Pontos idő: 2024.04.27. 09:36

Időzóna: UTC + 1 óra





Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4103 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 83  Következő
  Nyomtatóbarát verzió Előző téma | Következő téma 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.06.02. 21:51 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2009.05.17. 14:09
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Ladánybene
karci írta:
Akáchordáskor ingerűltebbek a méhészek,főleg ha esős az idő :D :D :D :lol: :lol: :twisted:



Hát hallod etől az esőtől már nemcsak a méhészek ingerültek. :merg


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.06.02. 21:48 
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára karci 2010.08.18. 10:59-kor.

Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.06.02. 21:31 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.19. 10:43
Hozzászólások: 1724
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun
Szerintem is segítőkészek itt az emberkék.

Például PappL a kedvemért lefényképezte az átalakított pergetőjét mert a mérete megfelelő nekünk is és az alapján megpróbálom megcsinálni. Majd lefényképezgetem a folyamatot.
Vagy csinálni szerettem volna krémmézet és Tükör által belinkelt http://kepfeltoltes.hu/091110/kr_m_www. ... es.hu_.jpg keverőszárhoz hasonlót csinálva már kevergetem is a mézet. :-)
És Robz is már másnap küldte a kért Bertalan leírást.
És még sorolhatnám tovább. :-)
Ezúton is köszönet érte!


Csalánosi

_________________
A súlytalan aki nem akarja megmondani a "valót" :-)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Csalánosi 2010.06.03. 06:03-kor.

Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.06.02. 21:06 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2009.05.17. 14:09
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Ladánybene
Nemsértődöm meg épp ellenkezőleg!!Most tényleg érzem a jóindulatot,Köszönöm!!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.06.02. 20:56 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.11.05. 09:14
Hozzászólások: 1164
Tartózkodási hely: Tolna megye, a méhes észak Baranyában
bergli írta:
Tomi írta:
bergli írta:
Egyépként sokszor énsem merek kérdezni
mert kaptam már hideget meleget pedig én utána olvasok de vanhogy nemértem vagy hogy más a tapasztalt gyakorlat mint az elmélet nekemmég kevés a gyakorlatom de remélem leszmajd azért csak kevés az időm sajna.

Szerintem kérdezz nyugodtan. Az itteni emberkék alapjában véve jóindulatúak. Van,hogy kicsit fáradtabbak,vagy ingerültebbek,dehát ki nem.


Köszönöm,ez jólesik,már azthittem valamiért nemkedvelnek itt.


Nemááá! nehogy megsértődj! Az idei akác mindenkit megvisel, ingerlékenyebbek vagyunk a kelleténél, és hamarabb meg is sértődünk mindenen... Maradj, kérdezz, kapsz segítséget!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.06.02. 20:53 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2009.05.17. 14:09
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Ladánybene
Tomi írta:
bergli írta:
Egyépként sokszor énsem merek kérdezni
mert kaptam már hideget meleget pedig én utána olvasok de vanhogy nemértem vagy hogy más a tapasztalt gyakorlat mint az elmélet nekemmég kevés a gyakorlatom de remélem leszmajd azért csak kevés az időm sajna.

Szerintem kérdezz nyugodtan. Az itteni emberkék alapjában véve jóindulatúak. Van,hogy kicsit fáradtabbak,vagy ingerültebbek,dehát ki nem.


Köszönöm,ez jólesik,már azthittem valamiért nemkedvelnek itt.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.06.02. 20:51 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2009.05.17. 14:09
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Ladánybene
Plüssi írta:
Ez jó,bölcs ember lehet meg igazat szól.. :lol:



Egy keretmarót mentem hozzá megnézni, de annyi mindenben segített már egy vadidegennek, akit az előtt soha sem látott! Jó ember![/quote]
Énis ismerek ijen embert,tőle vettem az első családot és ha veszek mindig tőle szoktam,jókedéjü segitőkész.Multkor ittis irt a fórumon zsberényi néven aról irt hogy sok anya roszvolt amit vásárolt,nagyon sok.Ő a szemembe nagy szakértő,mert nagyon szereti a méheit és ez jó,meg ért is hozzá.Ha megyek hozzá mindig későn érek haza:))..


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.06.02. 20:33 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2010.02.15. 18:20
Hozzászólások: 210
Tartózkodási hely: Borsod vármegye. Rudabánya
Ez jó,bölcs ember lehet meg igazat szól.. :lol:[/quote]


Egy keretmarót mentem hozzá megnézni, de annyi mindenben segített már egy vadidegennek, akit az előtt soha sem látott! Jó ember!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.06.02. 20:26 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.15. 21:10
Hozzászólások: 2613
Tartózkodási hely: Kis-Magyar-Alföld
bergli írta:
Egyépként sokszor énsem merek kérdezni
mert kaptam már hideget meleget pedig én utána olvasok de vanhogy nemértem vagy hogy más a tapasztalt gyakorlat mint az elmélet nekemmég kevés a gyakorlatom de remélem leszmajd azért csak kevés az időm sajna.

Szerintem kérdezz nyugodtan. Az itteni emberkék alapjában véve jóindulatúak. Van,hogy kicsit fáradtabbak,vagy ingerültebbek,dehát ki nem.

_________________
1/2NB


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.06.02. 20:19 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2009.05.17. 14:09
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Ladánybene
Plüssi írta:
Egyépként sokszor énsem merek kérdezni
mert kaptam már hideget meleget pedig én utána olvasok de vanhogy nemértem vagy hogy más a tapasztalt gyakorlat mint az elmélet nekemmég kevés a gyakorlatom de remélem leszmajd azért csak kevés az időm sajna.



Aki nekem segít azt mondta, ..."jó, jó hogy a könyvben írták! De a méhek még nem olvasták!"... :mrgreen:[/quote]
Ez jó,bölcs ember lehet meg igazat szól.. :lol:


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.06.02. 20:14 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2010.02.15. 18:20
Hozzászólások: 210
Tartózkodási hely: Borsod vármegye. Rudabánya
Egyépként sokszor énsem merek kérdezni
mert kaptam már hideget meleget pedig én utána olvasok de vanhogy nemértem vagy hogy más a tapasztalt gyakorlat mint az elmélet nekemmég kevés a gyakorlatom de remélem leszmajd azért csak kevés az időm sajna.[/quote]


Aki nekem segít azt mondta, ..."jó, jó hogy a könyvben írták! De a méhek még nem olvasták!"... :mrgreen:


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.06.02. 20:05 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2009.05.17. 14:09
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Ladánybene
Plüssi írta:
bergli írta:
Bogaras írta:
Nem azért hogy meg kell védeni, de én Tükör mellett vagyok. Néha nekem is elborul az agyam az írások olvasása közben. Sokszor lenyugszik az ember ha kritikusabb írásai elküldésre kerülnek, de volt már hogy félúton kiléptem a fórumról.
Mikor milyen a hangulatom.

Énis egyetértek Tükörrel de itt most nem erről van szó!!!!



Erre mondják azt, hogy -"Mondj igazat, s betörik a fejed!"- Én erről a Tükör nevű férfiról hallottam egy olyan történetet, hogy egy távolabb lévő kollégát egy komoly méh elhullás, mérgezés után meglátogatott , hogy tud e valamiben segíteni. Mindezt a saját költségén , a szabadidejét áldozva rá tette.De gondolom , nem ez volt az első és nem is az utolsó ilyen cselekedete. Sajnos a leírt sorok nem adják vissza a hanglejtést és a mimikát , így könnyű félreérteni a mondandót. Sokan azt hiszik , hogy a méhészkedés néhány fadoboz bogár ide-oda rakosgatásából áll , a méz meg a kaptár hátulján a mézesmaciba csurog. Van egy ismerősöm, akinek az esete negatív példaként szolgálhat minden kezdő méhész előtt, így előttem is! A kolléga tavaly 40-45 családdal telelt be , amit egy 22 éve méhészkedő barátunk segítségével vett meg. A közös cimbora átnézte az állományát, segített Neki, de Ő okosabb volt , össze is vesztek.Mivel a méhekhez annyit értett, hogy kicsi , repül és szúr, tavaszra nem maradt családja , mert kiölte az atka. Neki nem kellett a segítség... meg is lett az eredménye!

Nemértem ezt mire irta,én mondtam hogy semmi bajom Tükörrel?!Én ugylátom őis megértette mire gondoltam,ez enyi nemkell itt senkitsem védelmezni..Egyépként sokszor énsem merek kérdezni
mert kaptam már hideget meleget pedig én utána olvasok de vanhogy nemértem vagy hogy más a tapasztalt gyakorlat mint az elmélet nekemmég kevés a gyakorlatom de remélem leszmajd azért csak kevés az időm sajna.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.06.02. 19:22 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2010.02.15. 18:20
Hozzászólások: 210
Tartózkodási hely: Borsod vármegye. Rudabánya
bergli írta:
Bogaras írta:
Nem azért hogy meg kell védeni, de én Tükör mellett vagyok. Néha nekem is elborul az agyam az írások olvasása közben. Sokszor lenyugszik az ember ha kritikusabb írásai elküldésre kerülnek, de volt már hogy félúton kiléptem a fórumról.
Mikor milyen a hangulatom.

Énis egyetértek Tükörrel de itt most nem erről van szó!!!!



Erre mondják azt, hogy -"Mondj igazat, s betörik a fejed!"- Én erről a Tükör nevű férfiról hallottam egy olyan történetet, hogy egy távolabb lévő kollégát egy komoly méh elhullás, mérgezés után meglátogatott , hogy tud e valamiben segíteni. Mindezt a saját költségén , a szabadidejét áldozva rá tette.De gondolom , nem ez volt az első és nem is az utolsó ilyen cselekedete. Sajnos a leírt sorok nem adják vissza a hanglejtést és a mimikát , így könnyű félreérteni a mondandót. Sokan azt hiszik , hogy a méhészkedés néhány fadoboz bogár ide-oda rakosgatásából áll , a méz meg a kaptár hátulján a mézesmaciba csurog. Van egy ismerősöm, akinek az esete negatív példaként szolgálhat minden kezdő méhész előtt, így előttem is! A kolléga tavaly 40-45 családdal telelt be , amit egy 22 éve méhészkedő barátunk segítségével vett meg. A közös cimbora átnézte az állományát, segített Neki, de Ő okosabb volt , össze is vesztek.Mivel a méhekhez annyit értett, hogy kicsi , repül és szúr, tavaszra nem maradt családja , mert kiölte az atka. Neki nem kellett a segítség... meg is lett az eredménye!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.06.02. 17:57 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2009.05.17. 14:09
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Ladánybene
Bogaras írta:
Nem azért hogy meg kell védeni, de én Tükör mellett vagyok. Néha nekem is elborul az agyam az írások olvasása közben. Sokszor lenyugszik az ember ha kritikusabb írásai elküldésre kerülnek, de volt már hogy félúton kiléptem a fórumról.
Mikor milyen a hangulatom.

Énis egyetértek Tükörrel de itt most nem erről van szó!!!!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.06.02. 05:34 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2008.11.20. 17:57
Hozzászólások: 2938
Tartózkodási hely: Soltvadkert
Nem azért hogy meg kell védeni, de én Tükör mellett vagyok. Néha nekem is elborul az agyam az írások olvasása közben. Sokszor lenyugszik az ember ha kritikusabb írásai elküldésre kerülnek, de volt már hogy félúton kiléptem a fórumról.
Mikor milyen a hangulatom.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.06.01. 20:54 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2009.05.17. 14:09
Hozzászólások: 215
Tartózkodási hely: Ladánybene
Helló Tükör.Semmi bajom veled sem azzal ahogy látod ezt a dolgot sőt egyet is értek veled ezügyben,én csak azt mondom hogy néha kicsit nyersen fogalmazol..Lehetne ezt fejtegetni de felesleges részemről enyi.Egyépként engem is lázitanak az ijenek..Bocs ha ugyérzed ellened beszélek mert nem igyvan,de nekemsem tetszett volna az a válaszod.Egyépként már megfigyeltem hogy kiszoktad mondani amit gondolsz és ezt nemindig megfelelő stilusban ;) .


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.05.27. 03:56 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.11.05. 09:14
Hozzászólások: 1164
Tartózkodási hely: Tolna megye, a méhes észak Baranyában
tsanyi! teljesen igazad van! Van az én ismerettségi körömben is olyan "barnatalpú", aki tisztességgel él, és dolgozik!!! És szerintem mindenki tud olyat modani, aki megpróbált kitörni, más lenni!! Nem ez a gond! A gond az, hogy mindannyian csak 1-2 ilyen embert ismerünk!!!! Az előbb említett ismerősöm tényleg megtesz mindent, többet, és pontosabban dolgozik a fehér társainál... de az előítéletek ugye... Amikor a munkahelyén eltűnt egy komolyabb szerszám, reggel, munkakezdéskor az öltözőben találták a kollégái SÍRVA, hogy most aztán biztos Ő lesz elővéve, meggyanúsítva, mikor nem is dolgozott a kérdéses műszakban.... (mellékesen mondom, hogy azóta is ott dolgozik...) szóval ilyen is van, tudom jól! És tényleg nem velük van a gond!!!! Gondolj bele, mi lesz a gyermekeinkel és velünk cirka 20 év múlva!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.05.26. 23:53 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.24. 07:28
Hozzászólások: 6279
Tartózkodási hely: Észak-Zala
Szabypda írta:
ez mind igaz, meg szép is, de akkor miért kell meghurcolni, meg körbehordani, mint a véres kardot azt a polgármestert, aki a segély kiosztását legalább közmunkához köti, és akkor is kizárólag alapvető élelmiszerre lehet költeni a pénzt? Az a barnatalpú, aki előttem állt a postán, amikor én 97.000.-Ft-ot fizettem be csekken, 380.000.- (HÁROMSZÁZNYOLCVANEZER!) forint "segélyt" vett fel!!! De nem is ez a gond, hiszen NAGY a CSALÁD, hanem az, hogy még ugyanazon az estén szépen bele is szórta a játékgépbe! És ez komoly! A nemtomhányadik lánya pedig a napokban az áruház előtt kéregetett, karján egy sacc 3 hónapos gyerekkel! Én arra sétáltam a 2 hónapos fiammal, babakocsival,odajött, mondta, hogy a gyerekének kéne egy kis PÍÍZ. Én közöltem vele, a saját fiamra mutatva, hogy a sajátomra költeném inkább, mire sértődve odanyögte a NACCCSÁGA, hogy "jut a maga fiának még bőven!" Hát itt a gond! én fizetek mindent, lakás-törlesztő, kocsi, rezsi, itt a fiam, NEM LESZ AKÁCMÉZEM, és mondom, előttem markolta fel a fizum 2x-ét az Apuka..... komolyan mondom: ELEGEM VAN A KISEBBSÉGBŐL, CIGÁNY AKAROK LENNI!!! Kérek segélyt,ingyenes juttatásokat, LAKÁST,és nem vagyok hajlandó dolgozni sem!!!! ENNYI

Indulatok nélkül.........
Ezeknek a dolgoknak két oldala van ....
Jegyrendszer.
- A kibocsájtóval szerződésben álló elfogadó üzletek min 20%-al drágábbak általában ...
- Mindig akad aki féláron megveszi a jegyet ...
Ezzel adhatunk egy nagy pofont a sz@...-nak.

Dolgoztam egy külföldi tulajdonú cégnél.
Volt három, "barnatalpú" az üzemben a Te szóhasználatodban. Ráláttam a munkájukra.
Nem volt rosszabb a fehér-talpúaknál, különben repültek volna.
Én már néhány éve máshol vagyok, de tudom, hogy mindhárom a válság után jövő leépítéseknél röpült. Az egyik akit kicsit jobban ismerek, 57 évesen 41!, (Nem tévedés negyvenegy év) munkaviszony után, amit 4 cégnél töltött le, vált feleslegessé.(A másik kettő fiatal volt.)
Van szakmája amit ugyan estin szerzett, targonca vezető jogosítványa (gázasra is), kazánfütői papírja ..... , de az elmúlt egy évben több mint 70 helyen próbált szerencsét ........
Nagyon fontos lenne számára mert, deviza alapú lakáskölcsöne és főiskolás fia van ......
Neki is mondj valami bíztatót!
Ugyanakkor átélem azt is, hogy bármikor, meglophatnak, bármikor lefeszegethetik a régen alulemezből készült kaptártetőimet. Néhány ezer forintért, százszoros kárt okozva .......
Gyorsan megmarkolom a kulccsomóm és felidézem a küzdősportban tanultakat ha néhány ilyen "barnatalpú" suhanc jön szembe az után .....

Nehéz a probléma.
Ha valaki tudja a tuti megoldást, küldök neki egy bödön mézet! (Akácot)

_________________
advocatus diaboli


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.05.26. 21:19 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.11.05. 09:14
Hozzászólások: 1164
Tartózkodási hely: Tolna megye, a méhes észak Baranyában
ez mind igaz, meg szép is, de akkor miért kell meghurcolni, meg körbehordani, mint a véres kardot azt a polgármestert, aki a segély kiosztását legalább közmunkához köti, és akkor is kizárólag alapvető élelmiszerre lehet költeni a pénzt? Az a barnatalpú, aki előttem állt a postán, amikor én 97.000.-Ft-ot fizettem be csekken, 380.000.- (HÁROMSZÁZNYOLCVANEZER!) forint "segélyt" vett fel!!! De nem is ez a gond, hiszen NAGY a CSALÁD, hanem az, hogy még ugyanazon az estén szépen bele is szórta a játékgépbe! És ez komoly! A nemtomhányadik lánya pedig a napokban az áruház előtt kéregetett, karján egy sacc 3 hónapos gyerekkel! Én arra sétáltam a 2 hónapos fiammal, babakocsival,odajött, mondta, hogy a gyerekének kéne egy kis PÍÍZ. Én közöltem vele, a saját fiamra mutatva, hogy a sajátomra költeném inkább, mire sértődve odanyögte a NACCCSÁGA, hogy "jut a maga fiának még bőven!" Hát itt a gond! én fizetek mindent, lakás-törlesztő, kocsi, rezsi, itt a fiam, NEM LESZ AKÁCMÉZEM, és mondom, előttem markolta fel a fizum 2x-ét az Apuka..... komolyan mondom: ELEGEM VAN A KISEBBSÉGBŐL, CIGÁNY AKAROK LENNI!!! Kérek segélyt,ingyenes juttatásokat, LAKÁST,és nem vagyok hajlandó dolgozni sem!!!! ENNYI


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.05.26. 17:50 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.09.16. 06:06
Hozzászólások: 514
Tartózkodási hely: Vaspör
Hát ez nehéz ügy.Azért nem nyúltak a kérdéshez 20 éve,mert talán nincs is megoldása.Nincs munkahely mondhatják és majdnem igaz is.Mert 8 általánossal nem keresnek gyárigazgatót,bankárt de még szakmunkást se.De miért nem tanul?Mert nincs értelme hisz nem lesz munkahelye.Megélegetni egyik napról a másikra így is lehet.Hisz 3 műszakban a Nagykanizsai izzóban 65-70 ezer forintot lehetett keresni,a segély meg az egyéb juttatás meg majd ennyi.Először szerintem vissza kéne adni a munka becsületét,akár cégnél akár magánzóként dolgozik valaki,ide értve az őstermelést is.Majd aztán ha látják,hogy van értelme dolgozni talán akkor...


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.05.26. 08:39 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2008.09.19. 08:32
Hozzászólások: 2640
ligustica írta:
Hát ez a fenenagy liberalizmus.Meg a duma,hogy mindenkinek meg kell élni valahogy,megélhetési bűnözés,segélyke,cociális háló,ingyen tankönyv,fizetünk ha óvodába iskolába jár a hátrányos helyzetű gyereke.Engem megölnek adóval,tb,nyugdíj járulék.A velem egykorúak jópár százalékának még egy nap munkaviszonya sincs,de majd ha megérjük ugyanannyi gyugdíjat kap mint én.Jár nekik az ingyenes orvosi ellátás,ami nekem jelentős levonás után jár,de ha nem akarok hónapokig várni a ct-re 30000ft-ért megcsinálják azonnal.Sz.r ez úgy ahogy van,de majd Jobb-is lesz. :re :re

Egyetértek a leírtakkal. De van egy egészen friss történetem. A minap elmentem egy mély völgyben lévő késői akácot mrgnézni, hogy hogyan áll. Ez kb 1-1,5 km-re van a szinte teljesen kisebbségi falutól. Látom ám, amint előttem kb 100 m-rel két suhanc tolja a biciklijét egy-egy méterfával a csomagtartón. Amint észrevesznek az egyik ledobja a biciklit, bemenekül az erdőbe. A másik a fát hagyja el, és iszkol a falu felé. Az út annyira rossz és sáros,hogy felülni nem tud rá. Ő eltűnik a következő kanyarban. Odaérek az elhagyott biciklihez: egy régi, viharvert jószág. Elkiáltom magam, hogy elviszem a biciklit. Erre megszeppenve előjön a bokrok közül egy 12-14 év forma körüli fiú, szája sírásra görbül. Rettenetesen elszégyelltem magam. Pokoli dolog lehet az, ha valakinek űzött vadként kell élnie. Mit tehet ez a kölyök arról, hogy hová született, milyen nevelést kapott, nagyon befolyásolni sem tudja azt, hogy milyen lesz a sorsa? Mondtam neki vigye a fát , nem az erdészettől jöttem. Nem-nem : válaszolta, csak a bicikli maradjon meg. Illedelmesen köszönt, és elment. Mindig szoktam mondogatni a gyerekeimnek, hogy sosem láttam még cigányokat nyáron fát gyűjteni, csak akkor, ha már észreveszik, hogy hideg van. Lehet, hogy ők is csak az elmúlt napok hidegebb időjárása miatt vitték a tűzre a fát, de mégis mások voltak, mint a gátlástalanul garázdálkodó társaik.
Én is úgy gondolom, hogy rettenetesen elhibázott dolog az eddigi szociálpolitika,hiszen ezeknek a szerencsétleneknek a bankszámlájuk a gyerek. Nagyon haragudtam a SZDSZ-es Béki Gabriellára, aki azt mondta, hogy a családi adókedvezményt nem a 3 gyermekeseknek kell adni, hanem szét kell osztani minden gyerek között, alanyi juttatás formájában. Aztán most már a tizenkét éves lányok is szülnek a családi pótlék miatt. Hová vezet ez évtizedek múlva, ha ezek a gyerekek nem tudnak munkát találni ? Talán majd lelkiismereti okból önként éhen fognak halni ?.....

_________________
A méhes nem az elvonulást, hanem a (jelen) lét felsőfokát jelenti. (Hamvas Béla)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.05.22. 21:55 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.30. 12:25
Hozzászólások: 202
Tartózkodási hely: Pest megye
Arról nem is beszélve, hogy a gyerekeinket nem hagyják tanulni, nem lehet tőlük órát tartani. Ráadásul ha felnőtt fejjel végzi pl a hatodik osztályt havi 70000 Ft-ot kap. Mi a fenének tanulna gyerek fejjel, ha felnőttként még fizetnek is neki. :merg :merg :merg :merg


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.05.22. 20:15 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.09.16. 06:06
Hozzászólások: 514
Tartózkodási hely: Vaspör
Hát ez a fenenagy liberalizmus.Meg a duma,hogy mindenkinek meg kell élni valahogy,megélhetési bűnözés,segélyke,cociális háló,ingyen tankönyv,fizetünk ha óvodába iskolába jár a hátrányos helyzetű gyereke.Engem megölnek adóval,tb,nyugdíj járulék.A velem egykorúak jópár százalékának még egy nap munkaviszonya sincs,de majd ha megérjük ugyanannyi gyugdíjat kap mint én.Jár nekik az ingyenes orvosi ellátás,ami nekem jelentős levonás után jár,de ha nem akarok hónapokig várni a ct-re 30000ft-ért megcsinálják azonnal.Sz.r ez úgy ahogy van,de majd Jobb-is lesz. :re :re


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.05.21. 20:32 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.10.11. 13:25
Hozzászólások: 2170
Tartózkodási hely: Észak, közép Nógrád, A Karancs 10km-es körzetén belül.
Tükör írta:
Ma erre mentem ki a méhesbe:
Csatolmány:
DSC00224.JPG


Csatolmány:
DSC00225.JPG


A haveré meg így nézett ki 100 méterre:
Csatolmány:
DSC00228.JPG


Hát elöntötte az agyamat a szar rendesen.
Nem tudom mi lett volna ha ott találom a vandál barmot.
Csak az oktalan károkozás volt a cél... semmit nem vittek el.
Beüzemeltem a risztót, holnap a kamerát is kirakom.
Van sejtésem ki vagy kik voltak, mert egy büdös suhanc banda brahiból garázdálkodik a környéken.

Nem állok jót magamért ha megfogom őket, vagy megismerem a képeken!!!

Összeesküvés elméletek azért vannak mert vannak összeesküvések. Kinek, vagy kiknek volt az érdeke az hogy ide juttassák a magyar társadalmat 20 év alatt.Vagyis a gazembereknek nem kell semmitől sem tartani, hogy Magyarországon erdőket vágnak ki tolvajok, büntetés nélkül. Ezt is valaki azért tette mert tudta hogy semmi baja nem lesz, tehát bármit megtehet. ilyen sehol a világon még Eritreában sincs. Ki akadályozta meg a parlamentben hogy a tolvajok, a kártevők ellen bármilyen törvények szülessenek Magyarországon, hogy megvédjék a becsületes, gyarapítani, dolgozni, akaró embereket, és ne a tolvajokat védjék meg, gazembereket megélhetési elkövetőknek nevezve. Húsz év az nem kis idő, és ezalatt gyakorlatilag senkinek nem jutott eszébe , hogy a falvakban parlagon hagyott kertek és földek, azért vannak olyan állapotban mert a tulajdonos nem látta értelmét, beültetni azt mert ő ültetett ugyan de más aratott le. Ez nem tűnt fel senkinek? Azt hitték minden rendben van, és nyugodtan ülögettek a parlamentben. Érdekes most feltűnt egy párt, és /nevét nem merem leírni mert mindjárt ki moderálnak innen./ Most mintha kezdenének vele foglalkozni, a kormány pártok. Avagy most kiesett a parlamentből egy másik rendszerváltó párt, és ez nem az MDF. Esetleg előfordulhat hogy ennek volt az érdeke, ez a káosz ami itt kialakult, a liberalizmus zászlaja alatt? Mindenki azt gondol amit akar, de ez feltűnő.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.05.21. 20:27 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.09. 20:20
Hozzászólások: 9385
Tartózkodási hely: J-N-Szolnok
pityesz írta:
Laci, a családoknak esett bajuk?



Igazából nem, mert nem sokáig voltak felborítva...

_________________
NB fészek+2x1/2NB szűz méztér(néha 3)
Halad az, csak csinányi köll....
"Tükörbe nézünk, de önmagunkba soha..."


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.05.21. 09:18 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2010.03.30. 14:59
Hozzászólások: 74
Tartózkodási hely: Bükkalja
Tükör írta:
Én abban bízom, hogy nem lesznek meg.
Egyrészt mert ahhoz vissza kellene jönniük, és akkor megint kárt csinálnak, a másik, ha meg lesznek, nem állok jót magamért!!!


Remélem sikerült a fülükbe juttatni az üzenetet, és messze elkerülik a méhest!


Ha gondolod, dobhatsz egy privátot...


Zümzüm


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.05.21. 06:11 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.01. 19:26
Hozzászólások: 167
Tartózkodási hely: Nagykálló (sz-sz-b)
Laci, a családoknak esett bajuk?

_________________
2X10 NB rakodó, NB17, NB24
25 család


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.05.20. 20:41 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.09. 20:20
Hozzászólások: 9385
Tartózkodási hely: J-N-Szolnok
Én abban bízom, hogy nem lesznek meg.
Egyrészt mert ahhoz vissza kellene jönniük, és akkor megint kárt csinálnak, a másik, ha meg lesznek, nem állok jót magamért!!!


Remélem sikerült a fülükbe juttatni az üzenetet, és messze elkerülik a méhest!

_________________
NB fészek+2x1/2NB szűz méztér(néha 3)
Halad az, csak csinányi köll....
"Tükörbe nézünk, de önmagunkba soha..."


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.05.20. 20:39 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.11.05. 09:14
Hozzászólások: 1164
Tartózkodási hely: Tolna megye, a méhes észak Baranyában
Az biztos, hogy tőlem úgy vitték volna ki.... a biztonság kedvéért mindkét keze kapott volna akác-karóval, hogy a kedves anyukájának kelljen ismét kitörölni a csontos seggét.....


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.05.20. 20:34 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2008.11.20. 17:57
Hozzászólások: 2938
Tartózkodási hely: Soltvadkert
Tükör írta:
Ma erre mentem ki a méhesbe:
Csatolmány:
DSC00224.JPG


Csatolmány:
DSC00225.JPG


A haveré meg így nézett ki 100 méterre:
Csatolmány:
DSC00228.JPG


Hát elöntötte az agyamat a szar rendesen.
Nem tudom mi lett volna ha ott találom a vandál barmot.
Csak az oktalan károkozás volt a cél... semmit nem vittek el.
Beüzemeltem a risztót, holnap a kamerát is kirakom.
Van sejtésem ki vagy kik voltak, mert egy büdös suhanc banda brahiból garázdálkodik a környéken.

Nem állok jót magamért ha megfogom őket, vagy megismerem a képeken!!!


Remélem meglesznek a tettesek. Katasztrófa , hogy hova fajul a világ. Én biztosan nagyon elverném őket


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.05.20. 18:46 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2008.10.30. 21:02
Hozzászólások: 1148
Tartózkodási hely: Duna-Tisza köze
Merre vannak ezek a köcsögök településileg?

_________________
Atis
4x10 1/2 NB Sztiro


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.05.20. 10:30 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.28. 09:16
Hozzászólások: 2746
Tartózkodási hely: Baja
Nem tudok mit mondani.

_________________
tűzoltó
(Schmidt Károly)

Ha rámosolyogsz a világra, a világ visszamosolyog rád!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.05.20. 09:51 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2010.01.07. 09:29
Hozzászólások: 251
Tartózkodási hely: Kecskemét
Vagy vedd őket magad mellé egy kicsit dolgozni, tanulni, hátha megjön az eszük :-) (mint anno az öreg szomszéd bácsi tette velünk, miután szana- meg szét tördeltük a cseresznyefáját)

_________________
NB+1/2NB rakodó


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.05.20. 09:06 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18. 18:16
Hozzászólások: 363
Tartózkodási hely: Zalaszentgrót
Laci!
Remélem elkapod őket,és jól felpofozod az idiótáit!!! :twisted: :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.05.20. 08:02 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2009.02.27. 04:38
Hozzászólások: 351
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
csoky írta:
Laci!

Ne bántsd őket csak meztelen fenékkel ültesd bele az egyik dühös család fészkébe.

Na ja de előte tördeld el a kezeit ez a minimum!!! :merg

_________________
“A legnagyobb dicsőség nem az, hogy soha nem vallunk kudarcot, hanem hogy minden bukás után képesek vagyunk felemelkedni.”


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.05.19. 21:01 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.09.16. 20:26
Hozzászólások: 3309
Tartózkodási hely: Tapolca
Laci!

Ne bántsd őket csak meztelen fenékkel ültesd bele az egyik dühös család fészkébe.

_________________
Óvd a méheket véded a Földet!
Képeim:
http://meheszforum.hu/album/index.php?cat=10006


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.05.19. 20:48 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.09. 20:20
Hozzászólások: 9385
Tartózkodási hely: J-N-Szolnok
Ma erre mentem ki a méhesbe:
Csatolmány:
DSC00224.JPG


Csatolmány:
DSC00225.JPG


A haveré meg így nézett ki 100 méterre:
Csatolmány:
DSC00228.JPG


Hát elöntötte az agyamat a szar rendesen.
Nem tudom mi lett volna ha ott találom a vandál barmot.
Csak az oktalan károkozás volt a cél... semmit nem vittek el.
Beüzemeltem a risztót, holnap a kamerát is kirakom.
Van sejtésem ki vagy kik voltak, mert egy büdös suhanc banda brahiból garázdálkodik a környéken.

Nem állok jót magamért ha megfogom őket, vagy megismerem a képeken!!!


Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.

_________________
NB fészek+2x1/2NB szűz méztér(néha 3)
Halad az, csak csinányi köll....
"Tükörbe nézünk, de önmagunkba soha..."


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.05.14. 09:10 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.01. 18:16
Hozzászólások: 274
Tartózkodási hely: Csongrád megye
Üdv: A labor vizsgálatok még tartanak ! Amikor megkaptam az eredményeket igérem részletesen beszámolok róla a mérgrzés topikban .

_________________
A szánalom ingyen van , de az irigységért meg kell dolgozni!!!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.05.14. 07:34 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.07.06. 21:33
Hozzászólások: 598
Tartózkodási hely: Nógrád megye, Homokterenye
Joe bácsi írta:
Üdv: Ha nem adtál előleget , nem kötöttetek írásbeli szerződést akkor nem tudsz vele mit csinálni . Felejtsd el , a saját nyugalmad érdekében! De ha pénzt adtál és erre van tanúd vagy írásos elismervényed , akkor viszont rendőrségi feljelentést kell tenned , mert ez csalásnak minősül!!!


üdv Joe bácsi

tudom hogy ez itt off de megkérdezném hogy mi újság a méhekkel és a vizsgálatokkal?lett már valami fejlemény az ügyben?


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.05.13. 08:52 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.01. 18:16
Hozzászólások: 274
Tartózkodási hely: Csongrád megye
Üdv: Ha nem adtál előleget , nem kötöttetek írásbeli szerződést akkor nem tudsz vele mit csinálni . Felejtsd el , a saját nyugalmad érdekében! De ha pénzt adtál és erre van tanúd vagy írásos elismervényed , akkor viszont rendőrségi feljelentést kell tenned , mert ez csalásnak minősül!!!

_________________
A szánalom ingyen van , de az irigységért meg kell dolgozni!!!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.05.13. 06:00 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2010.03.05. 14:35
Hozzászólások: 73
Tartózkodási hely: Somogy
Idézet:
ÁT AZÓTA IS VÁRJUK!!!! :merg
Jó volna ha valaki olyan is jelentkezne aki kapott már az INKATECH /Erdei
Péter/-től kaptárt!!!!

Üdv: szacsa

ő hirdet az OMME-én ugye?
azt hiszem nagy mákom volt, hogy nem tőle rendeletem, pedig az árak nagyon jók voltak, csak megijedtem , hogy az Ukrán fa kicsit sugárfertőzött, és így a saját barkácsolás mellett döntöttünk


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.05.12. 18:20 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.09.16. 06:06
Hozzászólások: 514
Tartózkodási hely: Vaspör
http://velvet.hu/celeb/2010/05/12/pista_bacsi/.Bunkók. :mergSőt duplán bunkók. :merg :merg


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.04.28. 11:06 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.05.06. 19:22
Hozzászólások: 756
cuki írta:
litterae írta:
....A felelőtlenül használt vegyszerek óriási károkat okoznak az élővilágban....
A hozzászóláshoz kapcsolódva lenne egy kérdésem.
Ti fórumosok mennyi fecskét láttatok már az éven?
A környékünkön rengeteg szokott lenni, de az éven pont tegnap néztem őket, összesen 6-ot számoltam meg, pedig ilyenkor már bőven szoktak repkedni.

A fecskék pusztulásának egyik oka a szúnyogirtás. A vegyszerrel lepermetezett szúnyogokat megeszik a fecskék és a szúnyogban felhalmozódott méreg mérgezi a fecskét is.

Ezért szorgalmazzák a kutatók az ún. biológai szúnyogirtást.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.04.25. 21:32 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2008.11.09. 14:22
Hozzászólások: 11
Biboros írta:
Sziasztok !

Tanácsot szeretnék tőletek kérni, hogy mit lehet ilyenkor tenni. Rendeltem párdarab kaptárt, a várható befejezés időpontjaként a szerződésben Április 15 -e szerepelt ,de szóban azt mondták kész lesz előbb mint 15.-e. A mai napig nem készültek el a kaptárak,a kaptárak árának a felét előlegként elkérték szerződéskötéskor, telefonon érdeklődtem hogy mi van a kaptárakkal.Először azt mondták hogy rossz fa anyagot kaptak azért csúsznak a határidővel, később ígértek két időpontot de egyik sem teljesült legutóbb április 24-re ígérték 100%-ra ! Direkt vettem ki szabit hogy itthon legyek mikor jön a kaptár előtte este pénteken felhívtam őket hogy mégis mikor hozzák a hölgy azt mondta visszafog hívni !!! azóta is várom a hívását !!! Elérni nem tudom őket mivel az egyik telefont kikapcsolták a másikat pedig nem veszik fel ! Ebben kérnék segítséget tőletek hogy mi ilyenkor a teendő ? :merg

Válaszotok előre is köszönöm !

Üdv

Szia!

Nem akarlak elkeseríteni de mi ezektől februárban rendeltük meg a kaptárakat,a szerződésben március 20. szállítást ígértek!!
Elővigyázatosságból előleget nem adtunk, személyes találkozásunkkor egy
mintakaptárt vittek el! Hasonló indokkal nem szállították le időben / rossz
faanyag/.Sokadik telefon után, szombaton volt egy hete,hogy beszéltünk azt mondta most pakolják a kaptárakat és vasárnap érkezik!!! HÁT AZÓTA IS VÁRJUK!!!! :merg
Jó volna ha valaki olyan is jelentkezne aki kapott már az INKATECH /Erdei
Péter/-től kaptárt!!!!

Üdv: szacsa


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.04.25. 16:42 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2008.10.30. 21:02
Hozzászólások: 1148
Tartózkodási hely: Duna-Tisza köze
Biboros írta:
csak azt kérdezném hogy ilyen esetben hová kell fordulni Rendőrség ? Fogyasztóvédelem ? vagy mind kettő ?

Üdv


Perpillanat várhatsz vagy az előre kifizetett pénzt kérheted vissza, ha nem adják perelhetsz. (Ha érdemes)

_________________
Atis
4x10 1/2 NB Sztiro


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.04.25. 11:09 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2009.06.28. 15:30
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Hajdú-Bihar
Idézet:
Vivaldi irta: Van róla valamilyen papírod hogy szerződést kötöttél velük.? ja és a cég nevét jó lenne ha megírnád, hogy más ne essen be a csapdába. Persze nem rólam van szó én magam csinálom a kaptárjaimat.



Szia !

Mint írtam " várható befejezés időpontjaként a szerződésben Április 15 -e szerepel." ,de szóban azt mondták kész lesz előbb mint 15.-e. szóval van róla szerződés ! A cég nevét egyenlőre nem írom de a másik oldalon az OMME.hun is irtak már róluk ( nem jót ) csak azt kérdezném hogy ilyen esetben hová kell fordulni Rendőrség ? Fogyasztóvédelem ? vagy mind kettő ?

Üdv


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.04.25. 10:09 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.10.11. 13:25
Hozzászólások: 2170
Tartózkodási hely: Észak, közép Nógrád, A Karancs 10km-es körzetén belül.
Biboros írta:
Sziasztok !

Tanácsot szeretnék tőletek kérni, hogy mit lehet ilyenkor tenni. Rendeltem párdarab kaptárt, a várható befejezés időpontjaként a szerződésben Április 15 -e szerepelt ,de szóban azt mondták kész lesz előbb mint 15.-e. A mai napig nem készültek el a kaptárak,a kaptárak árának a felét előlegként elkérték szerződéskötéskor, telefonon érdeklődtem hogy mi van a kaptárakkal.Először azt mondták hogy rossz fa anyagot kaptak azért csúsznak a határidővel, később ígértek két időpontot de egyik sem teljesült legutóbb április 24-re ígérték 100%-ra ! Direkt vettem ki szabit hogy itthon legyek mikor jön a kaptár előtte este pénteken felhívtam őket hogy mégis mikor hozzák a hölgy azt mondta visszafog hívni !!! azóta is várom a hívását !!! Elérni nem tudom őket mivel az egyik telefont kikapcsolták a másikat pedig nem veszik fel ! Ebben kérnék segítséget tőletek hogy mi ilyenkor a teendő ? :merg

Válaszotok előre is köszönöm !

Üdv

Van róla valamilyen papírod hogy szerződést kötöttél velük.? ja és a cég nevét jó lenne ha megírnád, hogy más ne essen be a csapdába. Persze nem rólam van szó én magam csinálom a kaptárjaimat.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.04.25. 09:39 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2009.06.28. 15:30
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: Hajdú-Bihar
Sziasztok !

Tanácsot szeretnék tőletek kérni, hogy mit lehet ilyenkor tenni. Rendeltem párdarab kaptárt, a várható befejezés időpontjaként a szerződésben Április 15 -e szerepelt ,de szóban azt mondták kész lesz előbb mint 15.-e. A mai napig nem készültek el a kaptárak,a kaptárak árának a felét előlegként elkérték szerződéskötéskor, telefonon érdeklődtem hogy mi van a kaptárakkal.Először azt mondták hogy rossz fa anyagot kaptak azért csúsznak a határidővel, később ígértek két időpontot de egyik sem teljesült legutóbb április 24-re ígérték 100%-ra ! Direkt vettem ki szabit hogy itthon legyek mikor jön a kaptár előtte este pénteken felhívtam őket hogy mégis mikor hozzák a hölgy azt mondta visszafog hívni !!! azóta is várom a hívását !!! Elérni nem tudom őket mivel az egyik telefont kikapcsolták a másikat pedig nem veszik fel ! Ebben kérnék segítséget tőletek hogy mi ilyenkor a teendő ? :merg

Válaszotok előre is köszönöm !

Üdv


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.04.24. 10:32 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2009.04.09. 19:13
Hozzászólások: 224
Tartózkodási hely: Hajdú
Ha mindenki ennyire pesszimista volna, akkor senki nem venne semmit, nyúlóst ugyan úgy megveheti aki bamba ha egyszerűen méhcsaládokat vesz.Aki felismeri a betegségeket, az bármit vehet, de ez csak az én privát véleményem..


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2010.04.24. 08:00 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2008.11.01. 11:00
Hozzászólások: 129
Tartózkodási hely: Algyő,Csongrád m.
nabisadmin írta:
Meg áll az eszem, hogy miket vennének!!!
http://www.omme.hu/portal/index.php?option=com_marketplace&page=show_ad&catid=16&adid=12463&Itemid=167
Még a végén azt is megérjük, hogy valaki nyúlós kereteket venne. :shock:

Én sem tartom szerencsés ötletnek,DE!Talán túl sem kéne spirázni ezt a dolgot mert hiszen méhcsaládot lehet venni,na már most azzal vásárol az ember kiépített keretet,fiasítást,méhet,mézet!Ha úgytetszik akkor ez a legveszélyesebb mindközül,a sok veszélyt hordozó összetevő miatt.Nemde?Amúgy meg nem is értem ezt az egész nyúlós dolgot mert ilyen drasztikus védekezés(egészségügyi hálózat-égetés)mellett ősszel mégis telítve van vele az egész ország.Úgytünik így sem vagyunk semmivel jobbak mint pl azok az országok ahol nem is égetnek.Ez persze csak az én meglátásom,minden tudományos alapot nélkülöz,de bizti van itt akié nem.Nos?

_________________
Major József ,,A világhoz hozzá tégy,ne pedig elfelé végy!" ,,Kétannyit hallgass,mint amennyit beszélsz!"


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4103 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 ... 83  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 47 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség

greenmiles v1.0 desgined by CodeMiles Team.