Pontos idő: 2024.04.27. 20:18

Időzóna: UTC + 1 óra





Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4103 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83  Következő
  Nyomtatóbarát verzió Előző téma | Következő téma 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.06.06. 16:54 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.24. 07:28
Hozzászólások: 6279
Tartózkodási hely: Észak-Zala
Nabis!

Úgy korrektebb lett volna, ha a szöveget törlöd, és jelzed, hogy moderálva.

Valamiért nem tudom megsajnálni "krajnait" és zöldfülüt, hogy bántják szegényeket. :twisted:

_________________
advocatus diaboli


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.06.05. 20:03 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.27. 17:41
Hozzászólások: 693
Tartózkodási hely: Újkér, GY-M-S
Feri meg is tette a szükséges lépéseket, hogy legyen idejük lehiggadni az uraknak, mielőtt megint, szétszakad a tábor.... Nem szabadna elfelejteni, hogy nem egymás megutálása a cél, hanem egymás segítése...... Nem a parlamentben vagyunk :evil:

_________________
Üdv: Bálint


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.06.05. 16:16 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31. 19:42
Hozzászólások: 971
Tartózkodási hely: Hajdú
Valakinek priviben már az elején megírtam, hogy előbb utóbb szurka piszka lesz belőle. :P
Nekem se nagyon tetszik már az ottani hangnem. :cry:
Vagy tévedek? :?:

"Én szerintem ezek nem jószándéku amatörök "
"Akinek az itthoni körülmények között nem felel meg az itthoni méhfajta az szerintem más fajta méhhel sem fogja megoldani a problémáit"
"..emberek némi haszonért igyekeznek megsemmisíteni a sajátunkat ......
Normális?????? "


Nem kell egymás alá adni a lovat!
Pláne nem akkor, ha nem is tudjuk róla, hogy betörték e már vagy sem.

_________________
http://krajnai.freewb.hu/


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.06.05. 14:48 
-


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára karci 2010.08.22. 17:34-kor.

Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.06.05. 14:37 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18. 18:16
Hozzászólások: 363
Tartózkodási hely: Zalaszentgrót
Üdvözlök Mindenkit.

Nem szoktam írni a dühöngőbe,de ami a Bukfast topicban folyik,az már kezdi kicsapni nálam a biztosítékot!Még nem vagyok érintett anya témában,de hamarosan az leszek.Az,hogy a Bf-anyákat tartó méhésztársakra most úgy tekintenek sokan,mint elsőszámú közellenségre,vagy anyagyilkosra,a hazai fajtánk tönkretevőjére,és mindent semmibe vevő,anyagiakat hajszoló emberekre.Saját nevembe,ezt had kérjem ki magamnak!Pontosan az a reakció most,mint amikor a Feed- Bee bekerült a piacra.Szidta mindenki,mint a bokrot,mielőtt kipróbálta volna,két családnál is.Rá egy évre pedig elégedetten mondták,hogy bizony nem is olyan rossz!Természetsen én is szeretném,ha a Krajnai méhek,nem tünnének el,nekem is azok vannak,és lesznek is!De egy anyanevelőt mondjatok,ahol 100%-ig tiszta Krajnai anyákat lehet venni!Ha van ilyen,akkor ott vehet mindenki,aki akar.Mert ennyi erővel akkor aki otthon nevel anyákat,az is ellene van a fajtának ugye??
Jöhetnek a kövek!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.06.03. 20:35 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2008.11.02. 19:31
Hozzászólások: 32
jani bátya írta:
Harmadik napja fetrengek az ágyban 40 fokos lázzal.Még a gép elé sincs sok kedvem leülni.Hosszú évek óta nem volt semmi problémám. Most sikerült begyüjtenem egy tüdőgyuszit. Szigorúan fekvésre vagyok itélve. Meg gyógyszert kell szednem amit utálok.
Most dühöngök, de ettől még nem megy le a lázam sőt még a gyógyszertől sem.

Üdv. jani bátya


Türelmet és gyors gyógyulást!

Gyógyszerkiegészítésnek igyál propolisz tinktúrát, s egyél saját silózott virágport, de ha az nincs, bármilyen méhek által gyűjtött virágport... hidd el, előbb talpraállsz, mint azt bárki gondolná! Ja! és a fokhagymáról se feledkezz meg! egy kis gerezd reggel, kanál mézzel elvéve a csípősségét...


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.06.03. 20:15 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.05. 20:30
Hozzászólások: 163
Tartózkodási hely: Jászberény
zsolti írta:
ligustica írta:
Ma reggelre betörtek hozzám.


És vittek is el valamit, vagy csak az energiájukat akarták levezetni? Egyébként én is kézlevágás párti vagyok. Komolyan!


Az én és a családom szavazatára is számíthattok :evil: :evil: :evil:


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.06.03. 15:49 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31. 18:22
Hozzászólások: 4011
Tartózkodási hely: Belső-Somogy
ligustica írta:
Ma reggelre betörtek hozzám.


És vittek is el valamit, vagy csak az energiájukat akarták levezetni? Egyébként én is kézlevágás párti vagyok. Komolyan!

_________________
Zsolti
(1/2 NB)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.06.03. 12:25 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.28. 09:16
Hozzászólások: 2746
Tartózkodási hely: Baja
jani bátya írta:
Harmadik napja fetrengek az ágyban 40 fokos lázzal.Még a gép elé sincs sok kedvem leülni.Hosszú évek óta nem volt semmi problémám. Most sikerült begyüjtenem egy tüdőgyuszit. Szigorúan fekvésre vagyok itélve. Meg gyógyszert kell szednem amit utálok.
Most dühöngök, de ettől még nem megy le a lázam sőt még a gyógyszertől sem.

Üdv. jani bátya

Jobbulást Batya!

_________________
tűzoltó
(Schmidt Károly)

Ha rámosolyogsz a világra, a világ visszamosolyog rád!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.06.02. 20:11 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.09.16. 06:06
Hozzászólások: 514
Tartózkodási hely: Vaspör
A legszomorúbb az,hogy a rendőrök szerint,100 esetből, 1-2 felderitett van.De annak sincs sok haszna,hiszen kiskorú az elkövető(papiron.)Támogatom Karci ötletét,kézlevágás,öt perc faroknál való lógatással egybekötve. :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.06.02. 20:06 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.09.19. 19:15
Hozzászólások: 64
Tartózkodási hely: Kaposvár
Támogatom én is!
Talán nem fordulna elő ilyen sűrűn.

_________________
74andrás


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.06.02. 20:03 
[


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára karci 2010.08.22. 17:41-kor.

Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.06.02. 19:59 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.09.16. 06:06
Hozzászólások: 514
Tartózkodási hely: Vaspör
Ma reggelre betörtek hozzám.Már másodszor,most is sok kárt okozva.Első gondolatom a méhek voltak,de ott rendben minden.Most riasztot szerelek mindenhova,mert a mézet is észrevették. :evil: :evil:


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.06.02. 19:44 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.16. 08:36
Hozzászólások: 659
Tartózkodási hely: Kalocsa
Harmadik napja fetrengek az ágyban 40 fokos lázzal.Még a gép elé sincs sok kedvem leülni.Hosszú évek óta nem volt semmi problémám. Most sikerült begyüjtenem egy tüdőgyuszit. Szigorúan fekvésre vagyok itélve. Meg gyógyszert kell szednem amit utálok.
Most dühöngök, de ettől még nem megy le a lázam sőt még a gyógyszertől sem.

Üdv. jani bátya


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Bukfast méh
HozzászólásElküldve: 2009.06.01. 07:43 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2009.02.15. 07:26
Hozzászólások: 1274
Tartózkodási hely: Kaposvár
zsolti írta:
torzo52 írta:
Ahová néhány "ember" beteszi a lábát, ott többé fű nem nő! S talán a mottóm is ezt hivatott jelezni! Egyébként az emberi faj egy öngyilkos organizmus. Kivéve persze azokat, akik nem mennek szembe a természeti törvényekkel. :cry: :cry:


Na, igen. Igaz, hogy lassan a természet már sehol sem lesz olyan, mint amilyennek megteremtődött, talán még most sem lenne késő megálljt parancsolni ennek a nagy emberi kavarásnak. Mert egyszer össze fog dőlni az egész rendszer. :? És hát a Holdon hiába osztanak telkeket...


Szia zsolti!

Először csak neked akartam elküldeni privátban, de aztán úgy döntöttem,hogy közzéteszem mindenki számára. Miért? Azért mert akik olvassák azok közül csak egy is tesz arra irányuló törekvést, hogy változtat az addigi felfogásán és tenni akar a természettel való harmonikus együttélésben már megérte a nyilvánosság. Bár én ezt már régebben másik fórumon közzé tettem. Ebbéli aggodalmam ezen írás közzétételére főleg az írásom első része ami a vallással foglalkozik és ezt sokan nem fogadják szívesen. Viszont ez az igazság! És mint tudott dolog ez fáj a legjobban. Nos, ha nabis úgy találja, hogy valakiket ez sért, hát akkor moderálja ki.

Kedves Barátaim!
Nézzetek körül a világban! Vajon mik azok a tényezők, amik forralják, szítják a tüzet ember és ember között? Úgy gondolom, hogy a világon majdnem minden baj és probléma forrása a vallás, a másik probléma meg a pénz szeretete. Csak a pénzel az a baj, ha már nem tudsz venni rajta semmit, akkor mit csinálsz vele? Tudomásom szerint több mint 2000 vallás létezik. 2000-er más és más megközelítése annak az 1 dolognak amit úgy hívunk, hogy ISTEN. Isten viszont 1 -féle - képpen lehet megközelíteni: Az igazság és a szeretet által. A kettő el nem választható egymástól, mivel mindkettő egymás alapjai. Addig nincs is semmi baj, amíg a különböző vallások nem akarják ráerőltetni nézeteiket más vallásokra és olyan emberekre, akik semmilyen szervezett valláshoz nem tartoznak. Minden vallás, valamilyen szervezetként működik. Így, szervezeti szabályai és a nézetkülönbségek, dogmák, átszövik vallásuk alapjait. Ezek azok a dolgok és különbségek,amik aztán nem jutnak közös nevezőre, mert nem is teheti, pontosan a nézetkülönbségek és bizonyos érdekek miatt, amik az 1 házak, gyülekezetek, felekezetek, szekták, létrehozóit, vezetőit, szolgálják. Minden 1 ház. felekezet, gyülekezet, szekta ezt hirdeti: Gyere hozzánk mert itt megtalálod azt, amit keresel !! EZ NEM IGAZ !!! Istent magunkban kell keresni !!!
Mert: " Az Isten, aki teremtette a világot és mindent a mi abban * van,
mivelhogy ő mennynek és földnek ura, KÉZZEL csinált templomokban nem
lakik. " (Apcsel. 17,24) Ha, kőtemplomokban nem lakik, akkor vajon hol kell
keresnünk ? MAGUNKBAN, MAGUNKNAK kell megkeresni, megtalálni azt az
útat mindenféle befolyásoltság nélkül, amely hozzá vezet.

Az Isten lélek. Ján.4,24 A Lélek az igazság.(1Ján.5,6) Az Igazság a szeretet.
És, ha valamelyik is hiányzik az emberből bizony nagyon messze van tőle.

De, van 1 közös nevező, amit ,ha mindenki megtanulna és gyakorolna,
megszűnnének azok a nézetkülömségek és problémák, amik megosztják az
embereket. És ez nem más, mint a SZERETET.
 
A pénzzel az a probléma, hogyha tönkreteszed a természetet, kivágod a fákat, megmérgezed a vízeket, és már semmitsem tudsz venni rajta, most mondom: A pénz nem ehető! Jó lenne már, ha újból visszatérnénk a természetközeli élethez, mint hajdanán éltünk. Mert bűntetlenül nem lehet kizsákmányolni, tönkretenni a természetet, mert az NEM hagyja magát! Mert általa élsz, és álltala lettél! A teremtönek joga van, és lehetősége és ereje is van arra, hogy bármikor eltörőlje a teremtettet, ha az nem tud harmoniában élni a teremtővel. És, ha a mostani képeket, jeleket veszem figyelembe, akkor elmondhatom, hogy megkezdődött az APOKALIPSZIS!
 Utoirat: A mostani válság is a pénz hajhászásának a következménye!

_________________
A természet nem szegi meg törvényét, csak az ember!
Nem a világ rossz, hanem az ember teszi azzá!
__________________________
torzo52 (Győző)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.05.03. 16:11 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2008.10.30. 21:02
Hozzászólások: 1148
Tartózkodási hely: Duna-Tisza köze
Csak egy ártatlan kérdés :ugeek:
Fumagilinre és Neotesolra minden tételt vizsgálnak?

_________________
Atis
4x10 1/2 NB Sztiro


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.05.03. 11:13 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2008.11.17. 00:07
Hozzászólások: 162
Tartózkodási hely: Tiszaigar JNKSZ.
Itt a területtel az a bibi, hogy egy volt tsz terület osztatlan közös tulajdona, én a jogutód kft ügyvezetőjétől kértem az engedélyt aki bérli a területett a volt tsz tagoktól+valami 60% a sajátja.A Méhész kollega meg úgy fogja fel ,hogy az osztatlan közös az akár az övé is, így saját magától meg nem kér engedélyt.Persze az máslapra tartozik, hogy ő már a 90-es években kivitte a vagyont, így semi köze az egészhez.Az elnök úrtól meg nem várom el ,hogy miattam jogi vitába keveredjen ezzel a segfejjel.Van másik hely, bár az az erdő volt az akácosok középpontja, több kis erdőről van szó.

_________________
Üdv gyuszka


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.05.03. 07:15 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.16. 08:36
Hozzászólások: 659
Tartózkodási hely: Kalocsa
krajnai írta:
Nekem a terület tulajdonosával (is) lenne bajom. Ha egyszer már odaígérte a helyet valakinek, akkor miért engedte ezt a muksót is oda!?

Ebben a mondatban benne van a lényeg.
Semmiképp sem tartom jó ötletnek, hogy a méheken csattanjon az ostor. Ők tehetnek legkevésbé a kialakult helyzetről s egy olyan ember aki méhésznek tarja magát semmikép se ártson a méheknek, se a sajátjának, sem pedig másénak.

Üdv. jani bátya


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.05.02. 23:39 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31. 19:42
Hozzászólások: 971
Tartózkodási hely: Hajdú
kopaszkutya írta:
meg szánj rá egy üveg repcemézet, és minden második kaptárját kend be rendesen.Rá fog jönni milyen szar hely ez ahol csak rabolják egymást améhei.


Ezt azért ne! :evil:

Előbb vagy utóbb úgy is hoz az élet legalább egy pofáraesést ennek az embernek.
Nekem a terület tulajdonosával (is) lenne bajom. Ha egyszer már odaígérte a helyet valakinek, akkor miért engedte ezt a muksót is oda!?

_________________
http://krajnai.freewb.hu/


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.05.02. 23:15 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2008.11.06. 20:39
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Heves-megye
Gyuszka! Az ilyen majommal sose kezdj vitatkozni.Nézz egy másik helyet, meg szánj rá egy üveg repcemézet, és minden második kaptárját kend be rendesen.Rá fog jönni milyen szar hely ez ahol csak rabolják egymást améhei.

_________________
http://www.egrimeheszbolt.hu/bolt/


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.05.02. 14:11 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2008.11.08. 21:09
Hozzászólások: 781
Tartózkodási hely: (Fejér megye)
jani bátya írta:
Megoldás e az hogy az ilyen mentalitású ember ellen a ráhagyással védekezünk? Ma veled holnap velem holnapután mással teszi ugyanezt mindenféle bűntudat vagy lelkiismeretfurdalás nélkül. A véleményem szerint nem jó hogy vannak ilyenek ,mindent meg kell tenni amit csak lehet ezek az emberek ellen hiszen ezek sem hibátlanok, fogást lehet találni rajtuk, nem bosszúból csak egyszerűen azért, hogy rend legyen.

Üdv. jani bátya


Kényes kérdés ez. Igazad is van, de!
Egy ismerős méhésznek is volt vitája hasonló idiótával, és érdekes módon megmérgeződött az állománya. Pár család maradt mutatóba a 30-ból. Bizonyítottan mérgezés a nyár közepén.
Tettes ismeretlen, nincs bizonyíték semmire. (max a pali hőbölgése a kocsmában, hogy megbánja az a ...... méhész, hogy vele kezdett) Erre építeni sehol nem lehet.
Nem helyes ráhagyni a dolgot, mert vérszemet kap, de megér ennyit?
Mindenki döntse el.

_________________
Üdvözlettel:
Robz

1/2 NB


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.05.02. 09:20 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.16. 08:36
Hozzászólások: 659
Tartózkodási hely: Kalocsa
Megoldás e az hogy az ilyen mentalitású ember ellen a ráhagyással védekezünk? Ma veled holnap velem holnapután mással teszi ugyanezt mindenféle bűntudat vagy lelkiismeretfurdalás nélkül. A véleményem szerint nem jó hogy vannak ilyenek ,mindent meg kell tenni amit csak lehet ezek az emberek ellen hiszen ezek sem hibátlanok, fogást lehet találni rajtuk, nem bosszúból csak egyszerűen azért, hogy rend legyen.

Üdv. jani bátya


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.05.02. 09:03 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.16. 08:36
Hozzászólások: 659
Tartózkodási hely: Kalocsa
jorci írta:
omme apróban hírdető méhészek hebehurgya módon nem tüntetik fel a lakhelyüket vagy legalább a megyét,talán érdemes volna! :

Mivel a hirdetés ingyenes , én is nagyobb értelmét látnám, ha aprólékosabb és érdemileg több információt hordoznának. Rengeteg felesleges telefont spórolhatna meg mindkét fél.

Üdv. jani bátya


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.05.01. 20:13 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2008.11.01. 11:00
Hozzászólások: 129
Tartózkodási hely: Algyő,Csongrád m.
omme apróban hírdető méhészek hebehurgya módon nem tüntetik fel a lakhelyüket vagy legalább a megyét,talán érdemes volna! Gyuszka, te meg keress másik helyet,és rendezd le az öreget,mert ez nem hogy méhésznek de embernek sem jó!Rühellem az egyenetlen gátlástalan embereket!Ha már az anyukája nem tanította jó modorra,segítsd ki azt az arany asszonyt! :lol:

_________________
Major József ,,A világhoz hozzá tégy,ne pedig elfelé végy!" ,,Kétannyit hallgass,mint amennyit beszélsz!"


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.05.01. 08:37 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.16. 08:36
Hozzászólások: 659
Tartózkodási hely: Kalocsa
Itt lehet egy kis bibi. Ha a terület tulajdonosa neked adott engedélyt a lepakolásra és neki nem. Akkor akár jogi útra is lehet vinni a témát, mert az engedély nélküli lepakolás bizony birtokháborítás. És itt nem azon múlik a dolog hogy ki tud hangosabban kiabálni meg hogy, ki mióta méhészkedik.

Üdv. jani bátya


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.05.01. 07:04 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31. 18:22
Hozzászólások: 4011
Tartózkodási hely: Belső-Somogy
nabisadmin írta:
Gyuszka, a fentiek ismeretében Én inkább keresnék másik helyet. Teljesen fölösleges egy ilyen agyilag zokni emberrel vitába szállni. Sok álmatlan éjszakától mentheted meg magad.


Gyuszka! Egyetértek nabissal. Szerintem mindenhol lehet jó helyet találni. Szánj rá egy napot, ülj be a kocsiba, és nézd végig a kérdéses területen a falvak szélső, kieső házait. Akár még őrzött, állandóan lakott ház melletti kertet is találhatsz, ahol évtizedekre tervezhetsz. Biztos vagyok benne!

_________________
Zsolti
(1/2 NB)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.05.01. 06:42 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.09.16. 03:59
Hozzászólások: 1006
Tartózkodási hely: Zimány
gyuszka írta:
nabisadmin írta:
Gyuszka , az erdő veszélyes hely ! Pofán verheti egy lehajló ág, gödörbe léphet és rosszul esik eltörik a keze, lezuhan egy vastag korhadt ág és a fejére esik ettől agyrázkódása lesz. A lényeg, veszélyek leselkednek az erdőben. Gyuszka, nem vagy Te egy b&@#{ri gyerek !!! használd ki az erdő veszélyeit.

Feri bá 180 centi vagyok és 100+ áfa a súlyom, 48-as inget hordok, és vannak még hassonló barátaim is, nekem nem is kellene szerepelnem, de itt valahogy nem ez a megoldás.Nem vagyok tehetős gyerek, de ami pénzünk volt, mind méheket vettünk rajta.eZaz állat gazdálkodik is, a föld szomszéddal volta egy 20 centis vitájuk a mezsgyét illetően, a srácnak aratás előtt leéget a 3 ha búzája.Ha minden csontját eltöröm az nem kárpótol engem ,ha leég a méhészetem.Persze nem marad ez válasz nélkül, de a méheket nem akarom belekeverni.

Gyuszka, a fentiek ismeretében Én inkább keresnék másik helyet. Teljesen fölösleges egy ilyen agyilag zokni emberrel vitába szállni. Sok álmatlan éjszakától mentheted meg magad.

_________________
Feri


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.04.30. 21:30 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2008.12.16. 21:07
Hozzászólások: 979
Tartózkodási hely: Dél-Göcsej
Gyuszka!
Egyetértek! Az ilyen gátlástalan ember nem Veled kezdene, hanem a védtelen méheken állna bosszut. Szerintem is jobb a béke! Én sem merném nyugodt szivvel otthagyni a méheimet.
De azért a terület tulajdonosával, vagy más módon megoldanám, hogy ő se tehesse!

_________________
" ...méhésznek lenni küzdelem a keserűség ellen"


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.04.30. 20:51 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2008.11.17. 00:07
Hozzászólások: 162
Tartózkodási hely: Tiszaigar JNKSZ.
nabisadmin írta:
Gyuszka , az erdő veszélyes hely ! Pofán verheti egy lehajló ág, gödörbe léphet és rosszul esik eltörik a keze, lezuhan egy vastag korhadt ág és a fejére esik ettől agyrázkódása lesz. A lényeg, veszélyek leselkednek az erdőben. Gyuszka, nem vagy Te egy b&@#{ri gyerek !!! használd ki az erdő veszélyeit.

Feri bá 180 centi vagyok és 100+ áfa a súlyom, 48-as inget hordok, és vannak még hassonló barátaim is, nekem nem is kellene szerepelnem, de itt valahogy nem ez a megoldás.Nem vagyok tehetős gyerek, de ami pénzünk volt, mind méheket vettünk rajta.eZaz állat gazdálkodik is, a föld szomszéddal volta egy 20 centis vitájuk a mezsgyét illetően, a srácnak aratás előtt leéget a 3 ha búzája.Ha minden csontját eltöröm az nem kárpótol engem ,ha leég a méhészetem.Persze nem marad ez válasz nélkül, de a méheket nem akarom belekeverni.

_________________
Üdv gyuszka


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.04.30. 20:36 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.09.16. 03:59
Hozzászólások: 1006
Tartózkodási hely: Zimány
Gyuszka , az erdő veszélyes hely ! Pofán verheti egy lehajló ág, gödörbe léphet és rosszul esik eltörik a keze, lezuhan egy vastag korhadt ág és a fejére esik ettől agyrázkódása lesz. A lényeg, veszélyek leselkednek az erdőben. Gyuszka, nem vagy Te egy b&@#{ri gyerek !!! használd ki az erdő veszélyeit.

_________________
Feri


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.04.30. 20:34 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2008.11.17. 00:07
Hozzászólások: 162
Tartózkodási hely: Tiszaigar JNKSZ.
Tükör írta:
Ne hagyd magad Gyuszka!
Add a tudtára, hogy neki is van veszíteni valója...

a fogai mindenképpen ;) félretéve a hülyeséget nem igazán van kedvem belemászni a buliba, nem lenne egy nyugodt éjszakám sem. Hát igazán nem tudom

_________________
Üdv gyuszka


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.04.30. 20:12 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.09. 20:20
Hozzászólások: 9385
Tartózkodási hely: J-N-Szolnok
Ne hagyd magad Gyuszka!
Add a tudtára, hogy neki is van veszíteni valója...

_________________
NB fészek+2x1/2NB szűz méztér(néha 3)
Halad az, csak csinányi köll....
"Tükörbe nézünk, de önmagunkba soha..."


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.04.30. 20:09 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2008.11.17. 00:07
Hozzászólások: 162
Tartózkodási hely: Tiszaigar JNKSZ.
Az öregtől, akinél tanultam, átadta az első akácos helyét, ahol ő évtizedekig volt lepakolva.A tulajdonossal jó kapcsolatot ápolt, bemutatott neki, és megbeszéltük, hogy ezentúl én pakolnák oda.Raktam ki táblát, stb, ahogy illik. Ma mentem megnézni, hogy is áll az akác, hát a táblák sehol, egy muksó kaszálja a helyet a méheinek.Próbáltam szépszóval megkérdezni, hogyan képzeli az egészet, na rögtön lettem utolsó taknyos senkiházi, hiszen neki már akor voltak méhei mikor én még a konzerves dobozt huzgáltam a homokban, na és ez még a szolidabbak közül volt, szóval elküldött az anyámba.A tulajdonos azt mondta, hogy nyugodtan pakoljak, de valahogy elment a kedvem az egésztől.Tavaly ez a fószer egy másik méhésznek beborította a méhészetét trágyával mert a röpkörzetbe mert pakolni, egy másik méhész is összetűzésbe keveredett vele, több alkalommal föllettek rugdosva a kaptárai.SZÓVAL EGY IGAI ABERÁLT SZIHOPATA. :?: :?: :?: :?:

_________________
Üdv gyuszka


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.04.30. 18:51 
[


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára karci 2010.08.22. 17:45-kor.

Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.04.30. 17:30 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.09. 20:20
Hozzászólások: 9385
Tartózkodási hely: J-N-Szolnok
karci írta:
tűzoltó írta:
Én sem értem mi a problémátok!
Az , hogy őszinte? Megmondja , hogy tudd , hogy mit veszel. Nem akar utána pereskedni. Szerintem kimondottan korrekt.


Saját véleményem......
Persze,így is meglehet közelíteni és akkor már avatható is szenté ;)
Viszont,az a mi nem megy a fejembe,hogy ha már tilos a lépek adás vétele akkor ez is legalább tud olyan veszélyes lenni.
Képzeld el,hogy lesz aki ennek tudatában válalva a kockázatot megveszi (mert előnyös vétel.pl) és mondjuk valahol legelőn majd a találkozol vele vagy bárki más,
Nyugodt lennél?
Jobb lenne az ördögöt nem kisérteni....de ez csak szerintem ;)



Csakhogy a lépet nem lehet fertőtleníteni,kiégetni, ezt meg lehet. ;)
Akkor se vagy beljebb,ha nem adja el, hanem ő maga vándoropl vele,és épp melléd telepszik. Nem tudhatod...
Valószinű jópár ilyen kaptár és konti is van az országban.
Én is azt mondom, hogy legalább őszinte.
Persze nem venném meg. De akinek így is megéri és jól kifertőtleníti nem jár el szabálytalanul, és az eladó sem, hoszen a jogszabály is megengedi a kiégetett kaptár újra telepítését.

_________________
NB fészek+2x1/2NB szűz méztér(néha 3)
Halad az, csak csinányi köll....
"Tükörbe nézünk, de önmagunkba soha..."


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Konténer
HozzászólásElküldve: 2009.04.30. 11:28 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2009.01.29. 14:03
Hozzászólások: 91
Tartózkodási hely: Tata
zsolti írta:
"Orsó emelésü 48 családos konténer eladó! Az állomány betegség miatt el lett égetve."


Ha én is azt a hirdetést néztem, akkor egészen pontosan: "Orsó emelésü 48 családos konténer eladó! Az állomány betegség miatt el lett égetve. Ajtók nincsenek. NB12,9hízlalt, vagy 24 hunor, vagy 3*12 félkeret."

Én zöldfülü vagyok, de szvsz az "Ajtók nincsenek" azt jelenti, hogy csak a fémváz maradt meg a konténerből. Amiből (nekem!) az következik, hogy tűzoltó mondja jól: "őszinte". (pl. át is verhetne: "még nincs teljesen készen, be akartam építeni, csak elfogyott a pénzem, aztán áll már itt 2-3 éve, mit rohadjon szét, inkább eladom...", tudod, mint a használtautoponthu-n, ahol minden auto "rendszeresen kararbantartott, kevesett futott, garázsban tartott, nem dohányzó, hölgytulajdonostól" 8-) )

_________________
A pásztorok is tarthatnak méhet, nem?
Képeim: http://meh.cjb.hu/gallery/index.php?cat=10045
Don't feed the trolls!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.04.30. 11:00 
[


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára karci 2010.08.22. 17:44-kor.

Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.04.30. 09:06 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.28. 09:16
Hozzászólások: 2746
Tartózkodási hely: Baja
Én sem értem mi a problémátok!
Az , hogy őszinte? Megmondja , hogy tudd , hogy mit veszel. Nem akar utána pereskedni. Szerintem kimondottan korrekt.

_________________
tűzoltó
(Schmidt Károly)

Ha rámosolyogsz a világra, a világ visszamosolyog rád!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Konténer
HozzászólásElküldve: 2009.04.30. 07:20 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.10. 18:03
Hozzászólások: 586
Tartózkodási hely: Zselic
De legalább megmondja, az esetleges vevő tudja mit vesz.

_________________
Az éttermek dohányzó és nem dohányzó részre osztása olyan, mintha
a strand medencéjét belehugyozós és nem belehugyozós részre osztanák!

http://meheszforum.hu/album/index.php?cat=10007
http://www.meh.extra.hu/gallery/index.php?cat=10092


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Konténer
HozzászólásElküldve: 2009.04.29. 21:06 
:


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára karci 2010.08.22. 17:44-kor.

Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája: Re: Konténer
HozzászólásElküldve: 2009.04.29. 21:04 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.10. 18:03
Hozzászólások: 586
Tartózkodási hely: Zselic
zsolti írta:
Kedvező ajánlat az OMME-apróban:

"Orsó emelésü 48 családos konténer eladó!
Az állomány betegség miatt el lett égetve."

;)


Ez a 19-re lapot húzni esete...

_________________
Az éttermek dohányzó és nem dohányzó részre osztása olyan, mintha
a strand medencéjét belehugyozós és nem belehugyozós részre osztanák!

http://meheszforum.hu/album/index.php?cat=10007
http://www.meh.extra.hu/gallery/index.php?cat=10092


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Konténer
HozzászólásElküldve: 2009.04.29. 21:03 
[


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára karci 2010.08.22. 17:44-kor.

Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája: Re: Konténer
HozzászólásElküldve: 2009.04.29. 21:01 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31. 18:22
Hozzászólások: 4011
Tartózkodási hely: Belső-Somogy
karci írta:
:shock: :shock: :shock: :shock: :o


Ugyanott sertéspestises evőeszközök mosatlanul eladók. :lol:

_________________
Zsolti
(1/2 NB)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Konténer
HozzászólásElküldve: 2009.04.29. 20:53 
[


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára karci 2010.08.22. 17:43-kor.

Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája: Re: Konténer
HozzászólásElküldve: 2009.04.29. 20:52 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31. 18:22
Hozzászólások: 4011
Tartózkodási hely: Belső-Somogy
Kedvező ajánlat az OMME-apróban:

"Orsó emelésü 48 családos konténer eladó!
Az állomány betegség miatt el lett égetve."

;)

_________________
Zsolti
(1/2 NB)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.04.29. 19:22 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.09.16. 03:59
Hozzászólások: 1006
Tartózkodási hely: Zimány
mati írta:
Akire vonatkozik 100% tudja miröl is van szó.Egtyébként már elmult a mérgem. ;)

Értem, rendben :P

_________________
Feri


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.04.29. 19:11 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2009.02.27. 04:38
Hozzászólások: 351
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Akire vonatkozik 100% tudja miröl is van szó.Egtyébként már elmult a mérgem. ;)

_________________
“A legnagyobb dicsőség nem az, hogy soha nem vallunk kudarcot, hanem hogy minden bukás után képesek vagyunk felemelkedni.”


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.04.29. 19:06 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.09.16. 03:59
Hozzászólások: 1006
Tartózkodási hely: Zimány
mati írta:
Chat!Üdv!Szia!Szép napot...stb!OFF. :oops:

Ez egy érdekes hozzászólás, ha esetleg kifejtenéd bővebben, hogy mi a bajod az általad említettekkel :shock:

_________________
Feri


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.04.29. 17:55 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2009.02.27. 04:38
Hozzászólások: 351
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Chat!Üdv!Szia!Szép napot...stb!OFF. :oops:

_________________
“A legnagyobb dicsőség nem az, hogy soha nem vallunk kudarcot, hanem hogy minden bukás után képesek vagyunk felemelkedni.”


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Dühöngő
HozzászólásElküldve: 2009.04.28. 20:01 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2008.12.16. 21:07
Hozzászólások: 979
Tartózkodási hely: Dél-Göcsej
Természetesen ettől még jól aludtam 8-). Én nem emlékeztem, hogy ki volt a kérdező, nem is az volt a lényeg.
Mindenesetre tiszteletre méltó, hogy "bevállaltad", spongyát rá!

_________________
" ...méhésznek lenni küzdelem a keserűség ellen"


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4103 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: qwerx valamint 65 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség

greenmiles v1.0 desgined by CodeMiles Team.