Pontos idő: 2024.04.19. 19:35

Időzóna: UTC + 1 óra





Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2064 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 42  Következő
  Nyomtatóbarát verzió Előző téma | Következő téma 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2020.07.27. 22:30 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2011.02.13. 12:11
Hozzászólások: 701
Tartózkodási hely: Balatonlelle
"írta Nagyernyei Attila Dátum 2020. Július 27. 08:07 »
Megy az egymásnak való üzengetés, most újabban Mézesjenő (Kivancsi111 állt belém, amit nem szeretnék szó nélkül hagyni, (finoman szólva csúsztatás az egész), hogy erre válaszolnom kell.
Ezt írja a balatonlellei fő tudor, legyen belőle ennyi elég aki kivancsi a további részletekre, olvassa el a Zöldön.
Lényeg, hogy írásaim ártalmasak a méhészek számára, különösen olyanokra nézve mint Molnár Jenő, aki tőlem tanul méhészkedni."

Na ugye mennyire eltaláltam a megfelelő topikot? Ez vicces volt... :taps Azt hiszi szegény Klubvezető Úr, hogy neki üzengetnek. Nem nem. Szólnak neki, hogy egyre mélyebbre süllyed, és azoknak is, akiket magával ránt. Brossnak is sokat árt, és Ő meg engedi.
De legalább megtudhatjuk, hogy tőle tanulok méhészkedni. Életemben egyszer találkoztam Nagyernyeivel, éppen az E. Laci perére voltunk a haverokkal "kíváncsiak", és ott váltottunk néhány szót. Azután ritkán, évekkel ezelőtt néhányszor telefonon beszéltünk. Legközelebb is egy tárgyalásán fogunk találkozni ezt megígérem. Az általa koronatanúnak nevezett Barátom is ott lesz, és majd rájön, hogy nem kellene annyira elbagatellizálni azt a pert, mert a koronatanú félelmetesebb a koronavírustól.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2020.07.27. 15:57 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2010.02.17. 13:09
Hozzászólások: 1719
Tartózkodási hely: Pest megye
Egy fiatal riporternő interjút készít az öreg székellyel:

- Elmesélné kérem, hogy milyen egy átlagos napja itt falun?

- Hát reggel felkelek, megeszek egy szál kolbászt, és megiszok rá vagy 3-4 pálinkát...
- Na, de báttya, ezt így nem adhatjuk le a tévében. Mondja inkább azt helyette, hogy könyvet olvas.

- Nekem aztán mindegy. Tehát reggel kikelek az ágyból, megeszek egy szál kolbászt, aztán elolvasok 3-4 könyvet. Utána addig dolgozok kinn a szántón, mígnem olyan tudásszomjam lesz, hogy újra el kell olvasnom legalább vagy 5-6 könyvet. Ilyenkor bele-bele szédülök a sok olvasásba, ezért lefekszek a szántó szélén, és szundítok egyet. Ébredés után megéhezek, ezért megeszek egy jó nagy darab szalonnát ebédre. Ezután elmegyek a könyvtárba, ahol általában már ott vár rám a Jóska meg a Pista. Együtt kiolvasunk annyi könyvet, amennyit csak tudunk a könyvtár zárásáig. Utána még átmegyünk a Pistához, mert neki meg nyomdája van...


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2020.07.27. 13:52 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2019.12.06. 16:48
Hozzászólások: 144
Tartózkodási hely: Kalocsa
Hát mik vannak lehet, hogy a klubvezető mujkó kidobálja az idei anyákat majd hoz a csányiéktól jó kis anyákat. Szegény méhek csoda, hogy életben maradnak.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2020.07.27. 06:32 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2011.02.13. 12:11
Hozzászólások: 701
Tartózkodási hely: Balatonlelle
"Továbbra is az az álláspontom, hogy a te véleményed irreleváns, érvelni sem tudtál soha és ha te bohócozol le valakit, az jobb körökben dícséretként fogható fel. Nem fennen szárnyaló érdekvédelmi sasmadár vagy te, csupán Bross Mujkója, szócsöve és hírharsonája."
Írta Tomipapa Nagyernyeinek régebben. Ma meg már olyan felületes vagy Tomipapa, a Mujkó hiányzik. :lol:


Arisztaiosz írta:

Lám, most a választási görcs hevületében ismét amnéziás Bross csicskája. !


Amit elkövet a Klubvezető Úr -naponta, egyedül- a méhészek ellen az tényleg indulatot kelt, habár talán vannak követői, és ez a javunkra válhat, mert sokan vagyunk ...
Ott már senki sem ír. Néha ugyan vannak próbálkozások, de azokat porba nyomja, és szerencsétlenek némelyike ezt észre sem veszi.
Az összes utolsó hozzászólás pl. a Klubvezető úré. Meg általában valamennyi. A minap Tomipapáékkal elemezgettük a vergődést, és bizony a magány nagyon rossz dolog :D
Ha valaki arra téved és elolvassa az utolsó hozzászólását, mely akkorra szakmai hülyeségeket tartalmaz, amitől normális méhész felhorkan, akkor beláthatja miért a humorba írtam ezt. Sajnos nincs időm írogatni, mert szedem le a méztereket, és kidobálok vagy 4-500 anyát, akik nem akarják így július utolsó napjaiban bepetézni a szűzlépeket :ut
Ki látott már ilyet! Szolidágón ugyan még néhány anya szűzbe is szokott petézni, de ritka. Tehát mielőtt valaki elkezdené kidobálni az anyáit, esetleg ebben a kutatásos időben végigszámolni mennyi ilyen anya van, annak nem javasolnám ezt. KI KELL VENNI A SZŰZLÉPEKET A FÉSZEKBŐL HA VAN MÉG OTT ILYENKOR, ÉS A CSALÁD MÉRETÉHEZ KELL IGAZÍTANI A KAPTÁRMÉRETET -NAGYJÁBÓL-, MERT ELÉRKEZETT A TELELŐ FÉSZEKRENDEZÉS IDEJE. A SZŰZLÉP ÚTJÁT ÁLLJA A FIASÍTÁSNAK AZ ÖSSZEHÚZÓDÁS IDŐSZAKÁBAN. Aztán nekem 111.
Tóth Péter meg gondolom van annyira okos és felbosszantott, hogy csatolja a folytatólagosan elkövetett vádakat a perükhöz. Ugyan már akárhányadszor írja meg a Klubvezető Úr, hogy végre rendbe jöttek a méhei ( másoknak is feltűnt), ami ugye akkor tud rendbe jönni, ha azt megelőzően nem volt rendben, de annak ellenére bizonyára az idei bevétel nem lesz elég a perre. Na ha megérjük a haverokkal, akkor arra a tárgyalásra biztosan el fogunk menni. Olyan Kíváncsi vagyok :o


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2020.04.02. 20:20 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2013.02.13. 18:52
Hozzászólások: 1875
Nagyernyei írta:
Méhészeti közélet / Re:Humor
« Utolsó üzenet: írta Nagyernyei Attila Dátum 2020. Április 02. 19:49 »
Én rá szavazok az OMME elnökválasztáson!
https://www.teol.hu/tunderszepek/zaol.hu/totpeti-lili/
(Többször kattintsatok a képre, és akkor több fotó is megjelenik a hölgyről.)
Bocs elnéztem a nevét....
Nagyernyei Attila


Valaki adja már be ezt a bejegyzést Judit asszonynak, ha feléjük jár...

Régen láttam már tar főn (vagy fartőn?) sodrófa-nyomokat... Szívesen megnézném...!

Amúgy csinos a csaj, Judit asszony biztosan lelkesen üdvözölné, ha a Nagyernyei Családi Méhészetben ilyen hajasbaba csalogatná be a házhoz járó mézvásárlókat addig, amíg a méhészet esze az OMME trónjára nem szavazná a vírusmizéria múltával... Egyébként valószínűleg jobb "arca" lenne a kislány egymagában is a magyar méznek, mint Bross és a hókarú marketinges csaj együttvéve, akár Fulmer-Takács úrral trióvá kiegészítve a duót...


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2020.03.24. 12:53 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2013.04.19. 19:38
Hozzászólások: 368
Két nyugdíjas beszélget a parkban. Hát barátom úgy érzem magam , mint a szocializmusban volnék. Az uzletek elott sorok vannakm, az uzlet polcai uresek és várjuk, hogy mikor lessz vége ...


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2020.03.20. 21:46 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2020.02.24. 20:04
Hozzászólások: 98
Locsoló vers helyett

Zöld erdőben járta
Méhekkel babráltam
Azt mondta a kormányülés
Nem lesz idén közös.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2020.03.20. 21:43 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2020.02.24. 20:04
Hozzászólások: 98
Húsvét 2020

Én kis kertész spriccelgetek
Koronával fertőzgetek
Azt mondta a média
Maradj otthon nagymama


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2020.03.20. 14:23 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2010.01.30. 15:07
Hozzászólások: 1423
Tartózkodási hely: Mezőföld
Chuck Norrist megtámadta a koronavírus. Az intenzív osztályra került, de már lábadozik a kórokozó.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2020.03.17. 18:52 
Online
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31. 18:29
Hozzászólások: 2230
Tartózkodási hely: Csurgó
https://www.youtube.com/watch?v=GpEYdb2ZNbA

_________________
Mérő szám? A tele hordók!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2020.03.08. 09:42 
Online
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31. 18:29
Hozzászólások: 2230
Tartózkodási hely: Csurgó
FACEBOK



Érdekes hogy a szóvivőnek is van szóvivője aki megosztja a gondolatait.Habár a megosztó fényképét nézve nem valami bizalomgerjesztő.Szerintem is aki 2019-ben elnök vagy elnökségi tag volt az továbbra is az maradhasson sőt javaslom hogy a családtagok örökölhessék a poziciót igy biztositva lesz a szakmai hozzáértés hiszen kis országunkban ők a legjobbak.Továbbá ezáltal biztositva lesz a legjobb és legmagasabb szintű érdekképviseletünk ugyanúgy mint eddig./ Erről az jut eszembe amikor az OMME azt állitotta hogy a rendszámot a méhész járművekre csak nála lehet elintézni,akkor is kételkedtem az igazmondásukban igy aztán beballagtam a helyi okmányirodába és láss csodát megkaptam a rendszámot sőt kb a felébe került mintha az omméhoz mentem volna érte.Nagyjából ennyit a mi érdekképviseletünkről és a jelenlegi képviselőink álldozatos munkájáról.De ez csak egy a sok példa közül./Itt az ideje a változásnak!

_________________
Mérő szám? A tele hordók!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2020.03.07. 13:29 
Online
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31. 18:29
Hozzászólások: 2230
Tartózkodási hely: Csurgó
FACEBOOK

Sziasztok!

NAGYON sokan invitáltak engem is hogy induljak az OMME választáson, így saját akaratom ellenére kénytelen voltam eleget tenni nekik/nektek.

Engedjétek meg hogy én is írjak pár sort magamról.

1985-ban születtem, kedden, Kórházban. Születésemkor apám álmos, az orvos részeg volt, így mindketten végigaludták a jeles pillanatot. Szüleim egyszerű, kétkezű emberek! Édesapám édesanyám férje, édesanyám édesapám felesége. Mindketten házasok.
Csodagyereknek tartottak. Már másfél évesen el tudtam számolni háromig. Valószínű, hogy ebben a szülői gondoskodás is komoly szerepet játszott. ("Azonnal fejezd be! Háromig számolok!")
A lakótelepi gyerekek teljesen átlagos életét éltem: foci a grundon, polgárpukkasztás és titkos bunkerek kiépítése a homokozó közepén. Homokozóbeli pajtásaimtól az iskolakötelesség választott el.
Kommunikatív alkatnak tartom magam. Angolul, németül nem beszélek, de egy gyorstalpaló tanfolyam elvégzésére bármikor vállalkozom. Általános iskolában tanították a német nyelv rejtelmeit (több, de inkább kevesebb sikerrel). Nem voltam a Nyelvtanárnő kedvence, órán is mindig háttal kellett ülnöm a padban...Aztán, hogy teljes legyen a káosz a fejemben átraktak egy angol csoportba, ezt a traumát a mai napig nem sikerült kihevernem.
A középiskolás évek nagy hatással voltak rám. Először a sör hatott rám, aztán a röviditalok, végül már a lelkifröccs sem.
Az "akasztott" emberen kívül rengeteg szakmában kipróbálhattam magam...
Egyszer műtőssegédként is tevékenykedtem, szőrtüsző gyulladásom volt, helyi érzéstelenítés után ébren követhettem a beavatkozást,és én adhattam oda az operáló orvosnak a szikét.
Egyéb eredményeim:
- 2. helyezés az sörivó/palacsintaevő versenyen
- alacsony vércukorszint
-elfogadható vérnyomás
- néhány jó barát
vezetői tapasztalat:egy online videójátékban harcoló klánok parancsnoka voltam.
Mi sem bizonyítja jobban hogy az OMME elnökségi tisztségemhez hűséges leszek, ezt alátámaszthatom a 3 éves t-mobil előfizetésemmel is!

KÖSZÖNÖM AMENNYIBEN RÁM SZAVAZNÁNAK!
109Te,
20 hozzászólás

_________________
Mérő szám? A tele hordók!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2020.03.01. 20:40 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2011.03.20. 20:37
Hozzászólások: 888
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun megye
Viccnek durva az emberi hülyeség 8-)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2020.02.29. 22:18 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2009.05.16. 21:03
Hozzászólások: 298
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun megye
https://nlc.hu/ezvan/20200229/koronavir ... telepules/


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2020.02.29. 21:10 
Online
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.24. 07:28
Hozzászólások: 6278
Tartózkodási hely: Észak-Zala
Miért nincs még Magyarországon koronavírusos beteg?


Augusztusra kapott az első beteg időpontot.

_________________
advocatus diaboli


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2020.02.27. 09:01 
Online
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31. 18:29
Hozzászólások: 2230
Tartózkodási hely: Csurgó
Facebook




Simon Zoltán
Beszélgetések beindítója · 23 órája

Szörnyű álmom volt. /De tényleg igaz./

Beválasztottak az omme vezetőségébe.

Álmomban rögtön kétségbe estem.

_________________
Mérő szám? A tele hordók!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2020.02.10. 22:29 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2011.02.13. 12:11
Hozzászólások: 701
Tartózkodási hely: Balatonlelle
MJanóka írta:
Írtam hogy szerintem korai még, nem hiszem hogy akkora népesség növekedést lehet elérni ezzel a korai serkentéssel mint amekkora veszteség keletkezik a telelő népességben. De ez az én véleményem, kíváncsi lennék másokéra is.

(Egyébként korai szerintem is.)
Veszti1982 írta:
Itt nálunk is 16 fok felett van a hőmérséklet. Gyönyörű a kirepülés, tisztulás. Holnap akár lehet műlépre rázni a családokat. :)

Ez örökzöld marad. Van akinek mindenről ez jut eszébe. :lol:


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2020.02.01. 08:22 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2016.05.13. 04:28
Hozzászólások: 349
Tartózkodási hely: Tiszapüspöki
:D


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2020.02.01. 07:19 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2012.10.14. 12:01
Hozzászólások: 687
Tartózkodási hely: Pécs
viewtopic.php?p=172291#p172291

A fenti hsz-ra:
Egy süket és egy vak zenész ül a zenekari próbán.
Megszólal a vak: Gyönyörű ez a zene!
Mire a süket: Miért, már játszunk?


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2020.01.21. 20:55 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.31. 06:37
Hozzászólások: 834
Tartózkodási hely: Tolna megye
- Apa had játszak én is...
- Nem lehet fiam. Ez a felnőttek játéka!
Csatolmány:
IMG_20200121_205138.jpg


Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2019.12.30. 20:39 
Online
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.24. 07:28
Hozzászólások: 6278
Tartózkodási hely: Észak-Zala
:lol: :lol: :lol:
Addig röhögtünk a főnök viccén, amíg megértettük, hogy az a mai feladat.
:?

_________________
advocatus diaboli


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2019.12.28. 20:16 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2011.02.13. 12:11
Hozzászólások: 701
Tartózkodási hely: Balatonlelle
Tartson disznót méh helyett. Sok a hasonlóság. Mindkettő legel, és a legelőt meg is illatosítja.
Önállóan megtanulnak repülni. Igaz a disznó csak 3-4 hetes koráig, és kell a hátára ehhez egy sas.
Mindketten tökéletes zsírtesteket tudnak képezni, miközben egyre nagyobb a lépjük. Vannak közöttük anyák, dolgozók, és ott is gyakori a semmittevő here. Ezek a lusta disznók.Az anyákat lehet nevükön nevezni. Disznónál pl. Mangal Ica. Méhnél ugyan ez Mallif Era.
Füstölve hosszabban eltarthatóak. Oxálról nincsenek híreim. A disznót rőf-ben mérik, a méhet milliMÉHterben.
De hogy senkinek ne legyenek kérdései felém, és tartsam magamat a a gyakran elhangzó komolytalanság szintjén, nézzünk még több bizonyítékot e két élőlény azonos származására, mert ugye hiába titkolnám, nekem van Darwinnál egy téglám, és tudom a disznóról és a méhről, hogy mindketten rovarok. A disznó is ízeltlábú.
Ki nem evett még körömpörköltet, vagy kocsonyát. Ott láthatta a sok ízt.
Na meg aztán hány fő részből álla sertés? Három. Fej, tor, és egy nagy potroh. Fejet és a potroht nem kell bemutatnom. Aki pedig a torban kételkedik, az biztosan nem hallott még a disznóTORosról. Na és a metamorfózis. A disznó teljesen át tud alakulni kolbásszá , sonkává, stb.

A disznókaka is változtatja a színét idővel, szürkébb lesz, mint az elmék.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2019.12.16. 18:41 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2011.02.13. 12:11
Hozzászólások: 701
Tartózkodási hely: Balatonlelle
oszkár írta:
Az Te vagy. Van akinek a "lelke," is eladó! Én maradok az " elveimnél". Amennyi "jót" tett már a méhészeknek!Nincs az a pénz,hogy neki adjam!!


Erről egy balatoni történet jutott eszembe. Passzol ide.

A szomszéd városban egy manus éjszakás volt a szezon idején, és délelőttönként pihent. Aztán délután a ház körül ténykedett, majd készülődött az éjszakai melóra. Közben már néhány napja a szomszédban nyaraló szemrevaló, a teraszon napozó csajszi nyaralóvendéggel szemezgetett. Mivel a hölgy visszakacsintgatott, és mosolyával bizalmat ébresztett az úrban, hát egyszer csak átszólt halkan a hölgynek.

- Gyere át!
-Majd ha egyedül leszel.
-Egyedül vagyok.
-Nem úgy te butus. A Földön.

( A fickó meg elmesélte a munkahelyén. Na annyira azért nem nagy ez a város, hogy ne röhögött volna szinte minden lakója hetekig ezen.)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2019.11.16. 14:23 
Online
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.24. 07:28
Hozzászólások: 6278
Tartózkodási hely: Észak-Zala
A két teknős
Két teknős megy a sivatagban, de megszomjaznak, így megállnak egy bárnál sörözni. Isznak, iszogatnak, közben eltelik 1 év, 2 év, 3 év, 4 év, ... 10 év.
Az egyik teknős megszólal:
- Van még pénzed?
- Nincs. És neked?
- Nincs. De otthon van a pénztárcámban.
- Elmész érte?
- Persze! Mindjárt jövök!
Elindul a teknős hazafele. Eltelik 1 év, 2 év, 3 év...
Gondolja a teknős aki ottmaradt: "Hát, ez már lehet, hogy nem is jön vissza, legalább megiszom a sörét!" Nyúl a sörért, amikor hirtelen előugrik egy bokorból a másik teknős:
- Hé, ha csalsz, akkor el sem indulok!

_________________
advocatus diaboli


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2019.10.02. 20:32 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2012.10.14. 12:01
Hozzászólások: 687
Tartózkodási hely: Pécs
Ez jó volt, még nem láttam!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2019.10.02. 17:41 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.09. 20:20
Hozzászólások: 9385
Tartózkodási hely: J-N-Szolnok
https://www.youtube.com/watch?time_cont ... lmEgH3XYrk

_________________
NB fészek+2x1/2NB szűz méztér(néha 3)
Halad az, csak csinányi köll....
"Tükörbe nézünk, de önmagunkba soha..."


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2019.09.26. 19:34 
Online
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.24. 07:28
Hozzászólások: 6278
Tartózkodási hely: Észak-Zala
Ha részegen érsz haza minden fordítva történik,
-Az asszony ugat, a kutya csókolgat ......

_________________
advocatus diaboli


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2019.09.21. 18:51 
Online
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31. 18:29
Hozzászólások: 2230
Tartózkodási hely: Csurgó
https://www.facebook.com/thebox4you/vid ... 722989405/

https://www.facebook.com/robban.hu/vide ... 453869286/

_________________
Mérő szám? A tele hordók!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2019.02.28. 20:24 
Online
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31. 18:29
Hozzászólások: 2230
Tartózkodási hely: Csurgó
Csatolmány:
53077616_565709920605957_7383555914382442496_n.jpg


Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.

_________________
Mérő szám? A tele hordók!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2019.01.02. 19:01 
Online
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31. 18:29
Hozzászólások: 2230
Tartózkodási hely: Csurgó
https://www.vezess.hu/vezetunk/2019/01/ ... z-fekudni/

_________________
Mérő szám? A tele hordók!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2018.12.01. 19:04 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.09.16. 20:26
Hozzászólások: 3309
Tartózkodási hely: Tapolca
:taps

_________________
Óvd a méheket véded a Földet!
Képeim:
http://meheszforum.hu/album/index.php?cat=10006


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2018.12.01. 17:57 
Online
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31. 18:29
Hozzászólások: 2230
Tartózkodási hely: Csurgó
Jó helyre tetted,a vicceket köszönöm.

_________________
Mérő szám? A tele hordók!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2018.12.01. 17:11 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2011.02.13. 12:11
Hozzászólások: 701
Tartózkodási hely: Balatonlelle
zsirosmeheszet írta:
De , azért ez szaklap.


Ez? Az.


https://www.youtube.com/watch?v=WfXhsmH ... laRXG8Ycyo


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2018.02.27. 00:40 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2011.08.10. 22:22
Hozzászólások: 58
https://www.youtube.com/watch?v=JhesQ52OSHU

Kaptárak festése???


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2018.02.24. 20:28 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2014.03.25. 18:48
Hozzászólások: 340
Tartózkodási hely: Hajdú- Bihar
:taps :re

_________________
1/2 NB.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2018.02.24. 19:50 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.09.16. 20:26
Hozzászólások: 3309
Tartózkodási hely: Tapolca
https://www.youtube.com/watch?v=SFGDzHAeTrE

Gondoljon mindenki amit akar!

_________________
Óvd a méheket véded a Földet!
Képeim:
http://meheszforum.hu/album/index.php?cat=10006


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2018.02.22. 19:38 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2013.02.13. 18:52
Hozzászólások: 1875
Hát Gyerökök, még szerencse, hogy nem cserepes a szám...!

Olyan jókat röhögtünk egész nap ezen a szerencsétlen Atillán, Nagy Királyon, OMME Gyökerén és Kemény Magján...!

Csak nehogy valaki "Lobenben" keresse (miként ő írta: "Még Lobenben is ezt beszélik, hogy Tomipapát (Arisztaioszt) kitiltották a Zöldről."), Leobenbe utazott az árva, oszt' onnan igyekszik osztani a nemlétezőt.

Oszt' hogy lett Loben abból a stájer városkából? Valószínűleg a jó klubtulajdonos mostanában nyelvleckéket vesz, aztán az örömteli, ám csak hiób-hír hallatán egyből svábra váltva azt mondta a "kitiltásról": "lobenswerterweise", ami valami olyasmit jelent, hogy "dicséretes módon". Valahogyan így lehetett Leoben-ból Loben.

Persze az is lehet, hogy a megszokott hangzótévesztés-szindrómában szenved ismét a jó klubtulajdonos, OMME (és Tomipapa) Ostora, aztán "agytekervényi és gondolati" gúzsba csavarodása mentén néhány hangzót elpotyogtatott... Mindenesetre jó helyen van ott Loben-Leoben-ben, gondolom elküldhették "valahová", oszt' félrehallott valamit, s úgy vélte, valami Liupinát hallott úti célként (az eleje nem, de a vége tuti biztos...), azt meg már a jó klubtulajdonos is gyorsan ki tudta deríteni, hogy Liupina a mai Leoben egykori neve volt. Elment tehát Liupinába, azaz Leobenbe, s ott meghallá, hogy Tomipapa IP-címét is törölték már a Ződön, oszt'án t'án még a helyét is behintették sóval, nehogy egy gondolata is kicsírázhassék ott ezek után...

Csak épp elfelejtette a jó klubvezető-tulajdonos, hogy meggyőződjék a hír igaz voltáról, s a figyelmetlenség és kapkodó triumfálás nyomán már rajta röhög a méhésztársadalom humorérzékkel rendelkező többsége. Én meg -szokásomtól eltérően- tegnap este kivételesen kiléptem a fórumról... Szerintem még "Lobenben" is hallatszhat ez a felhőtlen, gyöngyöző kacagás...!

Mindenesetre ha már "loben", akkor folytassuk a nyelvleckét. Atilla, Nagy Király! A ma esti nyelvi penzum: alkosson a loben szóval egy példamondatot, lehet az akár egy európai közmondás is, mely itthon és Lobenben is közismert. OK, értem... Szóval nehéz...

Segítek: Man soll den Tag, nicht vor dem Abend loben ...! A fordítással majd csak elboldogulsz, lelkem, ha nem, "emeld át" bátran -miként szoktad-, oszt' valaki majd segít...!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2018.02.19. 08:28 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2008.11.03. 10:52
Hozzászólások: 1592
Tartózkodási hely: Balaton fővárosa
Cseh humor:
https://totalcar.hu/magazin/hirek/2018/ ... paign=link


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2018.02.06. 08:53 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2010.01.30. 15:07
Hozzászólások: 1423
Tartózkodási hely: Mezőföld
Fekete humor


Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2018.01.11. 18:50 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2013.04.19. 19:38
Hozzászólások: 368
Egy házaspár elmegy egy csodakúthoz. Elöszőr az asszony hajol be a kútba, és elsuttogja a kivánságát.
Azután a férj kővetkezik, de túl mélyen belehajol és beleesik a kútba. Mire az asszony felkiált: Uram Istenem ez muködik


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2018.01.09. 16:17 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.09. 20:20
Hozzászólások: 9385
Tartózkodási hely: J-N-Szolnok
Ja!
Mint az igazolványt a finánc...

_________________
NB fészek+2x1/2NB szűz méztér(néha 3)
Halad az, csak csinányi köll....
"Tükörbe nézünk, de önmagunkba soha..."


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2018.01.09. 02:19 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2013.02.13. 18:52
Hozzászólások: 1875
Persze, hogy mutatta!

Mit gondolsz, mire való a sötét szemüveg...?


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2018.01.08. 22:34 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.09. 20:20
Hozzászólások: 9385
Tartózkodási hely: J-N-Szolnok
Otthon mutattad Pista?

_________________
NB fészek+2x1/2NB szűz méztér(néha 3)
Halad az, csak csinányi köll....
"Tükörbe nézünk, de önmagunkba soha..."


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2018.01.08. 21:05 
Online
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31. 18:29
Hozzászólások: 2230
Tartózkodási hely: Csurgó
Csak úgy.


Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.

_________________
Mérő szám? A tele hordók!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2018.01.01. 18:36 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.09.16. 20:26
Hozzászólások: 3309
Tartózkodási hely: Tapolca
zcsontos55 (107)Boldog szülinapot!!! :re :D :D :D

_________________
Óvd a méheket véded a Földet!
Képeim:
http://meheszforum.hu/album/index.php?cat=10006


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2017.12.19. 06:52 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31. 18:22
Hozzászólások: 4006
Tartózkodási hely: Belső-Somogy
Csatolmány:
21558588_1444186285700186_8933172128389509744_n.jpg


Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.

_________________
Zsolti
(1/2 NB)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2017.11.19. 16:32 
Online
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31. 18:29
Hozzászólások: 2230
Tartózkodási hely: Csurgó
https://www.youtube.com/watch?v=y-YZCjnqH64

_________________
Mérő szám? A tele hordók!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2017.09.25. 20:49 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.01.10. 02:00
Hozzászólások: 1558
Tartózkodási hely: Kiskunmajsa-Bodoglár
Hú de ronda.... :)

_________________
A sikerhez vezető út kudarcokkal van kikövezve.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2017.09.24. 17:59 
Online
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.24. 07:28
Hozzászólások: 6278
Tartózkodási hely: Észak-Zala
Itt az új méhészautó XBee :re
http://hvg.hu/cegauto/20170924_suzuki_x ... zalon?s=hk

_________________
advocatus diaboli


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Humor
HozzászólásElküldve: 2017.04.12. 06:10 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2010.02.06. 18:11
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Veszprém megye, Balaton
Erre mondta egy méhész kolléga, hogy valami van ott a talajba ezeknél :lol:


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 2064 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 42  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: buckfast, foldi1234, t.zsolt, zsole80 valamint 13 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség

greenmiles v1.0 desgined by CodeMiles Team.