-Zala
A szérumot legyengített vagy elpusztított kórokozók vagy un hasított technika ilyenkor csak a kórokozó egy része kerül az oltásba. Ezzel érik el, hogy a szervezetünk ellenanyagot kezdjen termelni.
Ezek után a valódi kórokozó ellen már felkészült a szervezetünk.
Így "tünt el" a himlő, a tifusz, ....stb
Az ismételten beadott védőoltás azonban gondokat okozhat.
Influenzáról bővebben: http://www.medlist.com/HIPPOCRATES/I/5/265.htm

_________________
advocatus diaboli


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.12. 21:01 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.15. 21:10
Hozzászólások: 2613
Tartózkodási hely: Kis-Magyar-Alföld
tsanyi írta:
Tomi írta:
A 6 és a 60% pedig tény. Mai hír.

Csak nem az álltalad írt formában. :re :re :re
Szó sincs 1hónap alatt 60%-ról azt januárra tervezik .....
http://www.vg.hu/vallalatok/egeszsegugy ... alo-296119
http://index.hu/belfold/2009/11/12/euro ... s/?rnd=193

Aha. És az igaz,hogy az oltással beléd fecskendezik a vírust magát is,hogy a szervezeted ez által termeljen ellenanyagot?

_________________
1/2NB


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.12. 20:57 
Online
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.24. 07:28
Hozzászólások: 6274
Tartózkodási hely: Észak-Zala
Tomi írta:
A 6 és a 60% pedig tény. Mai hír.

Csak nem az álltalad írt formában. :re :re :re
Szó sincs 1hónap alatt 60%-ról azt januárra tervezik .....
http://www.vg.hu/vallalatok/egeszsegugy ... alo-296119
http://index.hu/belfold/2009/11/12/euro ... s/?rnd=193

_________________
advocatus diaboli


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.12. 20:50 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.15. 21:10
Hozzászólások: 2613
Tartózkodási hely: Kis-Magyar-Alföld
Tomi írta:
Bocs. Igazatok van. Utána néztem. Nálunk egy oltás elég. Ausztriában kell kettő,de ott csak a veszélyeztetetteknek ajánlják.. A miénk biztos jobb,ezért kell csak egy. :roll:

A 6 és a 60% pedig tény. Mai hír.

_________________
1/2NB


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.12. 20:49 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.15. 21:10
Hozzászólások: 2613
Tartózkodási hely: Kis-Magyar-Alföld
Bocs. Igazatok van. Utána néztem. Nálunk egy oltás elég. Ausztriában kell kettő,de ott csak a veszélyeztetetteknek ajánlják.. A miénk biztos jobb,ezért kell csak egy. :roll:

_________________
1/2NB


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.12. 20:23 
Online
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.24. 07:28
Hozzászólások: 6274
Tartózkodási hely: Észak-Zala
Tomi írta:
Amúgy a legújabb helyzet az,hogy 1 oltás nem véd. Mindjárt kettőt kell beadatni. Jelen pillanatban Magyarország 6%-a van beoltva,amit nagyon kevésnek találnak a szakértők,és aminek 60%ra kellene egy hónapon belül felkúszni. Ha ez a növekedés nem lesz,gyanítom a beoltottak csak 10 oltás után lesznek védettek.

Kedves Tamás!
Szerintem ha egy témában teljesen járatlan vagy nem kéne nyilatkozni!
A védőoltásokról minimális ismereteket a net-ről is szerezhetsz, írd be egy keresőbe, hogy "védőoltás" utána olvass inkább (akár 10-szer) mint hogy butaságokat írsz!

_________________
advocatus diaboli


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.12. 20:20 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.01. 18:16
Hozzászólások: 274
Tartózkodási hely: Csongrád megye
Tomi! Rosszul tudod és nem jól gyanitod Igy terjed a Dezinfofmáció !!

_________________
A szánalom ingyen van , de az irigységért meg kell dolgozni!!!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.12. 20:09 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.15. 21:10
Hozzászólások: 2613
Tartózkodási hely: Kis-Magyar-Alföld
Amúgy a legújabb helyzet az,hogy 1 oltás nem véd. Mindjárt kettőt kell beadatni. Jelen pillanatban Magyarország 6%-a van beoltva,amit nagyon kevésnek találnak a szakértők,és aminek 60%ra kellene egy hónapon belül felkúszni. Ha ez a növekedés nem lesz,gyanítom a beoltottak csak 10 oltás után lesznek védettek.

_________________
1/2NB


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.12. 17:18 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.05.14. 12:11
Hozzászólások: 714
Tartózkodási hely: BAZ Göncruszka
Az egész oviból csak az én kislányom kap- miattunk. Képzelhetitek, hogy örül...

_________________
sohajda levente


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.12. 17:16 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2009.10.26. 20:08
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: SZ-Sz-B
Joe bácsi írta:
A gyereknek az iskolában ma adták be a védőoltást .18-bol 7gyereknek engedték a szülei.Kérdem én ha majd ide ér a járvány és megbetegszenek, melyik rémhirterjesztő fog rajtuk segiteni?

Csak azt nem értem, hogy miért kell állandóan a felelősségünket másokra hárítani?
Avagy jól megtanultuk a Tórát, hisz Ádám hárította a felelősségét Évára, míg Éva a kígyóra.

_________________
Csodás estét!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.12. 16:00 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.01. 18:16
Hozzászólások: 274
Tartózkodási hely: Csongrád megye
A gyereknek az iskolában ma adták be a védőoltást .18-bol 7gyereknek engedték a szülei.Kérdem én ha majd ide ér a járvány és megbetegszenek, melyik rémhirterjesztő fog rajtuk segiteni?

_________________
A szánalom ingyen van , de az irigységért meg kell dolgozni!!!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.12. 12:55 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.05.14. 12:11
Hozzászólások: 714
Tartózkodási hely: BAZ Göncruszka
Sajnos nálunk volt a szűk családban már H1N1-es (2 éves kisfiú). Másfél hónap a Bécsi Klinikán, semmi nem hatott, a láza 39,5 ről lejjebb nem jött. A tüdején maradandó foltok, amelyek "jó eséllyel" rákosodnak el... hát ennyi. Nem kell ahhoz orvosnak lenni, hogy mérlegeljen az ember- ki kell venni belőle a politikát. A házi orvosom azt mondta, amikor feltettem neki a kérdést mi legyen a családdal oltás ügyben:
- Ha felmész a templom tetejére és leesel, 90%, hogy kitöröd a nyakad- ilyen a H1N1, már ha elkapod, nyoma fog maradni...
- Ha lemész Pestre kocsival, lehet bármi, karambol, bemér a rendőr és fizetsz... rizikója van a védőoltásnak is, csakhogy ez a rizikó (mellékhatás), amennyiben fellép, kezelhető, míg a vírusra magára jelen pillanatban semmilyen antibiotikum nem hat...
Én senkit nem akarok se pro se kontra befolyásolni, csak mert méhészek vagyunk, elmondtam őszintén, mi az oka, hogy beoltatom magam.

_________________
sohajda levente


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.12. 09:58 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2008.11.03. 10:52
Hozzászólások: 1592
Tartózkodási hely: Balaton fővárosa
Annak kell beoltatni magát aki valamilyen ok miatt tart tőle vagy veszélyezettnek érzi magát.
Az hogy ez nálunk nem így működik hanem elvi alapon nem meglepő,régen X párt képviselői jártak sutyiba templomba,most Y párt képviselői sutyiba oltatják magukat.Röhej az egész és felelőtlen.

Rádiókról,5 zenei csatorna van programozva az autórádióba mégis sokszor mindegyiken csak pofáznak a zene kevés.
Szeretem ha szól a zene,ha még kevesebb lesz előszedem a régi kazettáimat.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.12. 08:24 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2008.10.31. 22:26
Hozzászólások: 485
Tartózkodási hely: Lovasberény Fejér m
Azn eddigi információk szerint az új influenza nem veszélyesebb a szokásos szezonálisnál. Ez nem azt jelenti, hogy veszélytelen. De az élet is veszélyes. Eddig még mindenki belehalt, vagy bele fog halni. A teljesség kedvéért: családi és céges ösztökélésre beolttattam magam új és szezonális influenzára is.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.12. 08:15 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.28. 18:10
Hozzászólások: 1315
Tartózkodási hely: Dél-Somogy, Babócsa
zsolti írta:
Egyébként ebbe sem halnak bele többen, mint a másikfajta influenzába.


Zsolti!
Valóban túlságosan felfújták a témát, azonban új vírus lévén azért van reális veszély is.
Abban nem téjékozódtam, hogy másik infulenzába mennyien haltak meg, mindenesetre nem nagyon vígasztalna a statisztika, ha a családomban történne haláleset az infulenza miatt.
Nem pánikolok, de jobb az elővigyázatosság.
Persze nehéz dönteni, hiszen rengeteg véleményt hallani. Valóban jobb, ha ez ember megpróbál a józan eszére hallgatni és maga dönteni.

_________________
Kolics Róbert
1/2 NB


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.11. 22:17 
Online
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.24. 07:28
Hozzászólások: 6274
Tartózkodási hely: Észak-Zala
Tomi írta:
Bocs a témaváltásért,de mi a véleményetek a H1N1 vakcináról, és a kullancs(méhészethez kapcsolódva) elleni oltásról?

Az agyvelőgyulladás ellen mindenképp ajánlott az oltás. Szerintem ez nem kérdés.
Ez is "higanyos" oltás, de ostobaságnak tűnik a pankráció amit e körül csapnak.

H1N1 Ez nálunk átpolitizálódott ....... döntse el mindenki maga. :ut
De egy mai közlemény: http://www.webbeteg.hu/index.php?page=n ... ar-vakcina

_________________
advocatus diaboli


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.11. 21:55 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31. 18:22
Hozzászólások: 4005
Tartózkodási hely: Belső-Somogy
Tomi írta:
Bocs a témaváltásért,de mi a véleményetek a H1N1 vakcináról, és a kullancs(méhészethez kapcsolódva) elleni oltásról?


A kullancs ellenit már régóta beadatom magamnak három évente.
A H1N1 meg szerintem egy influenza a sok közül, amit üzleti és politikai nyomásra felfújt a média. Inkább ezzel foglalkozzon a nép, mint hogy mennyit lop el az exkiszvezérkar. Figyelemelterelés.
Egyébként ebbe sem halnak bele többen, mint a másikfajta influenzába. Mi nem adatjuk be magunknak.

_________________
Zsolti
(1/2 NB)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.11. 21:41 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.15. 21:10
Hozzászólások: 2613
Tartózkodási hely: Kis-Magyar-Alföld
Bocs a témaváltásért,de mi a véleményetek a H1N1 vakcináról, és a kullancs(méhészethez kapcsolódva) elleni oltásról?

_________________
1/2NB


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.11. 21:21 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.09. 20:20
Hozzászólások: 9383
Tartózkodási hely: J-N-Szolnok
Én meg majdnem mindig hallgatok valamit. Ez alól kivétel, ha a családokat ellenőrzöm, mert ilyenkor a fülem is kell, vagy ha egyszerűen szükségem van az erdő hangjaira.Agyilag,meg lelkileg...

Persze főleg zenét hallgatok. Imádom a jó zenéket. Mindenfélét.A Csík zenekartól, a Led Zeppelinig. (az asszonnyal Zorán koncertre, a gyerekkel meg Ákosra megyek adott esetben)Mindegy minhallgatom, rádióban, telefonon,MP3-on.
De persze otthon a legjobb, 5.1-ben. De van beépített szett még a motoromon is. Ha zenét hallgatok sokkal nyugisabban gurulgatok, anélkül hajlamos vagyok kicsit gyorsabban igyekezni a célom felé :mrgreen: Azt meg én ugyan nem szívom mellre, hogy egy rádió esetleg egysíkú zenét játszik, gyorsan végig szalajtom őket, és azt hallgatom,ami nekem tetszőt játszik.
Unalmas ,melókat el se tudok képzelni zene nélkül. Megnyugtat, és fokozza a figyelmemet.

_________________
NB fészek+2x1/2NB szűz méztér(néha 3)
Halad az, csak csinányi köll....
"Tükörbe nézünk, de önmagunkba soha..."


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.11. 08:52 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2008.11.03. 17:43
Hozzászólások: 310
Tartózkodási hely: Kiskőrös
Vivaldi írta:
Például ha a méhekhez megyek semmi pénzért nem vinnék rádiót. ...

Én mindég viszek.
Már amikor kocsival megyek...... Be mondjuk ritkán kapcsolom,akkor is csak útközben :ut :ut
Motoron meg ugye nincs..
A telefont is szeretem a kocsiban (motor dobozában) "felejteni", inkább időnként ránézek, és visszahívom ha valaki keresett. Az a nyavalya mindég a legrosszabb időben szólal meg :merg
Off vége. :ut


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.10. 22:02 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2009.06.10. 20:54
Hozzászólások: 326
Tartózkodási hely: Belső-Somogy
Kár, hogy megszünik ezután hazafelé mindig ezt halgatnám.

_________________
"Nincs igazság és nincs emberiség.
Csak igazságok vannak és emberek."
Szerb Antal


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.10. 21:55 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2009.06.10. 20:54
Hozzászólások: 326
Tartózkodási hely: Belső-Somogy
Vivaldi irta: "de hétköznap mindig,, 2 óra 50-kor autózom hazafelé. 2 óra 25-re érek haza. Eközben rádiózom. "
Akkor miért panaszkodtál a sláger műsorára, minden nap majdnem fél órát fiatalított rajtad ?
Ezt nem értem ! :shock:

_________________
"Nincs igazság és nincs emberiség.
Csak igazságok vannak és emberek."
Szerb Antal


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.10. 20:42 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31. 18:22
Hozzászólások: 4005
Tartózkodási hely: Belső-Somogy
Vivaldi írta:
Például ha a méhekhez megyek semmi pénzért nem vinnék rádiót.


Ezzel én is így vagyok. És nem is hiányzik.

_________________
Zsolti
(1/2 NB)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.10. 20:12 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.10.11. 13:25
Hozzászólások: 2170
Tartózkodási hely: Észak, közép Nógrád, A Karancs 10km-es körzetén belül.
szundy írta:
Én a Szent korona rádiót hallgatom.
slágert évek óta nem.

Munkába jövet, menet szoktam rádiózni, egyébként nagyon ritkán. Például ha a méhekhez megyek semmi pénzért nem vinnék rádiót. Ott csak én vagyok és Isten teremtett világa, méhek fák, madarak.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.10. 09:09 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.01. 10:48
Hozzászólások: 255
Tartózkodási hely: kecel
Én a Szent korona rádiót hallgatom.
slágert évek óta nem.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.10. 08:37 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.28. 18:10
Hozzászólások: 1315
Tartózkodási hely: Dél-Somogy, Babócsa
zsolti írta:
tsanyi írta:

Muravidéki Magyar Rádió! :taps
Nálunk fogható!


Nálunk is, és sokan hallgatják. Nagyon jó műsorok vannak rajta.

Csatlakozom!

_________________
Kolics Róbert
1/2 NB


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.09. 21:12 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.10.11. 13:25
Hozzászólások: 2170
Tartózkodási hely: Észak, közép Nógrád, A Karancs 10km-es körzetén belül.
Vivaldi írta:
tsanyi írta:
Vivaldi írta:
Én nem értek egyet veled, és nem politikai vagy más okból, csak azért mert a sláger nevével ellentétben összesen egész fennállása alatt harminc slágert sem játszott le. Harmad rangú amerikai zenét nyomattak az idejük 90%-ában. Szerintem ezután adják ki zenéjüket cd-n. Ezt a három cd-t, mindenki megtudja venni aki kíváncsi a sláger rádió zenei kollekciójára. Egyébként is mögöttük az szdsz állt.

Valóban te nem politikai okból ........."Egyébként is mögöttük az szdsz állt." :D :D :D
"Ezt a három cd-t, mindenki megtudja venni aki kíváncsi a sláger rádió zenei kollekciójára."
A háromból, 6-ot itt megtalálsz: http://www.hungaroton.hu/hu/genres/143 :D :D :D
"Harmad rangú amerikai zenét nyomattak az idejük 90%-ában." Előzőből gondolom csak a 90%-ot nem tudod mit jelent. :D :D :D
Különben Zoránt, Konc Zsuzsát, Omegát, LGT-t, Bikinit, Republic-ot .........(hogy csak a magyarokat említsem)...nem neveznét harmadrangú amerikainak. Biztos, hogy a Vivaldi nick jó választás volt?????? :D :D :D
A rádióhallgatók zöme őket hallgatta, de erre köpni kell ...... valami jó hithű pártrádió az való neked.....nehogy má csak szórakozzon az a 3 millió. :evil:

Kicsit nagyon elfogult vagy, észre vehetnéd, de általában ilyen esetekben pont az nem veszi észre akinek kellene. A slágerben magyar zene csak elvétve fordult elő, és mindig ugyanazok. Elismerem nem bántak különbül az angol zenével sem, nem is beszélve az olasz slágerekről. Beatles is nagy ritkán, A többi nagy együttes szinte sohasem. Nem védekezésképpen mert, ez ennyire engem nem érdekel, de hétköznap mindig,, 2 óra 50-kor autózom hazafelé. 2 óra 25-re érek haza. Eközben rádiózom. Először kíváncsiságból kapcsoltam a slágerre, aztán direkt megjegyeztem a számokat. Ha hiszed ha nem, minden nap, legalábbis ebben az időszakban, mindig ugyanez a zene megy, szinte percnyi pontossággal, ha nem hiszed hallgass utána, persze ha lesz rá még módod. én a magam részéről nagyon remélem hogy eltűnnek örökre a nyálas lali Bocsi, Vogi, mártinénivel együtt. És mielőtt meggyanúsítanál nem voltam rendszeres hallgatója a slágernek csak eleinte, aztán leszoktam.

Na emberek, én most önkritikát gyakorolok, mindent amit a slágerrádióval szemben mondtam visszavonok, elismerem hogy véleményem tévedésen alapult. Elmondanám hogy ma, vagyis 2009 November 9-én 19 óra 15 perckor hallgattam a sláger rádiót. Részben hogy indokoljam amit nektek leírtam, részben meg hogy úgy sem hallgathatom már sokáig, és mit hallok......? nem hittem a fülemnek. A MÉZET NÉPSZERŰSÍTETTÉK, vagy reklámozták, értse ki hogy akarja. Hogy egyen mindenki lefekvés előtt mézet, nyugodtan alszik tőle. Ezért most kijelentem, hogy lehet a sláger rádiónak bármilyen szegényes zenei kollekciója, és beszélhet benne bármit mártinéni, a rokonszenvem az övék, és aki szidja a sláger rádiót, az szerez egy ellenséget magának személyemben. Méhésztársak, MENTSÜK MEG A SLÁGERRÁDIÓT.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.09. 20:07 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31. 18:22
Hozzászólások: 4005
Tartózkodási hely: Belső-Somogy
tsanyi írta:

Muravidéki Magyar Rádió! :taps
Nálunk fogható!


Nálunk is, és sokan hallgatják. Nagyon jó műsorok vannak rajta.

_________________
Zsolti
(1/2 NB)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.09. 19:59 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2008.11.17. 00:07
Hozzászólások: 162
Tartózkodási hely: Tiszaigar JNKSZ.
Mindkét rádióban csak egy-egy csákó az ász: a Rocker Zsolti és a Polgár Peti

_________________
Üdv gyuszka


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.09. 19:54 
Online
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.24. 07:28
Hozzászólások: 6274
Tartózkodási hely: Észak-Zala
Skacok!

Muravidéki Magyar Rádió! :taps
Nálunk fogható! Amúgy meg csókoltatom az ORTT-t és külön földimet Szalai Annamariskát!

_________________
advocatus diaboli


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Egyéb
HozzászólásElküldve: 2009.11.09. 19:09 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.05.14. 12:11
Hozzászólások: 714
Tartózkodási hely: BAZ Göncruszka
Ez nem laliról, meg bocsiról meg balázsról szól- nekik, ahogyan valaki írta biztos szerződésük lesz vagy OV vagy BG rádiójában. A dolog rólunk szólna (rádió), de itt (Mo) még mindig csak hármat lehet fogni, ahogy a nagy Hofi találóan megjegyezte( a Kossuthot, a Petőfit, meg a pofádat...) Ők egyszerűen eldöntik nekünk mi kell.

_________________
sohajda levente


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5739 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110 ... 115  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség

greenmiles v1.0 desgined by CodeMiles Team.