Pontos idő: 2024.04.27. 18:20

Időzóna: UTC + 1 óra





Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4103 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 83  Következő
  Nyomtatóbarát verzió Előző téma | Következő téma 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.06. 10:44 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2013.02.13. 18:52
Hozzászólások: 1875
Csalánosi!

Igen, már az Elnök Úr is úgy zárta legutóbbi hozzászólását: "Szóval tessék a pozitív előremutató példákat..."

Ráadásul arról is beszámolt: -"A mindenkinek (méhészeknek és természetgyógyászoknak is) ingyenes konferenciát, novemberben Szekszárdon tudtuk megrendezni. A Tolna Megyei Méhész Egyesület mindent megadott ahhoz, hogy egy minden méhésznek tartalmas, informatív eseményt adhasson."-, tehát szemmel láthatóan nyitott kapukat döngetsz az ingyenes tanfolyamok ügyében, hiszen a tolnai példa is jól illusztrálja, hogy ha egy méhész-egyesület képes finanszírozni egy ilyen konferenciát, akkor a résztvevőknek nem szükséges piaci alapon magukba szívni az információkat. Feltehetően a MMNP nyújtotta támogatás ebben nagy segítségére lehetett a Tolna Megyei Méhész Egyesületnek és a Magyar Apiterápiás Társaságnak, bár az is lehetséges, hogy a tolnai egyesület és az újsütetű megyei elnök, Tajti Zoltán zsebből állta a költségeket, vagy azok legalább egy jelentős részét, mert egyik fő-szponzorként az Ő nevük is felkerült a világhálóra...

No, de miután megegyeztünk, hogy csak előremutató pozitivitással közelítünk a számunkra rendkívül fontos apiterápiás területhez, s Dr. Körmendy-Rácz János (kitől ezúton kell elnézést kérjek, az előző hozzászólásban nevének írásmódjában elkövetett hibámért) is nyomatékkal felhívta a figyelmünket a más zsebében való turkálás szándékának illetlen voltára, könyveljük el, hogy az áttörés már megtörtént, s a jövőben valóban a hippokrátészi elvek kapnak prioritást a financiális szempontokkal szemben...

No, meg miként Pestlorinc fórumtárs is rendkívüli éleslátással rávilágított: "Meg kéne tanulni ....... , hogy a pénz csendben fial." Talán ez lehetne a legjobb zárszó e polémiában... Megyek is csendben egy kicsit dolgozni, mert az itteni "hisztizésből" valóban nehéz megélni...

Üdv:A


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.06. 09:32 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.19. 10:43
Hozzászólások: 1724
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun
Gondolkodjunk pozitívan! Lehet írásod felnyitotta a szemüket és ezután ingyenesek lesznek a tanfolyamok! Bármi megtörténhet!

_________________
A súlytalan aki nem akarja megmondani a "valót" :-)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.06. 09:00 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2013.02.13. 18:52
Hozzászólások: 1875
Csalánosi!

Köszönöm a linket, az említett indok eddig eszembe sem jutott. Mindenesetre meglepett a dolog, amikor azt tapasztaltam, hogy a hitelességre és a korrekt tájékoztatásra oly kényesen ügyelő Elnök Úr hozzászólásommal csaknem egy időben érezte égető szükségét a honlap karbantartásának. Eszerint valószínűleg csak véletlen egybeesése lehetett a történéseknek, s ily módon szükséges megkövetnem a Doktor Urat, hogy egy ilyen teljesen véletlen időrendi egybeesés kapcsán tovább merészeltem gondolni a valóban időszerű karbantartási tevékenység hátterét...

Bocsi!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.06. 08:31 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.19. 10:43
Hozzászólások: 1724
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun
Lehet csak árkarbantartás lesz és az újévre való tekintettel beindítanak egy akciót.
Egy darabig még elérhető:
http://webcache.googleusercontent.com/s ... hu&ct=clnk

_________________
A súlytalan aki nem akarja megmondani a "valót" :-)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.06. 08:05 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2013.02.13. 18:52
Hozzászólások: 1875
Tisztelt Doktor Úr!

A hiteles tájékoztatás jegyében -melynek Ön közismerten élharcosa- megkérném, hogy magyarázza meg: miként történhetett, hogy az Önök honlapján tegnap 20:28-kor még fent lévő, rendkívül sikeres konferenciájuk jelentkezési lapja ma reggelre eliminálódott, s hozzáférhetetlenné vált, lecserélésre került! Netán úgy vélte, e rövid időintervallum során lett égető szükség a honlap karbantartására?
E lépése mélyen elgondolkodtatott: lehet, hogy Önnek mégsem annyira fontos a hitelesség és a nyílt őszinteség, amikor a mundér "becsületét" szeretné védeni? Ezzel pontosan az ellenkezőjét érte el, miközben hitelességről papolt, hiteltelen, becstelen módon igyekezett egy olyan dokumentumot eltüntetni, mely semmi másról nem szólt, mint arról, hogy a Társaság milyen tanfolyamdíjak mellett volt képes megrendezni azt a rendkívül sikeres kurzust, melyről Ön itt oly büszkén beszámolt...

Senki nem állította azt, hogy piaci alapon tilos megrendezni egy tanfolyamot, de az "egykori" jelentkezési lapon szereplő tanfolyamdíjak honlapjukról történő eltüntetése elgondolkodtató: miért lehet kínos az Önök számára, ha a bennfenteseken kívül mások is megismerhetik, milyen áron mérik a rendkívül hasznos információkat... Netán annak továbbgondolását is generálhatják, hogy az OMME ügyvivői testülete és a Magyar Apiterápiás Társaság között feszülő ellentét "kristálygóca" akár e konferencia finanszírozása is lehetett...

Ha Dr. Körmendi Rácz János teszi ezt a saját honlapján, akkor legfeljebb azt gondolhatjuk: Dr.Körmendi Rácz Jánosnak titkolnivalója lehet, s Dr. Körmendi Rácz János hiteltelen eszközökkel igyekszik őrizni a titkát. Ha viszont Dr. Körmendi Rácz János, a Magyar Apiterápiás Társaság elnöke teszi ezt a Társaság honlapján, akkor cselekedete a Társaságra nézve rendkívül kínos, ugyanis azt sugallja: a Magyar Apiterápiás Társaság működésében, működtetésében titkolnivalók vannak, s e titkolnivalókat a Magyar Apiterápiás Társaság hiteltelen eszközökkel igyekszik őrizni...

Doktor Úr! Megérte? Tegye vissza bátran azt a Jelentkezési Lapot, senki nem gondolja azt, hogy a bevételekkel és a költségekkel nem számoltak el pontosan...

Természetesen ha a webmesterük végzett a jelzett időpontban "karbantartást" a honlapjukon, akkor nem Dr. Körmendi Rácz János hitelessége vált kérdőjelessé, különösen akkor nem, ha visszakerül az ominózus jelentkezési lap az eredeti helyére, segítvén belátni a nyavalyáikat kúrálni kívánó invalidusoknak, hogy a tőlük kemény forintokat elkérő apiterapeutájuk a szenvedést enyhíteni képes tudásukat nem ingyé' kapták egykoron. Még oklevelük is van róla, meg számlájuk is a kurzuson szerzett tudás értékéről...


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.05. 23:20 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2013.12.23. 15:45
Hozzászólások: 456
Az apiterápia reklám és piac, a betegeknek meg gyógyulás, ezért léptem be az elsők között az apiterápiás társaságba. Egy fiatal egyesület, aminek szüksége van a "nagy testvér" OMME támogatására. Józan ésszel nem értem, mi ez a hiszti körülötte.

Hallottam olyan pletykát, hogy személyeskedés okozza a problémát, mert Fáskerti úrnak más elképzelése van és azt szeretné erőltetni. Kár tönkretenni egy jó kezdeményezést személyes küzdelemmel. Meg kéne egyezni, hogy a kecske is jóllakjon és a káposzta is megmaradjon. Ez egy új piac, nincs túltelítve, mind a ketten elférnek rajta kényelmesen. Meg kéne tanulni mind a kettőjüknek, hogy a pénz csendben fial.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.05. 20:28 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2013.02.13. 18:52
Hozzászólások: 1875
apiterapeuta írta:
......
Ugyanilyen fél éven belül fizet, vagy az APIMONDIÁBÓL is kizártnak minősül kategóriába esett még 15 méhész szervezet is. Miért tárgyalja bárki egy megszűnt egyesület kikerülését az APIMONDIÁ-ból? Melyik magyar méhészt érdekli? Ezt én simán hangulatkeltésnek minősítem.

Kérem, hogy olyan kérdésekkel foglalkozzatok, ahol személyes véleményeteket tudjátok elmondani. Ahogyan nem jó senkinek, ha a sajtóban az a hír terjed: Már megint antibiotikum botrány a mézeknél. Ehelyett csak arról beszéljenek, ha van ilyen,- hogy XY mézében találtak ezt és ezt. Az első mondat hangulatkeltés, annak ellenére hogy igaz.
ű
Idézni csak pontosan szépen,

Mert én is tudok ám hangulatot kelteni:
1. Alkoholos termékeket gyártanak a méhészek jövedéki engedély nélkül!
2. Az OMME monitoring vizsgálatában minden propolisz minta szermaradványokat tartalmazott, amely a magyar hatályos egészségügyi jogszabályok szerint élelmiszerben nem megengedett, fokozni kell az ellenőrzést...

Ugye nem jó, ha ilyenek kimennek a szakmai körökből?!

Szóval tessék a pozitív előremutató példákat...

Dr. Körmendy-Rácz János


Tisztelt Doktor Úr!

Valóban, ugyan melyik magyar méhészt érdekelheti, hogy egy külhoni vagy hazai apiterápiás szervezet, egyesület, társaság miként működik! A rossznyavalya sem foglalkozik e kérdésekkel mindaddig, amíg egy mocskos, lejárató kampányban nem igyekeznek egyesek felhasználni az adott szervezet ügyes-bajos dolgait a méhészeti szakmai szervezet ügyvivői testületének lejáratására. Sajnos, a Magyar Apiterápiás Társaság e kampány kapcsán került reflektorfénybe, s ezért beszélgetnek róla a méhészek. Sem az OMME, sem a MAT nem kommunikálta a történések részleteit ezidáig, mindössze a "kampánymenedzserek" igyekeztek fegyvert kovácsolni abból, hogy az OMME és az Ön társasága között nézetkülönbségek merültek fel pl. a Társaság által szervezett konferencia finanszírozása kapcsán. Ön büszkén említette, hogy Li Wan Yao asszony részvételével, önerőből milyen színvonalas tanfolyamot rendeztek, melynek elvégzéséről 81 oklevelet is kiállítottak. Mindig érdekelt az apiterápia is, ezért kíváncsi voltam, miként vehettem volna részt rendezvényükön. Mivel látogatom néha a honlapjukat, ott meg is találtam a jelentkezési lapot, melyből tájékozódva ráébredtem, hogy nem nekem, kívülállónak s nem is a mezei méhésznek rendezték meg ezt a tanfolyamot.
http://www.apiterapia.hu/news/news/200/ ... i-lap.html
Nekem, outsidernek ez még kissé borsos, ezért a felhorgadó szándéknak ellenállva lemondtam ismereteim ilyen szintű bővítésének szándékáról. Jelzem, nem a zsebükben akartam turkálni azzal, hogy megnéztem, mit kóstál a tanfolyamaikon megszerezhető információ... Sajnos a teljesen ingyenes szekszárdi rendezvényükre sem tudtam eljutni, bár vélelmezem, a tolnai "ellenzék" egyébként sem látott volna szívesen...

Furcsállom, hogy midőn a korrekt tájékoztatásra, s a pontos idézés fontosságára igyekszik buzdítani, pontosan azok ellenkezőjével érvel: magyarán kelti a hangulatot, ahelyett, hogy csillapítani igyekeznék. Egy méhész fórumon nem túl népszerű a szabálytalanságokra ilyen szövegkörnyezetben utalni, lévén az alkoholos italok mézből történő készítése korántsem oly általános, mint az hangulatkeltő állításából áthallik, ráadásul kereskedelmi forgalomba sem kerülhetnek nálunk. Egyébként jövedéki terméket jómagam is állítok elő itthon (teljesen legálisan), s ha befejezem a pötyögést, kortyolok egyet a házi főzésű kisüstimből az Ön egészségére...Mézbort, mézsört egyelőre nem készítek (bár tervezem, de visszatart, hogy esetleg felhasználhatják e kijelentésemet hangulatkeltésre). A saját fogyasztású (legális!) pálinkáim egy részének élvezeti értékét szívesen növelem méz hozzáadásával...

Hangulatkeltése során az OMME monitoring vizsgálatait is idézi, teljesen azt a képzetet keltve, hogy e vizsgálatok átfogó jellegűek voltak. Nem voltak azok, de hogy megfeleljek kényes elvárásának a hiteles és pontos idézés tekintetében, inkább bepötyögöm: "Ebben az esztendőben (2012-2013) elvégeztük NÉHÁNY (kiemelés tőlem) propoliszminta vizsgálatát is. Az eredmények alapján elmondható, hogy a propoliszok amitráz-szennyezésének elkerülésére feltétlenül ajánlott, hogy kerüljük az amitráz-tartalmú készítmények használatát a propoliszgyűjtés idejére. Ennek a problémának (tehát a propolisz gyűjtése alatt történő atka elleni kezeléseknek) megoldására korábban már tettünk javaslatot (ld.1.2.2.1.1. fejezet)." A hivatkozott fejezetet nem idézném részletesen, de gondolom, Ön sem folyosói pletyka útján jutott hozzá az információhoz, így akár az OMME honlapról is letölthető beszámolóban is utánaolvashat. A lényeg az, hogy a monitoring vizsgálatok során sikerült megtalálni a sajtban a lyukat, hiszen a propolisz összetételének ismeretében evidensnek tűnik, hogy mindazon szermaradékok, melyek a viaszban megtalálhatók, feltehetően a propoliszban is megjelennek, hiszen az jelentős mennyiségű viaszt tartalmaz. A szermaradvány az amitrázos atka elleni kezelés alkalmazástechnikájától függetlenül megjelenik a propoliszban, ezért a kereskedelmi célra propoliszt gyűjtő méhész gyakorlatilag a gyűjtés ideje alatt szinte nem védekezhet (bár az oxálsavas, csorgatás, tejsavas permetezés és a hangyasavas párologtatás megoldást jelenthetne, de azok alkalmazása vethet föl hatékonysági és méhegészségügyi kérdőjeleket). A monitoring jelentés a propolisz-minták számát, szermaradványait illetve azok koncentrációit nem részletezi, de feltehetően elsősorban amitrázt találhattak bennük, ha annak használatát nem javasolják a gyűjtés idején, de találhattak volna nyugodtan fluvalinátot, kumafoszt is, lévén azok is lipofil jellegű vegyületek. A hangulatkeltése azért sem korrekt, mert azt igyekszik érzékeltetni, hogy a kereskedelemben minden propolisz-tétel szennyezett, noha Tóth Péterék egy szóval sem említették, hogy kereskedelmi célból gyűjtött propoliszmintákat vizsgáltak. Az sem korrekt a hangulatkeltésében, hogy mindezt úgy prezentálja, mintha a méhész egy sötétben bújkáló méregkeverő volna. A propoliszt élelmiszerként említi, noha az apiterápiás készítményekben az táplálékkiegészítőként, esetleg kozmetikumként szerepel. Élelmiszerben, tehát a mézben is az amitráz szermaradványra van MRL-érték, tehát az sem állja meg a helyét, hogy élelmiszerekben szermaradvány nem lehet, amennyiben annak van MRL értéke és a koncentrációja a megengedett érték alatt marad. Az élelmiszerekben engedélyezett szermaradványok tekintetében egyébként Herpai Zoltán nálam autentikusabb, ismerik is egymást, tőle részletes tájékoztatást kérhet.

Szóval, az Ön szavaival:"Idézni csak pontosan szépen" ildomos... Miként itt hangulatot kelteni, azzal érvelni sem az...
Ha pedig valóban érzékeny a korrekt tájékoztatás kérdésében, akkor ne inkorrekt érvrendszerrel érveljen, inkorrekt informátorok sugalmazására...

Az általam leírtak kizárólag olyan kérdésekkel foglalkoznak, melyekben személyes véleményemet mondtam el, nem a fórum nevében igyekszem nyilatkozni, kérem, személyes véleményemet ne terjessze ki a Fórumra, annak tagjaira. Azon pedig ne lepődjön meg, ha a "nép" elkezd találgatni, agyalni, ha nem tájékoztatják korrekten. Önök ezidáig egyik részről sem tájékoztattak korrekten, ezért a fórumközönséget azzal vádolni, hogy nem rá tartozó kérdésekben találgat - nem túl elegáns. (ld. "Lehet másról fórumozni!)

S lezárásként ha elfogadna tőlem egy bölcsességet: nem a "kakaskukorékolásra" kel föl a Nap...


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.05. 19:56 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2009.05.07. 05:08
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Szekszárd
Csalánosi!
Nekem nincsenek szárnyasaim, én nyuszikat tartok, de azokból is a vadas fajtát. :re

_________________
A becsületesség, a tisztesség és az igazmondás támadhatóvá tesz.
Ne törődj vele! Te csak légy becsületes, tisztességes és őszinte!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.05. 19:42 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.19. 10:43
Hozzászólások: 1724
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun
Ha tollasotok ilyen jeles ember, miért álnéven írogat? Nevét miért nem meri leírni az írásai alá? Szégyenli az irományait?

_________________
A súlytalan aki nem akarja megmondani a "valót" :-)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.05. 19:30 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2009.05.07. 05:08
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Szekszárd
bükk!
Először is nagyon örülök, hogy itt a zöldön vannak kékek. A szakmai tapasztalatokat,"tudást" soha el nem vitattam senkitől.
Mindig megpróbáltam tanulni, és sokszor én kértem másoktól tanácsot. Önszántamból.
Neked igazad van a kékek tekintetében, de én csak egy nem nagy létszámú kékkel találkoztam itt a nyilvános fórumon.
Talán lehet hogy a többi kék, az csak világoskék??
Egyébként, úgy látom, hogy te csak a sötétkékek, akiket szorosabban ismersz, azok véleményét ismerheted, abban a tekintetben, hogy mire kíváncsiak.
A másik, ne hidd hogy nem jártam körbe már én is a lehetséges "tollasokat" figyelve.
Nekem, hangsúlyozom, nekem az a meglátásom, hogy Ő mármint a "tollas" ott volt Gyulán, és minden eseményen ott volt pl: valami pálinkafőzőben is, nyílt IB-n, több száz fős fogadáson, stb. Ha ezeket nézem, akkor csak olyan "tollas" lehet aki nagyon közel van a tűzhöz.

_________________
A becsületesség, a tisztesség és az igazmondás támadhatóvá tesz.
Ne törődj vele! Te csak légy becsületes, tisztességes és őszinte!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.05. 17:43 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2008.11.03. 10:52
Hozzászólások: 1592
Tartózkodási hely: Balaton fővárosa
atya07 írta:

Mikor voltam valakivel is tiszteletlenebb, mint azt velem tették? (amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten)
Egyébként ide a fórumra, név nélkül idéztem be a hírt, és még egyszer mondom, így kezdődött: "Ilyen hírek is vannak."
Itt a fórumon talán mindenki a saját nevét használva írogat? (az hogy a te nickneved mögött kivan valójában, azt én ugyan úgy tudom, mint te, aki tudja, hogy ki van az atya07 mögött.)
Persze, hidd el, én is nagyon kíváncsi vagyok, arra amire te is, hogy ki az a "tollruhába rejtőzködő "tökös igazságmondó" .


Nos itt a fórumon a kék színnel jelzettek zöme személyesen ismeri egymást évek óta.
Valós személyek akik közt szép számmal főállású,méhészetből élők is vannak.
E fórumról még tudomásom szerint senki nem tett fel nálatok "ilyen híreket" ellentétben veled aki többször is bepróbálkozott.
A korábbi években és most sem vevő ez a fórum a névtelen és ismeretlen provokálókra,nagyot mondókra,sárdobálókra.

A vitás kérdések megtárgyalásának helyszíne elsősorban pedig az OV és a Küldöttgyűlés kell hogy legyen.
Ültem már olyan OV-n ahol 2 azaz kettő ügyvéd volt jelen....sok pénzébe/vagyonába is került az egyesületnek.
Most sem lesz másként ahogy látom,de nem baj ebből is lehet okulni majd a jövőre nézve.

Nem tudod ki a tollruhában rejtőzködő?
Azt hiszem én tudom,régi bútordarab mint én így már több írásával is találkoztam.
Segítek:nyiss neki ott egy Buckfast méh topikot és előbb utóbb biztos belekukorékol! :lol:


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.05. 17:42 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2009.05.07. 05:08
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Szekszárd
tsanyi!

"Ez utóbbi már nem 007-es hanem olyan igazi 3/3-as."
Ezt te már csak tudod, igaz?

_________________
A becsületesség, a tisztesség és az igazmondás támadhatóvá tesz.
Ne törődj vele! Te csak légy becsületes, tisztességes és őszinte!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.05. 15:59 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31. 18:29
Hozzászólások: 2231
Tartózkodási hely: Csurgó
""Csak nem te is ott voltál Gyulán?;;;


Sajnos én kis ember vagyok,nekem csak az Állat -kert,maradt.Meg a Sport rendezvény igaz pálya mellet. :D

_________________
Mérő szám? A tele hordók!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.05. 15:42 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.24. 07:28
Hozzászólások: 6279
Tartózkodási hely: Észak-Zala
atya07 írta:
tsanyi!
Szerintem a chat az nem zártkörű, és nem feltétlen szűk körben működik.
Tehát nem ugyanaz mint egy privát üzenet. .....

Természetesen nem privi, de olyan hely ahol néhány (~10-20) ember beszélget kötetlenül egymással.

atya07 írta:
....A chat szobában,2013.nov 23 elötti napokba. De ha eljön az ideje, megfogom mutatni az egész történetet, mert lementettem. .......
Ez utóbbi már nem 007-es hanem olyan igazi 3/3-as.
Újabb feljelentésre gyúrsz valaki ellen ......

_________________
advocatus diaboli


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.05. 15:21 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2009.05.07. 05:08
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Szekszárd
bükk!
Ebben egyet értek veled. "Zárd le atya07"
Ha nem nagy gond számodra, kérlek magyarázd meg nekem, idézek az írásodból: "rakj rendet az FF fórumon...ha már az etikáról meg a kölcsönös tiszteletadásról regélsz.
Ne próbáld X-szer berakni ide saját nevüket nyíltan fel nem vállalók féligazságokat tartalmazó fércműveit,vagy
pletykaszintű rágalmait."
Mikor voltam valakivel is tiszteletlenebb, mint azt velem tették? (amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten)
Egyébként ide a fórumra, név nélkül idéztem be a hírt, és még egyszer mondom, így kezdődött: "Ilyen hírek is vannak."
Itt a fórumon talán mindenki a saját nevét használva írogat? (az hogy a te nickneved mögött kivan valójában, azt én ugyan úgy tudom, mint te, aki tudja, hogy ki van az atya07 mögött.)
Persze, hidd el, én is nagyon kíváncsi vagyok, arra amire te is, hogy ki az a "tollruhába rejtőzködő "tökös igazságmondó" .

_________________
A becsületesség, a tisztesség és az igazmondás támadhatóvá tesz.
Ne törődj vele! Te csak légy becsületes, tisztességes és őszinte!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.05. 15:06 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2009.05.07. 05:08
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Szekszárd
zsirosmeheszet írta:
"Igazad van inkább a másikon írok, mert akkor te is azt nézed. :taps,,


Néha az ember a gyerekeket is elvitte a Vidám-parkba ,Állat-kert ,Fürdő,stb.


Csak nem te is ott voltál Gyulán?

_________________
A becsületesség, a tisztesség és az igazmondás támadhatóvá tesz.
Ne törődj vele! Te csak légy becsületes, tisztességes és őszinte!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.05. 14:47 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.19. 10:43
Hozzászólások: 1724
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun
apiterapeuta írta:
Melyik magyar méhészt érdekli? Ezt én simán hangulatkeltésnek minősítem.


Azaz igazság, hogy amíg atya07 benemdobta a köztudatba addig nem is hallottam róla.
Mondjuk az félelmetes, hogy vannak emberek akik lementik a magánbeszélgetéseket pl:chat, hogy majd jó lesz valamire.

_________________
A súlytalan aki nem akarja megmondani a "valót" :-)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.05. 14:45 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.09.16. 20:26
Hozzászólások: 3309
Tartózkodási hely: Tapolca
apiterapeuta!

Látod ezért lenne jó ha legalább egymást tájékoztatnátok egy szervezetet érintő döntésről.

Másik!

Hallani tőled olyan infót, hogy egy új méhbetegség veszélyezteti a méhészeteket.
Nos ez is éppolyan fél információ mert a mai napig nem derült ki mi az!

_________________
Óvd a méheket véded a Földet!
Képeim:
http://meheszforum.hu/album/index.php?cat=10006


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.05. 14:22 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.09. 20:20
Hozzászólások: 9385
Tartózkodási hely: J-N-Szolnok
János!
Szerintem a lényeg, hogy nem rólatok beszélt Csoky, holott Atya ezt állította. Ezért mondtam, hogy nem lehet kiragadni valamit ilyen formában egy chat beszélgetésből, ahol egyébként is sokszor csípőből írnak sokan, és ez apróbb tévesztéseket okozhat.
Ezenkívül, aki később lép be, nem is látja végig az előzményeit egy beszélgetésnek. Szóval sok félreértés lehet, ha felületesebb valaki egy picit.

_________________
NB fészek+2x1/2NB szűz méztér(néha 3)
Halad az, csak csinányi köll....
"Tükörbe nézünk, de önmagunkba soha..."


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.05. 13:59 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2013.02.21. 03:10
Hozzászólások: 5
csoky írta:
atya07

... Azon az ominózus chaten nem a Magyar Apiterápiás társaságról volt szó hanem a Nemzetközi Apiterápiás Társaságról.
Az infómat pedig olyan személytől szereztem akinek szavazati joga van az Apimondia kongresszusokon.
...

Kedves Csoky!

Gyerekkorunkban vicces volt a játék, hogy körbeálltunk, és mindenki továbbadta, saját értelmezésében azt, amit hallott. Olyan helyeken, akikor nem túl régen párbajra hívtak ma sem illik. Szóval pontosan mondjuk el, ha már mondunk valamit.

1. Az Apimondia Közgyűlésén csak Dr. Mészáros Lászlónak van szavazati joga. Tehát tőle kaptad az infót.
2. Én is ott voltam az APIMONDIA közgyűlésén, és
- nem zárták ki, hanem hat hónapot adtak az egyesületnek a pénzügyek rendezésére, különben kizárják. Úgymond egy olyan döntés született, amelyik további hat hónapos nemfizetés fennmaradás esetére automatikus kizárást eredményez.
- nem a Nemzetközi Apiterápiás Társaságról volt szó, hanem az Európai Apiterápiás Társaságról. Én is csodálkoztam, hogy mi történt, így megkérdeztem. A belgák alapítottak egy tervezett Európai célzatú Apiterápiás Egyesületet. De csak a franciák léptek be. A németek, angolok már nem léptek be. Így az egyesületet feloszlatták és megalakították a Frankofon Apiterápiás Társaságot, amely a francia anyanyelvűeket egyesíti. A megszűnt társaság meg egyszerűen vagy nem adminisztrálta az APIMONDIA fele a megszűnését, vagy nem megfelelően.

Ugyanilyen fél éven belül fizet, vagy az APIMONDIÁBÓL is kizártnak minősül kategóriába esett még 15 méhész szervezet is. Miért tárgyalja bárki egy megszűnt egyesület kikerülését az APIMONDIÁ-ból? Melyik magyar méhészt érdekli? Ezt én simán hangulatkeltésnek minősítem.

Kérem, hogy olyan kérdésekkel foglalkozzatok, ahol személyes véleményeteket tudjátok elmondani. Ahogyan nem jó senkinek, ha a sajtóban az a hír terjed: Már megint antibiotikum botrány a mézeknél. Ehelyett csak arról beszéljenek, ha van ilyen,- hogy XY mézében találtak ezt és ezt. Az első mondat hangulatkeltés, annak ellenére hogy igaz.
ű
Idézni csak pontosan szépen,

Mert én is tudok ám hangulatot kelteni:
1. Alkoholos termékeket gyártanak a méhészek jövedéki engedély nélkül!
2. Az OMME monitoring vizsgálatában minden propolisz minta szermaradványokat tartalmazott, amely a magyar hatályos egészségügyi jogszabályok szerint élelmiszerben nem megengedett, fokozni kell az ellenőrzést...

Ugye nem jó, ha ilyenek kimennek a szakmai körökből?!

Szóval tessék a pozitív előremutató példákat...

Dr. Körmendy-Rácz János


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.05. 11:49 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31. 18:29
Hozzászólások: 2231
Tartózkodási hely: Csurgó
:taps :taps

_________________
Mérő szám? A tele hordók!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.05. 11:47 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2008.11.03. 10:52
Hozzászólások: 1592
Tartózkodási hely: Balaton fővárosa
atya07 írta:

Itt hallottam, azt hogy "a stílus maga az ember" Gondolkodj el.
Én nem félek attól, hogy ha valakinek más a véleménye, sőt az ilyen emberekkel jó beszélgetni a kölcsönös tiszteletben tartás mellett.

"Az infómat pedig olyan személytől szereztem akinek szavazati joga van az Apimondia kongresszusokon."

Én meg az infómat tőled kaptam, ha hiteles vagy akkor ne remegj.
Semmit nem ferdítettem el.
Ezt a témát szeretném most lezárni, a rád, és a társaidra való tekintettel. Ha nem baj?


Zárd le atya07,és rakj rendet az FF fórumon...ha már az etikáról meg a kölcsönös tiszteletadásról regélsz.
Ne próbáld X-szer berakni ide saját nevüket nyíltan fel nem vállalók féligazságokat tartalmazó fércműveit,vagy
pletykaszintű rágalmait.
Persze érthető némelyik tollruhába rejtőzködő "tökös igazságmondó" anonimitása,ha kiderülne személyük egyből hiteltelenekké
válnának.
Előbb utóbb úgy is erre a lépésre szükség lesz: a következő OV-n nem lehet csak úgy messziről bekukorékolni.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.05. 11:45 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31. 18:29
Hozzászólások: 2231
Tartózkodási hely: Csurgó
"Igazad van inkább a másikon írok, mert akkor te is azt nézed. :taps,,


Néha az ember a gyerekeket is elvitte a Vidám-parkba ,Állat-kert ,Fürdő,stb.

_________________
Mérő szám? A tele hordók!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.05. 10:37 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.09. 20:20
Hozzászólások: 9385
Tartózkodási hely: J-N-Szolnok
A chat személyes beszélgetés.
Pár ember személyes beszélgetése. Tudja mindenki, hogy ki van bent a "chat szobában". Azt a beszélgetést lementeni, valami olyan mint a többiek tudta nélkül hangfelvételt készíteni. Persze ebben van már gyakorlat.
Ezeknek fényében az ott elhangzottakat nyilvánosságra hozni bunkóság. Pláne kiragadva a környezetből és félremagyarázva.
Sokszor van hogy pl ironikusan van megjegyezve valami és ez csak ott érzékelhető a beszélgetés során. Ilyenkor idézni az egészből egy mondatot enyhén szólva is félrevezető lehet.

_________________
NB fészek+2x1/2NB szűz méztér(néha 3)
Halad az, csak csinányi köll....
"Tükörbe nézünk, de önmagunkba soha..."


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.05. 10:18 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.09.16. 20:26
Hozzászólások: 3309
Tartózkodási hely: Tapolca
atya07 írta:
csoky!Semmit nem ferdítettem el.



De, igen elferdítetted, leírom még egyszer, hogy érthető legyen.

Akkor a Nemzetközi Apiterápiás Társaságról volt szó nem a Magyarról.

_________________
Óvd a méheket véded a Földet!
Képeim:
http://meheszforum.hu/album/index.php?cat=10006


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.05. 10:15 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.09.16. 20:26
Hozzászólások: 3309
Tartózkodási hely: Tapolca
atya07

Te magad is leellenőrizheted a hírt amennyiben megfelelően kérdezel a megfelelő helyen.

_________________
Óvd a méheket véded a Földet!
Képeim:
http://meheszforum.hu/album/index.php?cat=10006


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.05. 10:13 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2009.05.07. 05:08
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Szekszárd
zsirosmeheszet

Igazad van inkább a másikon írok, mert akkor te is azt nézed. :taps

_________________
A becsületesség, a tisztesség és az igazmondás támadhatóvá tesz.
Ne törődj vele! Te csak légy becsületes, tisztességes és őszinte!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.05. 10:12 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2009.05.07. 05:08
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Szekszárd
csoky!

Itt hallottam, azt hogy "a stílus maga az ember" Gondolkodj el.
Én nem félek attól, hogy ha valakinek más a véleménye, sőt az ilyen emberekkel jó beszélgetni a kölcsönös tiszteletben tartás mellett.

"Az infómat pedig olyan személytől szereztem akinek szavazati joga van az Apimondia kongresszusokon."

Én meg az infómat tőled kaptam, ha hiteles vagy akkor ne remegj.
Semmit nem ferdítettem el.
Ezt a témát szeretném most lezárni, a rád, és a társaidra való tekintettel. Ha nem baj?

_________________
A becsületesség, a tisztesség és az igazmondás támadhatóvá tesz.
Ne törődj vele! Te csak légy becsületes, tisztességes és őszinte!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.05. 10:01 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31. 18:29
Hozzászólások: 2231
Tartózkodási hely: Csurgó
Nem tűnt fel nektek ,csak vitát gerjeszt ,a nézettségi szint eléréséhez mint a tv ben.

_________________
Mérő szám? A tele hordók!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.05. 09:55 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.09.16. 20:26
Hozzászólások: 3309
Tartózkodási hely: Tapolca
atya07

Azt hiszem inkább te ferdíted el a valóságot. Azon az ominózus chaten nem a Magyar Apiterápiás társaságról volt szó hanem a Nemzetközi Apiterápiás Társaságról.
Az infómat pedig olyan személytől szereztem akinek szavazati joga van az Apimondia kongresszusokon.

Más!
Amennyiben én is minden nekem nem tetsző dolgot lementenék már régen kidobhattam volna a gépemet hely hiányában.
Mellesleg a chat a személyes beszélgetések helye, így gusztustalan onnan bármit is lementeni különösen úgy hogy utólag nem kereshető vissza.
Mellesleg jó pár köpönyegforgató fórumtárs van jelen a chaten folyamatosan, így megkérdőjelezendő, hogy kell-e engedni a jelenlétüket vagy egyszerűen csak ki kell utálni onnan őket.

_________________
Óvd a méheket véded a Földet!
Képeim:
http://meheszforum.hu/album/index.php?cat=10006


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.05. 09:54 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2009.05.07. 05:08
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Szekszárd
tsanyi!
Szerintem a chat az nem zártkörű, és nem feltétlen szűk körben működik.
Tehát nem ugyanaz mint egy privát üzenet.
A stílusommal semmi problémád nem lehet. Olyan mint a tied. Egy betűt kevertem fel ami a billentyűzeten is egymás mellett vannak, és lányos zavaromban kihagytam egy N betűt, és nem választottam el egy szót, mely így néz ki helyesen: nagyban szó
De ha csak a helyesírási problémámról van szó, annak nagyon örülök, mert ezen tudok javítani.
Egyébként én véletlenül csináltam a helyesírási problémákat, de úgy látom nálad a tudatalattival probléma lehet. Ugyanis csak te láttál benne valami mást.
:taps

_________________
A becsületesség, a tisztesség és az igazmondás támadhatóvá tesz.
Ne törődj vele! Te csak légy becsületes, tisztességes és őszinte!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára atya07 2014.01.05. 09:58-kor.

Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.05. 09:43 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.24. 07:28
Hozzászólások: 6279
Tartózkodási hely: Észak-Zala
atya07 írta:
....tsanyi!
Szerintem, meg te nem is tudod, hogy miről van itt nagybaszó................EZ AZ OMINÓZUS PÁRBESZÉD, AMIRŐL TE ITÁL, AZ KÖZTEM ÉS AZ ITT MEGNEVEZETT CSOKY KÖZÖTT ZAJLOTT LE A CHAT-EN.

Pontosan. Nem tudtam mire reagáltál.
Privátban, vagy szűk körben elhangzottakra nem szokás nyilvánosan válaszolni, és főleg nem az előzmények idézése nélkül.
Szintén szokatlan ha valaki egy olyan egyesület anyagi dolgairól nyilatkozik, amely egyesület elnöke is jelen van.
Az általam leírt egy mondat pontosan ez utóbbit kifogásolta.

A hsz-ed többi részére nem szeretnék reagálni, a stílusa mindent elárul.

_________________
advocatus diaboli


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.04. 22:56 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2013.02.21. 03:10
Hozzászólások: 5
atya07 írta:
Csoky, Csoky!

A chat szobában,2013.nov 23 elötti napokba. De ha eljön az ideje, megfogom mutatni az egész történetet, mert lementettem. Segítek még egy picit: mikor azt kérdeztem, hogy hogy nem fizették be, ez valami vicc lehet, te azt írtad, szegények mint a templom egere.
Most már dereng valami ??
:ut


Más zsebében turkálni nem illik.

A Magyar Apiterápiás Társaság önállóan megrendezett egy olyan apiterápiás tanfolyamot, amelynek díszvendége a kinai orvoslás és az Apiterápia szaktekintély Li Wan Yao professzor asszony volt. Kifizettük a szállását, minden étkezését és a kiegészítő szociális, kulturális programokat a professzor asszonynak. Volt Budapesten (is) múzeumlátogatása, Opera estje stb. Mindent úgy, ahogyan a nemzetközi protokollban ezen a szinten meg van írva.

A tanfolyam olyan szakmai elismerést váltott ki, hogy a szakhatóságok 60 ponttal ismerték el a továbbképzési rendszerben az orvosok és a természetgyógyászok részére is. 81 oklevelet osztottunk ki.

A mindenkinek (méhészeknek és természetgyógyászoknak is) ingyenes konferenciát, novemberben Szekszárdon tudtuk megrendezni. A Tolna Megyei Méhész Egyesület mindent megadott ahhoz, hogy egy minden méhésznek tartalmas, informatív eseményt adhasson.

Az egyesület tagjai között van olyan méhész, aki tagdíjat fizet a
- profiknál
- a helyi szervezetben
- a Magyar Apiterápiás Társaságnál
- és még más olyan méhész szervezetnél is, amelyiknek semmilyen kapcsolata nincs az OMMÉ-val.

Az OMME tagdíjat egyszer fizeti meg, ezt a helyi szervezeten keresztül teszi meg. Így nálunk, a Magyar Apiterápiás Társaságnál OMME tagdíjat nem fizet, azonban az elszámolásban ezt pontosan jeleztük.

Van olyan tagunk is, aki nem tagja semmilyen helyi szervezetnek, tagja a Magyar Apiterápiás Társaságnak, de az OMME tagdíjat közvetlenül az OMMÉ-nak utalja.

Van olyan tagunk is, aki méhészként csak a Magyar Apiterápiás Társaság tagja, és mi szedjük be az OMME tagdíjat és utaljuk át.

Eddig a szokásjog szerint mindhárom helyes volt, ezekkel kapcsolatban nem is érkezett kifogás.

Minden tagdíjjal elszámoltunk az OMMÉ-val, nem tartozunk.

Lehet másról fórumozni!

Üdv

Dr. Körmendy-Rácz János


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.04. 22:35 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2009.05.07. 05:08
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Szekszárd
Csoky, Csoky!
Nem hiszem hogy alapból vagy ilyen feledékeny.
Segítek egy picit.
A chat szobában,2013.nov 23 elötti napokba. De ha eljön az ideje, megfogom mutatni az egész történetet, mert lementettem. Segítek még egy picit: mikor azt kérdeztem, hogy hogy nem fizették be, ez valami vicc lehet, te azt írtad, szegények mint a templom egere.
Most már dereng valami ??

tsanyi!
Szerintem, meg te nem is tudod, hogy miről van itt nagybaszó.
Ha sikerül értő olvasással végig olvasni az írásaimat, rá kellene jönnöd, hogy én senki helyett nem irkálok.
Viszont te, mint valami redbúl, a csapat tagod segítségére ugrassz, kérése nélkül. Látjátok, hát ez a falkaszellem.
Megkísérlem elmondani neked, és változtatok a betű nagyságán, hogy jobban lásd.
EZ AZ OMINÓZUS PÁRBESZÉD, AMIRŐL TE ITÁL, AZ KÖZTEM ÉS AZ ITT MEGNEVEZETT CSOKY KÖZÖTT ZAJLOTT LE A CHAT-EN. :ut

_________________
A becsületesség, a tisztesség és az igazmondás támadhatóvá tesz.
Ne törődj vele! Te csak légy becsületes, tisztességes és őszinte!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.04. 22:34 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2013.02.21. 03:10
Hozzászólások: 5
Kedves Fórumozók,

Én sajnos nem tudom, miről leveleztek velem Kapcsolatban, így igazán nem tudom, hogy mit kellene megmagyarázni... Nem találtam az eredeti bejegyzést, amiről szó van.

Mindenesetre egyetlen befizetés kérdés volt: ez az OMME tagdíj. A 2013 évi tagdíjat előre átutaltuk az OMME számlájára 2012. júliusában. A bizonylatot leadtuk az OMMÉ-ba az OV előtt két héttel.

Amikor 2013 év elején szóban felhozta Dr. Mészáros László, - akkor ügyvezető - , hogy nem kapott tagnyilvántartást, akkor készítettünk egy másolatot az OMME részére. Ezt követően egy hétre rá megérkezett az OMME levele, amelyben kéri a tagnyilvántartást. Ezt a megérkezést követő második napon személyesen bevittem az OMME központba, és Dr. Mészáros László akkori ügyvezető aláírásával átvette.

Két héttel később az volt a kifogás tárgya az OV-n, hogy nem adtunk le negyedévente tagnyilvántartást. Az OV-n hangulatkeltés volt, hiába mondtam el, nem lehetett kifejteni: A negyedévente történő tagnyilvántartás és tagdíj elszámolást az OMME SZMSZ-e írja elő az OMME nem önálló tagszervezeteinek. Az Önálló szervezetek, akik önálló egyesületek megállapodáson keresztül kétféle jogviszonyt létesítenek az OMMÉ-val: együttműködési és tagsági jogviszonyt. Az együttműködési jogviszony keretében pedig BETEKINTÉT biztosítanak az OMME részére, azaz amikor az OMME kéri, átadják az adatokat. Mi ezt pontosan megtettük.

Mindezek ellenére az OV szavazott, és arról döntött, hogy az együttműködést az OMME és a Magyar Apiterápiás Társaság között mondja fel az IB. A döntés ellen fellebbeztünk, amely megtárgyalását a következő küldöttgyűlés napirendjére is tűzte.

A küldöttgyűlés tárgyalása nem volt korrekt, nem szólaltak fel az OMME tisztségviselői, akiknek a törvényesség felügyelete lett volna a dolguk:

1. Vannak olyan tagszervezetek akik az OV, ill. a küldöttgyűlés időpontjáig nemhogy tagnyilvántartást nem adtak le, de a tagdíjakat sem utalták át az OMME központba. Ezek alapján a Magyar Apiterápiás Társaság nem követhette el a legsúlyosabb vétségeket.

2. Nem hangsúlyozták ki, hogy a Magyar Apiterápiás Társaságra nem a negyedéves elszámolási kötelezettség, hanem a BETEKINTÉS biztosítása vonatkozik, amelyet a Magyar Apiterápiás Társaság egy héten belül biztosított.

3. Azt sem hangsúlyozták, hogy semmiféle késedelembe nem estünk, hanem előre fizettünk.

A szavazás időpontjára azonban a küldöttgyűlés határozatképtelenné vált, ekkor a levezető - elnöki pozíciót betöltő alelnök, Fekete József elnapolta a kérdés megtárgyalását azzal, hogy azt a következő küldöttgyűlés fogja majd megvitatni.

Két hónappal később az OMME IB küldött egy levelet, amelyben a folyamatban levő, küldöttgyűlés napirendjén megtárgyalás alatt álló, felfüggesztett, és nem jogerős kérdésben dönt, és felmondja az együttműködési megállapodást.

DE ÉN MINDEZT MÁR AD ACTA TETTEM, ENGEM CSAK A JÖVŐ ÉRDEKEL, és semmilyen jövőben megjelenő, múlttal foglalkozó kérdéssel nem kívánok foglalkozni!


Azóta eltelt kilenc hónap. Megkérdeztem az OMME IB-t, hogy milyen feltételeket támaszt a további együttműködés elé, ennek tárgyalását a Gyulán megtartptt IB ülés elnapolta.

Kedves tsanyi, kedves atya07, kedves csoky! MI A KÉRDÉS?

Dr. Körmendy-Rácz János
Magyar Apiterápiás Társaság


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.04. 21:21 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.24. 07:28
Hozzászólások: 6279
Tartózkodási hely: Észak-Zala
atya07 írta:
csoky!
Örülök, hogy legalább te reagáltál.
Veled kapcsolatban, ha már a bizonyítékokról szeretnél beszélni, el kell mondanom, hogy megkérdeztem Dr Körmendy-Rácz Jánost azzal az ominózus befizetéssel kapcsolatban. Azt kell mondanom, hogy totálisan elferdítetted a dolgokat. És az a meglátásom, hogy a ferdített információt tudatosan terjeszted. Kihasználod ezzel azt, hogy a méhészek többsége, nem rendelkezik kellő információval.
Ennyit a bizonyíték nélküli provokációról.
Jahh, és még valami.
Én a méhészeknek segítek "haragudni" akiket a sorozatosan vernek át a vezetők.
Erről szerintem meg már mindent tudsz, mert hónapok óta zajlik ez az egész megtévesztés. Vagy részletezzem??

Így vissza olvasva ........
Te most miért más helyett írogatsz? Körmendi úr is regisztrált a fórumon, így egyszerűbb lenne, ha ő írná le, és nem te ferdítenéd a gondolatait.
Szerintem

_________________
advocatus diaboli


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.04. 19:23 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.09.16. 20:26
Hozzászólások: 3309
Tartózkodási hely: Tapolca
atya07 írta:
csoky! megkérdeztem Dr Körmendy-Rácz Jánost azzal az ominózus befizetéssel kapcsolatban. Azt kell mondanom, hogy totálisan elferdítetted a dolgokat.


Hol is beszéltem én erről, és mikor?

_________________
Óvd a méheket véded a Földet!
Képeim:
http://meheszforum.hu/album/index.php?cat=10006


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.04. 17:55 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2011.03.11. 19:47
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Zala
http://zaol.hu/gazdasag/rendet-akarnak- ... map=%5B%5D


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.04. 15:05 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2010.02.17. 13:09
Hozzászólások: 1719
Tartózkodási hely: Pest megye
sibu írta:
Egy kis adalék, a kínai kollégák jövedelméről, ha már pénzről van szó . Azért az nem semmi ha megéri 3700 mérföldet vándorolni.

A főszereplő vándorméhész majd 20 év alatt fejlesztette fel állományát, mely a hosszú és szerencsétlen módon történő vándorlás közben jelentősen/végzetesen legyengült. Ráadásul megkésve érkezett a legelőre és rossz időt is kapott. Végül lett vagy 100 kg méze, amit a felvásárló át sem vett, mert nem volt eléggé karakteres hegyi méz íze, inkább vegyes volt. Egyébként a különleges és drága Tiensan hegységi gyógymézet a felvásárló 1 USD/kg körül veszi át a helyszínen és a lenti képen látható kb 70 kg-os zsákokban szállítja el. A méhész nem látta értelmét a hazavándorlással tovább kínozni a méheket, meg pénze is elfogyott, inkább helyben eladta a méhcsaládokat 15 USD/család áron. Ebből a felvett kölcsönöket legalább ki tudja fizetni. De a méheket elveszítette. Neki ennyire érte meg a vándorlás. Szóval összességében a film a "dráma" kategóriába tartozik, nem happyendes. De érdekes volt, kösz a linket!


Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.04. 14:11 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2010.07.11. 20:57
Hozzászólások: 134
Tartózkodási hely: Kisvárda
Nem az előttem írók gondolataira válaszolnék .
Eszembe jutott a fórumot olvasva hogy javasolnám a szerkesztő uraknak , nyitni kellene egy virtuális BUNYÓ topicot !!!!!!

Elkeseredve látom , hogy a fórumon egyre több az osztozkodás , vádaskodás.
Vitatkoztok mások gondolatán , amit még le sem írt .
Másik kedvenc témám a helyesírás. Attól hogy valakinek rossz ,méhészetben lehet kiemelkedő tapasztalata amit szeretne másokkal megosztani . Megint más , hogy ez sikerül-e ? Javasolnám inkább mosolyogjatok magatokban mint hogy gúnyolódjatok !
Nem a tapasztalat átadásról illetve egymás segítéséről kellene többet írni ?
Miért nem írok én is többet ? Talán azért mert még nem állok olyan szinten mint az általam nagyra becsült egyes fórumozók .
A tanulás fázisában jobb az értelmes hozzászólásokat ,gondolatokat olvasni , mint hülyeségeket kérdezni.

Ez az írás főleg azoknak szólt akik most nagyon beolvasnának ( írnának ) nekem !
Jobb a béke.
Vitatkozni úgy sokkal jobb ha egymással szemben állunk. Persze ezt fizikailag értem.
Egy felhasználói név mögé bújva ,olyan mint ha névtelen feljelentő leveleket írogatnánk !

_________________
" Ha a méhek eltűnnének a föld színéről , négy évnél tovább az emberiség se élné túl " ( A . Einstein ? )

NB-24 ; NB-18 ; 1/2 NB rakodó


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.04. 09:44 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2013.12.28. 15:45
Hozzászólások: 685
Tartózkodási hely: Baranya Hetvehely
szaboattila írta:
40ezer euro per év? Netto?

Akkor kis adalék hogy is működnek a fizetések Németországban,aztán remélem utána mindenki helyén kezeli a 10-20 családos német méheseket,a 3,50-4.50-es felvásárlási árakat meg az ennek megfelelő félkilós árakat.



Szóval ennyit a mai német valóságról,ahol még annak is örülhetünk hogy 9-11eurot kapunk a törvényes 8,19 helyett.


Ezen te felvagy háborodva. Jogosan.

Csakhogy te is ezt teszed, csak Magyarországon. A keretek rovatban írtad, hogy milyen olcsón vettél keretet. Ez pontosan ugyan az amiért most háborogsz. Lehet hogy ezzel pont egy ketergyártó alkalmazottjának csökkentetted a fizetését. Esetleg hozzájárultál munkanélkülivé válásához. Nem értem.

Üdv.Hárskeret

_________________
hárskeret
a legöregebb újra kezdő


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.04. 06:00 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2009.05.07. 05:08
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Szekszárd
Arisztaiosz!

"Inkább azon gondolkozzék el, amit Csoky nagyon korrekten leírt: itt jelenleg nincs jelentős kereslet az ilyen jellegű "írásaira".

Na látja tisztelt fórumtárs, én ezt a csekély, ami az ön számára nem jelentős, keresletet próbálom meg hitelesen tájékoztatni.
Meg óvva őket attól az atrocitástól, miszerint ha kiderülne, hogy látogatják az FF-et, akkor megbélyegzik őket hogy "OMME" árulók. Persze tudom azt is, hogy ami az egyiknek hiteles, az a másiknak hiteltelen, hovatovább, szimpla vádaskodás.
De tudja mit, helyt adok a hőbörgésének, mert a szimpla hablatyolásából az látszik, hogy tényleg valami nagy gond van. Úgy látom, hogy a bírósági, és az ügyészségi sztori is, igen igen próbára teszi, az amúgy már nagyon igénybe vett ideg rendszerét. Az ön egyik írásából számomra kiderül, hogy nagy tapasztalattal rendelkezik a gyógyfüvek használatának tekintetében is. Ha már ilyen bátran ajánlgatja a különböző keverékeket, igazán főzhetne magának is belőlük néha, egy egy jó teát. Ezt a biztatást teszem én is olyan jó szándékkal, mellyel azt ön is tette.
Egyébként már belegondolt abba, hogy ha elmarasztaló döntés születik a fentebb említett két témában, miszerint kiderül az hogy szabálytalanságok, és törvénysértések sokaságát követték el, akkor ön, ill önök mit fognak csinálni. (szerintem a méhészek előtt egy életre be kell majd kussolni )
Én már kezdek lassan olyanná válni, mint aki a körút mellett laki, nevezetesen, meg szokta a zajt. Tudja mit, ha úgy alakul, fog nekem hiányozni. :ut

_________________
A becsületesség, a tisztesség és az igazmondás támadhatóvá tesz.
Ne törődj vele! Te csak légy becsületes, tisztességes és őszinte!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.04. 00:49 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2013.02.13. 18:52
Hozzászólások: 1875
atya07 írta:
.... és amiért az írásom törölted.


Bár igyekeztem az előző hozzászólásban is idézni az Ön textusát, úgy látszik, nem ment át üzenetem értelme. Mivel az idézett hozzászólását, azaz írását nem szerkesztette utólag, így abban az -ismét- idézett kitétel szerepel (lásd fenn). Ez alapján miről hablatyol itt? A birtokos szerkezet egyértelművé teszi kijelentését. Inkább azon gondolkozzék el, amit Csoky nagyon korrekten leírt: itt jelenleg nincs jelentős kereslet az ilyen jellegű "írásaira".
csoky írta:
atya07!
Amit az utóbbi időkben írogatsz a fórumon nem más mint szimpla vádaskodás bizonyítékok nélkül.
Az a véleményem, hogy itt a méhészek többsége még mindig nem szeretne segíteni haragudni senkinek sem.
Úgy gondolom amint egyértelműen bizonyítható lesz az állításod annak helye lesz itt a fórumon is.


Aki aktívan segíteni akar Önöknek "haragudni", az átfárad a klubjukra, s ott úgy hergelik egymást, ahogy jólesik. Azok a méhészek meg -akiknek ilyen "önzetlenül" segít haragudni-, nem tudom, mikor adták át azt a megbízólevelet, melyben felkérték a haragvásra... Haragudjon bátran a saját nevében, ha haragudni-valója van, az OMME elleni feljelentést sem a "Méhészek" tették, hanem a 007-es Mekk-Mester... Ezt a "becsületes, tisztességes és őszinte" mentalitását tiszteli errefelé szinte mindenki...

Ja, és ha továbbra is idézni szándékozik írásomból a "Baromfiudvar" lapjain, megkérném, ne a szövegkörnyezetből kiragadva és mondanivalómat 180 fokkal elferdítve tegye azt, mert ott nincs lehetőségem a helyreigazításra. Tudja, Gazdájuk a demokratizmus és a szólásszabadság jegyében törölte a rá nézve és klubja számára kellemetlen véleményt megfogalmazó hozzászólásaimat, egyúttal regisztrációmat is az ókori Megváltó Klubon, az újkoriba meg nem volt kedvem eddig regisztrálni, látván, hogy ott minden véleménynek helye van, amely egyezik a Klubvezetőével... Szóval megkérném, kölcsönösségi alapon csak korrekten idézzen, bár nagy jelentősége úgy sincs annak, hogy miként kívánja elferdíteni a mondandómat, hiszen azok, akiket ily módon igyekszik félrevezetni, szintúgy olvassák ezt a fórumot is...


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.03. 23:40 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2013.12.23. 15:45
Hozzászólások: 456
Szerintem bruttó évi negyvezret írtam és 3,5 euró felvásárlási árat. Szerinted 4,5 euró felvásárlási ár is van kint németben? Az bizony gyönyörű ár lenne itthon. Én itthon háztól kb ennyiért adom a vegyesmézet.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.03. 22:49 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2012.02.01. 18:30
Hozzászólások: 1210
Tartózkodási hely: Graz/Várpalota
40ezer euro per év? Netto?

Akkor kis adalék hogy is működnek a fizetések Németországban,aztán remélem utána mindenki helyén kezeli a 10-20 családos német méheseket,a 3,50-4.50-es felvásárlási árakat meg az ennek megfelelő félkilós árakat.

A munkáltatóm egy német logisztikai cég.Kapcsolatba kerültek az Osrammal.Gyanitom senkinek sem kell magyarázni ezt a céget,az egykori Tungsram német megfelelője konkurense.Az Osram a Siemenssel 1976-ben alapitott egy céget,mely 1997-ben kivált a cégcsoportból és azóta a stadion,közlekedés,légiforgalom meghatározó cége a világitástechnika területén.
Na a cég logisztikai igazgatója úgy döntött hogy ideje csökkenteni a költségeket,jöjjön egy alvállalkozó cég(a munkáltatóm) aki átveszi az egészet,persze olcsóbban.Mielőtt külföldi cégre gondolna bárki,elárulom: német.Jelen esetben német tolt ki a némettel.
Szóval az történt hogy 20-25éve dolgozó német targoncások,raktárosok,akik 20-25euros órabérért dolgoztak,kaptak egy levelet a cégtől,hogy november 1-el átkerülnek az új alvállalkozó cég állományába 9-11 euroért....Hát lett is nagy felháborodás,de a céget ez nem érdekelte(Osram) mert aláirták a 3éves szerződést az alvállalkozóval(velünk) és ott mintha mi se történt volna,az átvétel után mennie kellett az üzemnek.
Felvonult az IG Metall a szakszervezet,és a végén az lett,aki nem jön át,az kap még 6 hónapig teljes fizetést(1700-2800euro netto) aztán ennyi,oda megy dolgozni ahova akar.
Ránk köpködtek,de a németek a saját csapdájukba estek.Érsekújváron van egy gyárunk,2eurért dolgoznak a hangyák éjjel nappal heti 8 napon.Miért? Mert a németnek profit kell.A németnek még több profit kell,ezért most már a saját hazájukban is faragják lefele a bért.
Hogy ennek áldozata lett kb 200 német melós aki 20éve ott volt? Igen,az lett.Nem kellett volna elmenniük csak 20-25euro helyett 9-11-ért ugyanazt a tinglitangli munkát amit 20éve ott műveltek tovább csinálni.

Szóval ennyit a mai német valóságról,ahol még annak is örülhetünk hogy 9-11eurot kapunk a törvényes 8,19 helyett.

_________________
Attila

Kisboconádi a mézeskaptár. "a méhe csak kölcsönad"


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.03. 22:39 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.19. 10:43
Hozzászólások: 1724
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun
pestlorinc írta:
......


Nem akarok én kigazdálkodtatni senkivel semmit.
A lényeg ez volt:
Csalánosi írta:
De nem is ez volt a átlagkeresetes példa lényege hanem ők tudnak venni 2000 € átlagból 250 kg mézet míg a magyar 150000 Ft átlagból egy 1500 Ft/kg árral számolva 100 kg mézet.

_________________
A súlytalan aki nem akarja megmondani a "valót" :-)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.03. 22:33 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2013.12.23. 15:45
Hozzászólások: 456
Csalánosi írta:
Tehát 7-9 €/kg akkor a 2000€/ hó az 24000€ / év. Ez egy átlag 8€ /kg-al számolva 3000 kg/ év lenne.

Ha havi nettó 2000 eurót akarsz kigazdálkodni méhészetből németben, akkor csak a felvásárló áraival számolhatsz, mert szerintem háztól vagy piacon képtelenség évi 40 000 euró értékben mézet eladni. A felvásárló pedig 3,5 euró/kg áron vásárol.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.03. 22:33 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2009.05.07. 05:08
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Szekszárd
Szép estét Önnek is Arisztaiosz!

Úgy látom már megint viszketett az ujja, és a klaviatúrán próbálja meg csillapítani. Pedig jobban tenné, ha csak szimplán a másik kezével vakargatná.
Én egy szóval sem utaltam arra, hogy az írás amit feltettem, és kitöröltek, az én írásom lett volna.
Ellenben azzal kezdődött, " Ilyen hírek is vannak."
Gondolom, az írásban megjelenített soroknak komoly valóság alapja van, mert gyermekded módon alátámasztva törölték.
Aztán, mikor kértem, hogy pontosan fogalmazzák meg a törlés okát, ezt a választ kaptam: "Az admin és moderátor nem köteles megindokolni döntését. Amennyiben túlzónak találod valamely döntést jelezd azt. Ez esetben MINDENKÉPPEN küldj bizonyítékot igazad mivoltára. Bizonyíték nélkül nem áll módunkban foglalkozni ilyen esetekkel"

:taps :ut

_________________
A becsületesség, a tisztesség és az igazmondás támadhatóvá tesz.
Ne törődj vele! Te csak légy becsületes, tisztességes és őszinte!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára atya07 2014.01.03. 22:35-kor.

Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.03. 22:22 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2009.05.07. 05:08
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Szekszárd
csoky!
Örülök, hogy legalább te reagáltál.
Veled kapcsolatban, ha már a bizonyítékokról szeretnél beszélni, el kell mondanom, hogy megkérdeztem Dr Körmendy-Rácz Jánost azzal az ominózus befizetéssel kapcsolatban. Azt kell mondanom, hogy totálisan elferdítetted a dolgokat. És az a meglátásom, hogy a ferdített információt tudatosan terjeszted. Kihasználod ezzel azt, hogy a méhészek többsége, nem rendelkezik kellő információval.
Ennyit a bizonyíték nélküli provokációról.
Jahh, és még valami.
Én a méhészeknek segítek "haragudni" akiket a sorozatosan vernek át a vezetők.
Erről szerintem meg már mindent tudsz, mert hónapok óta zajlik ez az egész megtévesztés. Vagy részletezzem??

_________________
A becsületesség, a tisztesség és az igazmondás támadhatóvá tesz.
Ne törődj vele! Te csak légy becsületes, tisztességes és őszinte!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2014.01.03. 22:09 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2010.09.09. 19:08
Hozzászólások: 577
Tartózkodási hely: Algyő
Propolisz!Itt valami kavarodás van,a kínai méhész nem viszi sehová a méheit....otthon etet egész évben :P

_________________
.....................


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4103 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 83  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség

greenmiles v1.0 desgined by CodeMiles Team.