Pontos idő: 2024.03.29. 16:23

Időzóna: UTC + 1 óra





Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 217 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
  Nyomtatóbarát verzió Előző téma | Következő téma 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.28. 21:47 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2012.07.19. 16:00
Hozzászólások: 883
Tartózkodási hely: Hajdú-Bihar, annak is a legszéle
Ez szerencsére nem így van, a gyerek nem tehet a fogantatása körülményeiről, ha megszületik, joggal várhatja el édesanyjától, hogy őt szeresse. És én abban is biztos vagyok, hogy amennyiben a magyar méhészújság megfelelő szakmai színvonalat fog tudni hozni, egy év múlva senkit sem fog érdekelni, hogy hogyan indult. Ha már van, azon kellene fáradozzatok, hogy jó legyen.


H.apci.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.28. 21:19 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2009.10.21. 23:29
Hozzászólások: 104
Üdv! A nemi erőszakkal fogant magzatot, újszülöttet az anyja sem szereti, sőt nem is várható el tőle....


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.28. 21:06 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31. 18:29
Hozzászólások: 2229
Tartózkodási hely: Csurgó
Magyar Méhészújság. Menjetek a dühöngőbe.

_________________
Mérő szám? A tele hordók!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.28. 20:24 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.05.06. 19:22
Hozzászólások: 756
Korábban végigolvastam a hozzászólásokat. A tartalom alapján úgy döntöttem, hogy nem reagálok. Most, ha nem futom végig újra a témát, észre sem veszem a változást. Ha elvész a bizalom a szöveg megőrzése tekintetében, akkor nem tud az ember biztonsággal leírni semmit. Nincs kedvem válaszolni.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.28. 19:36 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.05.06. 19:22
Hozzászólások: 756
Tükör!

Órákkal később már ne írogass bele a hozzászólásodba! Egyrészt azért, mert erre sem nekem, sem másnak nincs lehetősége, másrészt azért, mert születtek már utána hozzászólások. Ez minősíthetetlen!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.28. 18:55 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2012.05.16. 19:23
Hozzászólások: 150
Úgy sajnálom, hogy ez vita is elfajult, és személyeskedő, torzsalkodó lett,
Kár érte, mert az építő jellegű gondolatokkal talán segíthetnénk az új újságunknak.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.28. 16:47 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.16. 08:36
Hozzászólások: 659
Tartózkodási hely: Kalocsa
Propolisz írta:
Ha az alapján döntesz, hogy ki mondta az adott érvet és nem azt, amit mond, akkor egy alapvető érvelési/logikai csapdába estél bele. Aki "tekintély" alapján dönt egy álláspont elfogadásáról, az ugyanígy járt.

Ezt így szerintem szépen megfogalmaztad. :taps
Üdv. jani bátya


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.28. 15:50 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.09. 20:20
Hozzászólások: 9383
Tartózkodási hely: J-N-Szolnok
Na ezt akár én is írhattam volna neked.
Amúgy sem világos az előző hsz-emben mi volt a személyeskedés? Kérted az idézetet, aztán most, hogy megkaptad arról már egy szó sem esik, csak arról hogy "hajmeresztő" milyen tudatlan vagyok. Ráadásul számos témában. Nekem inkább ennek van személyeskedés szaga.
Én azt gondolom ilyet még rólad nem írtam.
Miért is jut ez rólad eszembe időnként, és nem csak velem kapcsolatban: ;)

Idézet:
A troll életének az értelme: bebizonyítani, hogy ő az okos, a másik idióta. A troll persze sose gondolja, hogy ő egy troll, igazából semminek se gondolja magát, csak az átlagosnál talán kicsivel ügyesebb, szebb, gyorsabb, okosabb és összeszedettebb lénynek. Talán túlzás azt mondani, hogy nincs hibája, de azért nagyon közel áll hozzá. A troll úgy véli, hogy a troll mindig a másik, aki vele vitázik, esetleg a téma ötletgazdája, akit hívhatunk akár kákának is innentől, mert úgyis lesz rajta csomó. Egy csomó csomó.

_________________
NB fészek+2x1/2NB szűz méztér(néha 3)
Halad az, csak csinányi köll....
"Tükörbe nézünk, de önmagunkba soha..."


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.28. 15:36 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.05.06. 19:22
Hozzászólások: 756
Neked egyetlen alapvető problémád van. Az, hogy a tiéddel ellentétes véleményt nem bírod elviselni. Én mindig megindokoltam, hogy mit, miért mondok. Az, hogy mit értesz meg belőle, nem az én felelősségem. Néha olyan tájékozatlanságról teszel tanúbizonyságot, hogy az ember haja az égnek áll, s nem érti, miért gondolod úgy, hogy más is csak ennyit tud egy témáról. Én érveket írtam le ebben a kérdésben is, az általad most írottak viszont színtiszta személyeskedés. Elfogytak az érvek?


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.28. 14:52 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.09. 20:20
Hozzászólások: 9383
Tartózkodási hely: J-N-Szolnok
Litterae írta:
Egyébként a vádaskodásról nekem nem a vélemények, hanem a büntető eljárások szoktak eszembe jutni. Ha az OMME ügyvezetés jelenlegi tevékenységét szemlélem, akkor igen jó esély mutatkozik arra, hogy a jövőben az ügyészség fog „vádaskodni” Közokirat-hamisítás, Csalás ill. Hűtlen kezelés bűncselekmények tekintetében. Ezekért nem csak ülni lehet, hanem vagyoni felelősség is terheli az elkövetőket.


Többek között erről beszéltem.
Azt meg, hogy elfogult vagy, valamiért (nem tudni az okát) de abból szűrtem le, hogy az OMME-t régóta (már akkor is, amikor Bross volt az elnök) támadod és támadtad.

Persze illúzióim nincsenek, tudom, hogy mindig mindent ügyesen kimagyarázol. Gondolom alapból már úgy is fogalmazol, hogy ezt megtehesd.
Ettől függetlenül, és attól, hogy amit írsz, azért felelősségre lehet-e vonni, vagy nem, mi sokan azért értjük, érezzük amire gondolsz még akkor is, ha nem föltétlen értünk vele egyet.
Mi, de konkrétan én ennél őszintébb és egyszerűbb ember vagyok (de ez legyen az én bajom).
Viszont hülye nem!

_________________
NB fészek+2x1/2NB szűz méztér(néha 3)
Halad az, csak csinányi köll....
"Tükörbe nézünk, de önmagunkba soha..."


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.28. 13:56 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2010.02.17. 13:09
Hozzászólások: 1719
Tartózkodási hely: Pest megye
Litterae írta:
Számomra rejtély, hogy miért kellene „szakmai” érvként figyelembe venni egy olyan kolléga felvetését, aki bevallottan nem ért a kérdéshez.

Kedves Litterae,
Nem vagyok jogász, de tudok jogszabályt olvasni és értelmezni. A jog nem a jogászok privilégiuma. Ha az alapján döntesz, hogy ki mondta az adott érvet és nem azt, amit mond, akkor egy alapvető érvelési/logikai csapdába estél bele. Aki "tekintély" alapján dönt egy álláspont elfogadásáról, az ugyanígy járt. Visszatérve az eredeti témára, hogy jobban megértsd: most megy a feljelentősdi, amíg ennek nincs vége, nincs jogerős ítélet, addig valójában véleményekről, álláspontokról, gyanúról, gyanúsításról beszélhetünk. Kétségkívül a Te véleményed is ezen utóbbi kategóriákba esik, a vád oldalán. Minden bölcsességed ellenére az ítéletet viszont nem Te, se valamelyik fórum tagjai, hanem a bíróság hozza meg (ha eljut odáig). Imígyen a törvénytelen jelző használata jelen újszülött kapcsán nem tény, hanem egyelőre a magánvéleményed, amivel ízlés szerint lehet egyetérteni vagy sem. A vita a fentiekről meg eleve meddő, ezt Tükör is már rég jelezte, kár erőltetni ezt a vonalat. Szerintem itt kellene lezárni. üdv. Propolisz, a "dilettáns" ;)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.28. 13:21 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.05.06. 19:22
Hozzászólások: 756
Tükör írta:
Litterae írta:
Propolisz nem szakember, hanem dilettáns.

Tényleg nem tudom mi van veled,
Olyan leszel mint a soknevű, aki átfutja az írásokat, aztán a maga verzióját gondolja, értelmezi bele?
Rád írtam, hogy "szakember".
Az ártatlanság vélelmének meg szerintem nem csak a hivatalos eljárások alapját kellene képezni, de ha csak azt, akkor is tőled mint szakmabelitől ez különösen elvárható lenne, ehhez képest elég súlyos dolgokat mondtál már itt ki előző hozzászólásaidban bírósági ítélet nélkül, sőt minden körülmény és adat teljes ismerete nélkül. Hova tovább ismerve és figyelemmel olvasva több évre visszamenően írásaidat itt a fórumon, azt sem állíthatom, hogy elfogultság nélkül.


Nézzük ezt sorjában, mert ez a hozzászólás tele van tévedéssel. Propolisz kolléga hozzászólását ajánlottad a figyelmembe, hogy mint „szakember”, azt ne tévesszem szem elől. Számomra rejtély, hogy miért kellene „szakmai” érvként figyelembe venni egy olyan kolléga felvetését, aki bevallottan nem ért a kérdéshez. Nem is reagáltam volna a felvetésére itt, privát csatornán már korábban megkeresett, de mivel kimondottan ajánlottad, elmondtam, hogy miért téves erre hivatkozni.

Az ártatlanság vélelmének akkor van gyakorlati jelentősége, ha valaki ellen, nagyon egyszerűen fogalmazva, hivatalos eljárás indul. Mindaddig nem tekinthető bűnösnek, amíg jogerős ítélet azt ki nem mondja ect... Az egyesület esetében, a belső működését tekintve nem beszélhetünk hivatalos eljárásról, azon egyszerű okból, mert hiányoznak annak a tartalmi elemei. Az egyesületen belül a tagok a kialakult véleményük szerint szavaznak, ki-ki a meggyőződése szerint. Nincs megkötés arra nézve, hogy csak igennel vagy nemmel, esetleg tartózkodással szavazhatnak a szavazásra jogosultak.

Azzal kapcsolatban, hogy szerinted milyen súlyos dolgokat mondtam ki bírósági ítélet nélkül, igen nehéz bármit mondani, mert nincs idézve, hogy mire gondolsz, így aztán fogalmam sincs, hogy mire kellene reagálnom. Másrészt, az egyesület belső működése során nincs bíróság, nincs bírósági döntés, ahhoz kötni bármit, az abszurd kategóriája. Azt állítod, hogy nem ismerek minden körülményt és adatot. Mondjuk arról lövésem sincs, hogy az én ismereteimbe miként látnál bele, de tartok tőle, sehogyan. Viszont, ha én az egyesület küldötteként nem ismerek minden lényeges körülményt, akkor nagyon nagy baj van, ugyanis az mellett, hogy az egyesület teljes jogú tagja vagyok, nekem kell majd másokkal egyetemben felelősségteljesen döntenem a küldöttgyűlésen.

A legnagyobb rejtély számomra mégis az, hogy az én esetemben mi alapján lehet elfogultságról beszélni. Nem vettem részt a vitatott döntésekben sem én, sem hozzátartozóm, sem olyan személy, akivel magánéleti kapcsolatom lenne. Nem vagyok az egyesület alkalmazottja, anyagi juttatást az egyesülettől nem kapok, perben-haragban, függő viszonyban sem az egyesülettel, sem annak egyetlen érintett tagjával sem állok. Az én véleményem nem tekinthető elfogultnak, a szakmai ismereteim alapján ítélem meg a történéseket.

Az esetedben viszont egyértelműnek tekinthető az elfogultság, azon egyszerű oknál fogva, mert részt vettél a vitatott döntésekben. Ha hivatalos eljárásról beszélnénk, akkor most rész sem vehetnél a vitatott döntések megítélésében.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.28. 11:12 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31. 18:29
Hozzászólások: 2229
Tartózkodási hely: Csurgó
Két újság,két féle cikkek,sokkal több író.Meg nem szólalt méhészek.Lehet olvasni ,hol a probléma.
Három hónap múltán is lesz ,akinek semmi se tetszik.Ja és majd a méhészek,idővel eldöntik mit is akarnak olvasni.

_________________
Mérő szám? A tele hordók!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.28. 11:02 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31. 20:30
Hozzászólások: 558
Tartózkodási hely: Mátrafüred
...ami kb egy szinvonal a méhészettel.... olvastam az előző hozzászólásban.

Ha ez igaz, ebből több minden következik. Elsősorban is - hogy eddig legalábbis - nem jobb annál. Nagyon vártam én is az első számot, hisz addig amíg nem lehetett kézbe venni, még bármilyen lehetett volna. Én a januári szám olvasása után inkább megnyugodtam, nem támadt olyan érzésem, hogy ezzel a MÉHÉSZET-et padlóra küldték. Azt gondolom, ha ilyen marad nem lesz jobb a MÉHÉSZET-nél. Aztán hogy ez a kb. egy színvonal kinek mit jelent, kinek alacsonyat, kinek magasat az már más kérdés, most inkább színvonal különbség a kérdés.Egy közel azonos színvonalú versenytárs, inkább erősíti mintsem gyengíti a MÉHÉSZET-et, hiszen azt sugallja, más se tudott jobbat csinálni. Kell még egy három hat hónap, hogy komolyabb következtetést le lehessen vonni a két lap viszonylatáról.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.28. 08:39 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2011.06.21. 14:04
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: nógrád
atya07 írta:
vdani76!
Barátom, mi az hogy választani tudtok, amikor az egyiket ingyen kapod, (emelt tagdíj ) ha nem kell akkor is, mert OMME tag vagy.
Ha nem blődségeket írsz akkor nincs semmi baj. Jó lenne ha a véleményed kialakításánál, nem csak egy verziót vennél figyelembe.

atya07!1:kb 5600ft-ért/év megveszed a néhészetet,és nincs miről beszélni.2:az emelt tagdíj 5 papír,+jár vele egy újság/ami kb egy szinvonal a méhészettel/+ha támogatást szeretnél,jól jön az OMME tagságról az igazolás.Most kérdezem tőled:van választási lehetőséged? ;)

_________________
Nem a tó a hibás ha a kacsa nem tud úszni!!!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.26. 11:18 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2009.05.07. 05:08
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Szekszárd
vdani76!
Barátom, mi az hogy választani tudtok, amikor az egyiket ingyen kapod, (emelt tagdíj ) ha nem kell akkor is, mert OMME tag vagy.
Ha nem blődségeket írsz akkor nincs semmi baj. Jó lenne ha a véleményed kialakításánál, nem csak egy verziót vennél figyelembe.

_________________
A becsületesség, a tisztesség és az igazmondás támadhatóvá tesz.
Ne törődj vele! Te csak légy becsületes, tisztességes és őszinte!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.26. 07:00 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2011.06.21. 14:04
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: nógrád
Idézet:
vdani76
Barátom, te semmit nem tudsz erről a dologról! Még hogy biztos forrás. Ha ez így lenne, akkor nem ezt írtad volna ide le.
A biztos forrásod, talán átsiklott pár apró, de igen lényeges momentumok felett.
[/quote]
Akkor jó!Te biztos jobban tudod!Na ezért nem szeretek ide írni,mert úgy látom,hogy amit a saját fülemmel hallok,ill.szememmel látok azt sem hihetem el mert vannak akik mindig mindent jobban tudnak!!!Marakodtok ezen a hülyeségen,hogy méhészújság,ahelyett hogy örülnétek annak,hogy választani tudtok melyiket olvassátokTtöbbet nem kívánok fűzni a dologhoz!

_________________
Nem a tó a hibás ha a kacsa nem tud úszni!!!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.25. 20:25 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2009.05.07. 05:08
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Szekszárd
vdani76 írta:
jani bátya írta:
Egy kicsit félre értetted. Senki nem egyezett meg ötvenmilliós vételárról. Az ötven millió mint maximálisan elkülönített összeg a tranzakcióra, került megszavazásra a küldöttgyűlésen.
Az hogy ebből az üzletből nem lett semmi ,hogy miért és ki miatt /emelkedett a vételár, ezáltal meghaladta a megszavazott keretet/ ez esetben tulajdonképpen már érdemtelen információ.

Üdv. jani bátya

Biztos forrásból tudom,hogy 50 millióra egyezett az OMME vezetése a MÉHÉSZET tulajdonjogáról,de mire ki akarták fizetni hirtelen 100millió lett az ára!Többek között ezért is lett Magyar méhészújág...



vdani76
Barátom, te semmit nem tudsz erről a dologról! Még hogy biztos forrás. Ha ez így lenne, akkor nem ezt írtad volna ide le.
A biztos forrásod, talán átsiklott pár apró, de igen lényeges momentumok felett.

_________________
A becsületesség, a tisztesség és az igazmondás támadhatóvá tesz.
Ne törődj vele! Te csak légy becsületes, tisztességes és őszinte!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.25. 19:50 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.08. 20:09
Hozzászólások: 372
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Tükör írta:
Bagira írta:
Ezek szerint mégsem értesz semmit.


De még az is lehet, hogy te sem jól értesz mindent. ;)


Valószínű, de az is elképzelhető,hogy te sem vagy tisztában mindennel. ;)
Én nem hiszem,hogy itt a koncon való marakodás folyna.Csak valószínű,hogy nagyon sokaknak,nekem sem tetszik ez a fajta laphoz jutás.Itt nem arról van szó,hogy nem örülök ennek az újságnak,főleg ha tényleg az ember szakmailag tanulhat belőle.De világéletemben utáltam ha rám erőszakoltak valamit.Főleg,hogy még fizessek is érte.Itt most az összeg lényegtelen.

_________________
A világon két dolog végtelen:a világegyetem és az emberi hülyeség.Bár az elsőben nem vagyok biztos.
Albert Einstein
Hunor fészek 1/2NB méztér


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.25. 18:54 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2011.06.21. 14:04
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: nógrád
Akkor most nem ugyanarról beszélünk?
Üdv .:vdani

_________________
Nem a tó a hibás ha a kacsa nem tud úszni!!!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.25. 18:15 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.16. 08:36
Hozzászólások: 659
Tartózkodási hely: Kalocsa
No akkor vagy véletlenül, vagy akarattal félre tájékoztattak.
A küldöttgyűlésen 30 millió + áfa hangzott el a leendő vételárról és hogy évi 10 milliót kap vissza az OMME a kiadói jogokért öt éven keresztül. Ebbe a változatba egyezett bele a küldöttgyűlés.
A magasabb ár meg mindenféleképpen tárgytalan lett volna mert meghaladta a célösszeget.

Üdv. jani bátya


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.25. 18:13 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2013.02.09. 23:13
Hozzászólások: 468
Erre való az opciós szerződés...

_________________
A siker nem érdekel,csak a kudarc okai...("én")


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.25. 17:54 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2011.06.21. 14:04
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: nógrád
jani bátya írta:
Egy kicsit félre értetted. Senki nem egyezett meg ötvenmilliós vételárról. Az ötven millió mint maximálisan elkülönített összeg a tranzakcióra, került megszavazásra a küldöttgyűlésen.
Az hogy ebből az üzletből nem lett semmi ,hogy miért és ki miatt /emelkedett a vételár, ezáltal meghaladta a megszavazott keretet/ ez esetben tulajdonképpen már érdemtelen információ.

Üdv. jani bátya

Biztos forrásból tudom,hogy 50 millióra egyezett az OMME vezetése a MÉHÉSZET tulajdonjogáról,de mire ki akarták fizetni hirtelen 100millió lett az ára!Többek között ezért is lett Magyar méhészújág...

_________________
Nem a tó a hibás ha a kacsa nem tud úszni!!!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.25. 17:45 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2013.02.09. 23:13
Hozzászólások: 468
Erre is volt megoldás...

_________________
A siker nem érdekel,csak a kudarc okai...("én")


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.25. 17:36 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.16. 08:36
Hozzászólások: 659
Tartózkodási hely: Kalocsa
Egy kicsit félre értetted. Senki nem egyezett meg ötvenmilliós vételárról. Az ötven millió mint maximálisan elkülönített összeg a tranzakcióra, került megszavazásra a küldöttgyűlésen.
Az hogy ebből az üzletből nem lett semmi ,hogy miért és ki miatt /emelkedett a vételár, ezáltal meghaladta a megszavazott keretet/ ez esetben tulajdonképpen már érdemtelen információ.

Üdv. jani bátya


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.25. 17:03 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2011.06.21. 14:04
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: nógrád
Idézet:
Az újság és a hozzá tartozó KFT megalakításának körülményeivel vannak fenntartások. A tavaszi küldöttgyűlésen megszavaztatták a küldötteket, hogy az OMME kezdje meg a tárgyalásokat a Méhészet újság megvételére erre a célra 50 millió forintot engedélyezett a küldöttgyűlés ami a legfelsőbb szerv az egyesületben.

Jani bátya!Azt megmondanád,hogyha megegyezés történt 50000000ft-os vételárról a méhészet újságot illetően,akkor ez a projekt miért nem lett nyélbe ütve?

_________________
Nem a tó a hibás ha a kacsa nem tud úszni!!!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.25. 16:53 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2013.02.09. 23:13
Hozzászólások: 468
Egyszerű,kérsz most karácsonyra magadnak itt ilyent és biztos lesz aki felajánlja a felesleges számait...mert van amelyik családba négyet is kapnak...még nem késő ;) (ezzel is csinálni valamit...)

_________________
A siker nem érdekel,csak a kudarc okai...("én")


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.25. 16:23 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2010.01.30. 15:07
Hozzászólások: 1423
Tartózkodási hely: Mezőföld
Ha csak jövőre lépek be az OMME-be, akkor hogy tudom ezeket az első számot-számokat utólag megszerezni?


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.25. 15:43 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.16. 08:36
Hozzászólások: 659
Tartózkodási hely: Kalocsa
csija írta:

Akik pedig ilyen hevesen tiltakoznak ellene nem igazán értem.Nem jobb ha az a pénz az OMME-nél marad ami eddig másokat gazdagított?:D

Senki nem tiltakozik az újság ellen, ez téves nézet és aki ezt mondja az félrevezet. Az újság és a hozzá tartozó KFT megalakításának körülményeivel vannak fenntartások. A tavaszi küldöttgyűlésen megszavaztatták a küldötteket, hogy az OMME kezdje meg a tárgyalásokat a Méhészet újság megvételére erre a célra 50 millió forintot engedélyezett a küldöttgyűlés ami a legfelsőbb szerv az egyesületben. Ezzel szemben csak "OV" jóváhagyással saját újság és KFT alakítás történt. Az érvényben lévő alapszabály értelmében ehhez is küldöttgyűlési hozzájárulás kellett volna. Tulajdonképpen csak egy mondattal többet kellett volna a küldöttgyűlésen hozzátenni a szavazáskor , megszavaztuk volna, mindenki megszavazta volna. Így viszont, hozzáteszem "szerintem" jogos a felvetés, hogy kihagyták az engedélyező szervet vagyis a küldöttgyűlést.
Azt hogy kinél marad és kit fog gazdagítani ezután a pénz, nem akarom részletezni.
Üdv. jani bátya


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.25. 15:10 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2009.10.15. 21:10
Hozzászólások: 2613
Tartózkodási hely: Kis-Magyar-Alföld
Érdekesnek találom viszont az oxálsavas cikket. Oxál locsoláskor ha 450 potyog le és 50 marad tavaszra,az elfogadható. Ha 450 felett hullik,akkor még egy bio szert használ a szerző.
Hát... nem tudom. oxál záró kezeléstől 450 potyogna? Én eddig simán hátra dőlhettem volna 5 éven keresztül. 450db? Nálam az nemhogy elfogadható,de brutális lenne. Még az amitráz+oxálsavtól sem szokott egész évben 450 potyogni.
Vagy tényleg ez amit írt a szerző,ez teljesen elfogadható? Csak azért kérdezem,mert eddig nem ezt tanultam,de ha ez rendben,akkor nem is izgulok ezentúl atka miatt.

_________________
1/2NB


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.25. 13:10 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.09. 20:20
Hozzászólások: 9383
Tartózkodási hely: J-N-Szolnok
Nem vagy egyedül, olvass vissza!
A gond nem igazán az újsággal van, hanem azzal, hogy vannak, akik nem tudják levetkőzni a vele, a megalakulásával, az alapítóival, a szerkesztőivel, az íróival szembeni előítéleteiket, ellenérzéseiket, sérelmeiket és egyéb problémáikat.

_________________
NB fészek+2x1/2NB szűz méztér(néha 3)
Halad az, csak csinányi köll....
"Tükörbe nézünk, de önmagunkba soha..."


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.25. 12:51 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2009.10.05. 19:32
Hozzászólások: 212
Tartózkodási hely: B-A-Z megye
Lehet hogy egyedül vagyok de nekem nincs róla rossz véleményem, már mint a u újságról.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.25. 12:32 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.09. 20:20
Hozzászólások: 9383
Tartózkodási hely: J-N-Szolnok
Ráadásul az új érkezésével úgy tűnik már most, hogy a régi is jobb lett és olcsóbb.

_________________
NB fészek+2x1/2NB szűz méztér(néha 3)
Halad az, csak csinányi köll....
"Tükörbe nézünk, de önmagunkba soha..."


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.25. 12:22 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2009.10.05. 19:32
Hozzászólások: 212
Tartózkodási hely: B-A-Z megye
Mi a gond most az újsággal,a régi sem volt már hu de.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.25. 12:17 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.09. 20:20
Hozzászólások: 9383
Tartózkodási hely: J-N-Szolnok
Litterae írta:
Propolisz nem szakember, hanem dilettáns.

Tényleg nem tudom mi van veled,
Olyan leszel mint a soknevű, aki átfutja az írásokat, aztán a maga verzióját gondolja, értelmezi bele?
Rád írtam, hogy "szakember".
Az ártatlanság vélelmének meg szerintem nem csak a hivatalos eljárások alapját kellene képezni, de ha csak azt, akkor is tőled mint szakmabelitől ez különösen elvárható lenne, ehhez képest elég súlyos dolgokat mondtál már itt ki előző hozzászólásaidban bírósági ítélet nélkül, sőt minden körülmény és adat teljes ismerete nélkül. Hova tovább ismerve és figyelemmel olvasva több évre visszamenően írásaidat itt a fórumon, azt sem állíthatom, hogy elfogultság nélkül.

_________________
NB fészek+2x1/2NB szűz méztér(néha 3)
Halad az, csak csinányi köll....
"Tükörbe nézünk, de önmagunkba soha..."


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.25. 12:10 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.27. 17:41
Hozzászólások: 691
Tartózkodási hely: Újkér, GY-M-S
Én személyszerint örülök az új újságnak, sokszor elhangzott már, hogy mindenkitől lehet tanulni,így ebből az újságból is, ami nem szimpatikus át kell lapozni, de talán mindent érdemes elolvasni egyszer...
A körülötte folyó "háború" meg azt gondolom, talán azért harapódzott el ennyire, mert telelőben vannak a méhek, kíváncsi lennék, hogy ha május elején indulna az újság akkor is ekkora perpatvar lenne-e.....

_________________
Üdv: Bálint


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.25. 12:02 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.09. 20:20
Hozzászólások: 9383
Tartózkodási hely: J-N-Szolnok
Bagira írta:
Ezek szerint mégsem értesz semmit.


De még az is lehet, hogy te sem jól értesz mindent. ;)

_________________
NB fészek+2x1/2NB szűz méztér(néha 3)
Halad az, csak csinányi köll....
"Tükörbe nézünk, de önmagunkba soha..."


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.25. 11:37 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2010.02.04. 18:29
Hozzászólások: 881
Tartózkodási hely: Veszprém
Fórumtársak!
Itt sokan "mindent" értenek és tudnak.Az lenne a tiszteletteljes javaslatom,akkor világosítsátok már fel a "tudatlanokat" had értsék meg a lényeget ők is. Mert azzal,hogy írogattok nekik,hogy nem értik,még nem fogják megérteni.....
Üdv. Axx.
----------------------
Az örök kezdő.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.25. 11:26 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.08. 20:09
Hozzászólások: 372
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Ezek szerint mégsem értesz semmit.

_________________
A világon két dolog végtelen:a világegyetem és az emberi hülyeség.Bár az elsőben nem vagyok biztos.
Albert Einstein
Hunor fészek 1/2NB méztér


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.24. 16:16 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2012.03.12. 07:45
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Csongrád megye
Talán jobb is így.
Amit értek és látok,hogy megy a koncon való marakodás.Mindenki a húsos fazékhoz akar férni.
Boldog Karácsonyt mindenkinek.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.24. 16:11 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.16. 08:36
Hozzászólások: 659
Tartózkodási hely: Kalocsa
Már megbocsáss, de hozzászólásodból világosan látszik,hogy nem érted.

Boldog Karácsonyt!
Üdv. jani bátya


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.24. 16:01 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2012.03.12. 07:45
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Csongrád megye
Kiolvastam az újságot,nekem tetszik :taps
Igaz nagyon hasonlít a másik újságra,de se baj legalább a forma ismerős már :oops:
Akik pedig ilyen hevesen tiltakoznak ellene nem igazán értem.Nem jobb ha az a pénz az OMME-nél marad ami eddig másokat gazdagított?Én speciel inkább hazai pályára fizetek mint másnak,ebből az is következik ugye ,hogy ezután nem biztos hogy megveszem a Méhészet újságot.Én örülök hogy van :D


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.24. 11:58 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.05.06. 19:22
Hozzászólások: 756
Propolisz nem szakember, hanem dilettáns. Ebben semmi sértő nincs, ez ténymegállapítás. Megírtam már neki korábban privátban is. Ha nem lenne dilettáns, és csak a felét értené annak, amit leírok, akkor nem az ártatlanság vélelmére hivatkozna. Az ártatlanság vélelme a hivatalos eljárások alapelve.

Vissza lehet olvasni, ebben a témában mindig az egyesületen belüli megoldást –a Küldöttgyűlés döntését- szorgalmaztam, mert így elkerülhető az ún. hivatalos eljárás, a bírósági út. Most már nem kerülhető el, de ez tőlem teljesen független.

No, de mindjárt itt dél, majd az ünnep után folytatjuk……


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.24. 10:38 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.09. 20:20
Hozzászólások: 9383
Tartózkodási hely: J-N-Szolnok
Természetesen nem csalódtam benned most sem. 8-) ;)

Értsd már meg, csak az újszülött vs törvénytelen gyerek összefüggésedre reagáltam, hogy ez sovány, ráadásul sánta is, és a magam nem jogász módján arra próbáltam felhívni a figyelmed, hogy az anyának minden gyermeke "édes".
Legfeljebb az örökséget féltő rokonok mondják rá, hogy törvénytelen, ne adj Isten fattyú, esetleg a rossz májú ismerősök, hogy "zabi", de a megértő barátnők szerint meg "szerelem".
Szóval ilyen ez.
De mint szakember, az egyel lejjebb Propolisz által írottakat sem hagyd figyelmen kívül.

_________________
NB fészek+2x1/2NB szűz méztér(néha 3)
Halad az, csak csinányi köll....
"Tükörbe nézünk, de önmagunkba soha..."


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.24. 10:16 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.05.06. 19:22
Hozzászólások: 756
Tükör írta:
Litterae!
Én végig olvastam amit írtál, de te értelmezted-e, amit én?
Nem arról szóltam, amit majd fogsz írni, hanem arról amit most írtál.


A karácsonyra kiadott lapban, a címlapon lévő jókívánságon, ill. az „újszülött” említésén kívül egyetlen utalás sincs a Karácsony ünnepére. Ez valóban sovány. Erre több észrevételt nem nagyon lehet tenni.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.24. 10:09 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2010.02.17. 13:09
Hozzászólások: 1719
Tartózkodási hely: Pest megye
Az újszülött egyelőre ártatlan:
Az ártatlanság vélelme egy fontos jogelv, amely szerint senki sem tekinthető vétkesnek mindaddig, amíg a bűnösnek a bíróság jogerős határozata nem állapította meg. Az ártatlanság vélelme a büntetőeljárásban a bűnösség vélelmének tilalma, tehát senki sem tekinthető bűnösnek mindaddig, amíg a büntetőjogi felelősségét a bíróság jogerős ítélete nem állapította meg. Ez megfelelően vonatkozik más is eljárásokra is (például közigazgatási, fegyelmi, szabálysértési ügyek). forrás: wikipédia


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.24. 10:07 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.09. 20:20
Hozzászólások: 9383
Tartózkodási hely: J-N-Szolnok
Litterae!
Én végig olvastam amit írtál, de te értelmezted-e, amit én?
Nem arról szóltam, amit majd fogsz írni, hanem arról amit most írtál.

_________________
NB fészek+2x1/2NB szűz méztér(néha 3)
Halad az, csak csinányi köll....
"Tükörbe nézünk, de önmagunkba soha..."


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.24. 10:04 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.09. 20:20
Hozzászólások: 9383
Tartózkodási hely: J-N-Szolnok
Jakab!
Ezt csak egyesek rám sütötték, hogy nem tudtam miről szavazok, szavazunk.
Ez hülyeség. Mi ott elsöprő többséggel arra szavaztunk, hogy legyen újságja az egyesületnek.
Max azt nem tudtuk, hogy ez a szavazás esetleg (alap)szabálytalan.
Ha az? (majd eldönti, aki erre jogosult)
De ezt megjegyzem az ellene szavazók sem tudták. Ott nem ezért szavaztak ellene.
A mostani kifogások nagy részét utólag találták ügyvédek segítségével, miközben bőszen keresték a kákán a csomót.
De valóban, én sem voltam perfekt az alapszabályból (felém jóindulatú emberek ezért sütötték rám, hogy azt se tudtam miről szavazok), de ugyanúgy ők sem, mert akkor már ott ezzel érveltek volna. De még az OV után nagy dérrel durral megfogalmazott kiáltványokat is át kellett írni, amikor ügyvédnek meg lettek mutatva.
Dehát ők sem jogászok, "csak" méhészek.
Mint én.
Az már csak hab a tortán, hogy még a jogászok sem értenek egyet a kérdésekben úgy tűnik.

_________________
NB fészek+2x1/2NB szűz méztér(néha 3)
Halad az, csak csinányi köll....
"Tükörbe nézünk, de önmagunkba soha..."


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.24. 09:55 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.05.06. 19:22
Hozzászólások: 756
Tükör írta:
Az újszülött az újszülött, ha "törvénytelen" akkor is. ;)
Ez olyan "sovány" kifogásnak tűnik, mint az, amit valahol olvastam, hogy "miért dió van a címlapján". :lol:
Én az itteni és a máshol (face stb.) olvasott vélemények alapján úgy látom, hogy ízlése ill "politikai" hovatartozása válogatja kinek hogyan tetszik az újság, de akit ez utóbbi nem befolyásol, azok között jóval nagyobb dicsérők aránya.


Végig elolvastad amit írtam? Elmondtam, hogy az ünnep elmúltával leírom majd a véleményem, nem a Karácsony az ideje a szabálytalanságok taglalásának. Amiről írtam az a karácsony ünnepére utal, ahhoz kapcsolódik.

Amit le sem írtam, arra talán ne használjuk a „sovány” jelzőt látatlanban, mert ez egy csöppet komolytalannak tűnik. Én egyetlen politikára utaló betűt sem írtam le. Az egyesület szabályainak betartása, a törvények, a szakmai hozzáértés és tisztesség alapján ítélem meg a kérdést.


Íme még egyszer:
Litterae írta:
Végigolvastam az újságot. Nem érzek késztetést Karácsony küszöbén arra, hogy markáns véleményt mondjak...
Majd elmondom a véleményem az ünnep elmúlta után ……, sajnos van miről beszélni.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Magyar Méhészújság
HozzászólásElküldve: 2013.12.24. 09:24 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2010.09.09. 19:08
Hozzászólások: 577
Tartózkodási hely: Algyő
Legyünk őszinték,az újság alma!Nem kell politikai nézeteket belekeverni.De én örülök a ,,van"-nak mert fejleszteni a meglévő dolgokat lehet.Hajrá!Ami nekem kiveri a biztosítékot az az apimondia 4 oldalon,ok. meg kell említeni de lehetne szakmaibb a lap,mert valljuk be a mindennapjainkban kevés jelentősége van annak hogy mi volt ott,és ki hogyan érezte magát egy kiállításon,sőt ezt már megtudtuk korábban szintén (túl)nagy terjedelemben egy másik újságból.2 szaklapnak úgy van értelme hogy ne ugyanaz legyen mindkettőben(az eszembe sem jut hogy mivel az egyik eszi nem eszi alapon van,így a másik talán etikátlanul piaci hátrányba kerül....mert ugye az nem kötelező jellegű)

_________________
.....................


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 217 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: tsanyi valamint 74 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség

greenmiles v1.0 desgined by CodeMiles Team.