Pontos idő: 2024.03.28. 22:29

Időzóna: UTC + 1 óra





Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4800 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 96  Következő
  Nyomtatóbarát verzió Előző téma | Következő téma 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.23. 20:23 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2008.11.01. 11:30
Hozzászólások: 419
Tartózkodási hely: Sz-Sz-Bereg megye (Kisvárda)
bükk
Felmerültek kérdések és próbálják meg azokat tisztázni vajon menni fog az, szerintem nem, meg ki fizetések OV, és közgyűlési határozat nélkül hogy is van ez.
Akkor ki az üvegforma tulajdonosa, hogy is van ez
Ezek csak egy párkérdés az OMME vezetés felé.
Meg nem névtelenek azok az emberek.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.23. 12:32 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2009.05.07. 05:08
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Szekszárd
bükk!
Ne felest el, hogy a jelenlegi elnök mivel nyeret meg az akkori választóit!!
Azt hangsúlyozta, hogy ha nem Ő lesz az elnök, akkor Ő ezzel az IB-vel nem tud együtt dolgozni!!
Magyarul azt hitette el a választókkal, hogy ha elnök lesz, akkor változások lesznek az IB-ben, hisz törvény adta joga ezen változtatni!!
És tudod mit, ha nem lennél ennyire kék, akkor észrevennéd azt amit a rózsaszínek többsége.

_________________
A becsületesség, a tisztesség és az igazmondás támadhatóvá tesz.
Ne törődj vele! Te csak légy becsületes, tisztességes és őszinte!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.23. 12:22 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2008.11.03. 10:52
Hozzászólások: 1592
Tartózkodási hely: Balaton fővárosa
atya07 írta:
Ne tegye ki magát a nevetségesség tárgyának. Nem akarom önt és csapatát a munkájában kritizálni, csak szerettem volna felhívni figyelmét a dolgok más aspektusában történő vizsgálásával.


Ki nevetséges és felétek hogy is működnek a dolgok:

-Nemrég még azzal veregettétek magatokat vállon hogy a ti jelöltetek lett most az OMME elnöke. :shock:
Most meg le kívánjátok váltani,mert már nem tetszik.
-Csávázószerek kérdése:a fő szószólóitok 2012-ben a szaklapban egy szóval nem említik a kérdést pedig az Emlékeztető
havi rovat vagy kasos cikkek elég felületet biztosítottak volna.
Nézz utána ki írt róla először, megfogsz lepődni.
Aztán eltelt néhány hónap és valamitől megvilágosodtak. :roll:
-Valótlant állítások a megyei szaktanácsadótokról,jegyezd meg 3.generációs méhész!
-Névtelen,magukat fel nem vállaló emberek féligazságai,pitiáner ellenőrizhetetlen vádjai.
Korrupció,na ezt majd független könyvvizsgáló mondhatja meg,kockás füzetben nem lehet kiszámolni.
-Atya-a labda is gömbölyű-és itt a pálya is nagyon lejt,mi lesz ha elbukik a dolog?
Mondsz egy imát az OMME-ért?

Van egyébként javítani való az OMME működésén ez nem vitás.
Van,de nem így.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.23. 11:12 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.19. 10:43
Hozzászólások: 1724
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun
atya07 írta:
...


Szerintem próbáld egységesen kezelni. Ha pozitív dolgokról azt írod, hogy "Ez már felénk csak így működik. akkor szerintem legyen ugyanez a véleményed a negatívról is.

_________________
A súlytalan aki nem akarja megmondani a "valót" :-)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.23. 10:35 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2010.01.26. 08:09
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Fórum
Atya!
Ezt nem értem:

atya07 írta:
Tisztelt MODERÁTOR!!
Az OMME honlapján olvashatókra, reagálásom csak ezen a fórumon lehetséges.

Ez egy magán fórum!
A szabályzatból idézek:

Idézet:
Adminisztrátori és moderátori tevékenység

Az oldalon, a fórumon és a képtárban adminisztrátori tevékenység esetén fellebbezésnek helye nincs! Az admin és moderátor nem köteles megindokolni döntését. Amennyiben túlzónak találod valamely döntést jelezd azt. Ez esetben MINDENKÉPPEN küldj bizonyítékot igazad mivoltára. Bizonyíték nélkül nem áll módunkban foglalkozni ilyen esetekkel.


Megtetted az észrevételt.
Köszönjük.
Aztán burkoltan ugyan de megpróbálod a moderálást "nevetségessé" tenni, a magad sunyi módján, meg fenyegetőzöl!
Előzőleg a figyelmeztetést gondolom olvastad.

Ennyi.

_________________
MODERÁTOR


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.23. 10:28 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2009.05.07. 05:08
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Szekszárd
Tanácsod jó szívvel megfogadom.
Viszont kérlek arra, hogy nekem ne hozz fel mások által irt dolgokat, mert én nem vagyok kompetens abban dönteni, hisz kiindulási alap, hogy mindenki nagyfiú, és tudja mit csinál.
Ha viszont valaki vét, még akkor is ha nem elkerülendő a felelősség vonás, kérjen elnézést.
Ha ez megtörtént, akkor a felek egymásközt eldönthetik, hogy hogyan tovább.
Erre élő példa, Nagyernyei kontra Fekete esete, mikor Fekete úr elnézést kért a nyilvánosság előtt, Nagyernyei úrtól az igaztalan vádaskodások miatt. Erre Nagyernyei, baráti jobb kezét nyújtva elfogadta a kérését. Ez már felénk csak így működik.
Szerintem ezzel a gesztussal senki nem fog vissza élni.

_________________
A becsületesség, a tisztesség és az igazmondás támadhatóvá tesz.
Ne törődj vele! Te csak légy becsületes, tisztességes és őszinte!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.23. 10:10 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.19. 10:43
Hozzászólások: 1724
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun
Az a baj, hogy abból indulsz ki, hogy az FF fórumon mindent szabad. Ott vádaskodni minden további nélkül lehet akár igaz akár nem. A legutóbb pl. kiskakas nekiesett Aurelius fórumtársunknak majd közölte vele N.Attila, hogy Aurelius az nem egyenlő Arisztaiosz fórumtársunkkal.
Hát ilyen szinten megy az irkálás. Nem számít semmi az a lényeg, hogy nyomjátok , hogy valóst vagy valótlant az már nem számít tiszta MéhészBlikk.

atya07 írta:
A szabad vélemény kinyilvánítást nem lehet korlátozni, az Európai unióban ez tilos!!


Szerintem azért ennek nézzél utána. Javaslom kérdezd meg Litterae fórumtársunkat erről biztos segít, hogy mit lehet és mit nem.

_________________
A súlytalan aki nem akarja megmondani a "valót" :-)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.23. 09:53 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2009.05.07. 05:08
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Szekszárd
Tisztelt MODERÁTOR!!
Az OMME honlapján olvashatókra, reagálásom csak ezen a fórumon lehetséges. Engedjenek meg itt egy másik észrevételt. Ez itt nem politika! Ez szakmapolitika, és ez egészen más, még akkor is ha ezt ön és csapata össze akarja szándékosan mosni.
Kérem legyen naprakész, és olvasgassa az OMME honlapját. Ne tegye ki magát a nevetségesség tárgyának. Nem akarom önt és csapatát a munkájában kritizálni, csak szerettem volna felhívni figyelmét a dolgok más aspektusában történő vizsgálásával.
Ha Őn és moderátor társai ebben engem korlátoznak, az jogsértésnek minősül.
Ész7revételem csupán csak annyi lenne, az a platform, nyilvános. Nyilvános mindenki számára, és szabadon kinyilatkoztathatja észrevételeit, az itt felsorakoztatott témák, bármelyike közül.
A szabad vélemény kinyilvánítást nem lehet korlátozni, az Európai unióban ez tilos!!
A véleményt meg lehet támadni, erre vannak a megfelelő eljárási szabályok.
Ne csodálkozzunk azon, hogy ha valakit nem engednek itt véleményt kinyilvánítani, az elfog menni egy másik fórumra, és itt nem az FF-re gondolok. Akkor mi a garancia, hogy házon belül marad az ügy?? Hisz az OMME vezetői egyik kérése az volt, hogy ez maradjon házon belül.
Az írásomat felteszem a fent említett klubra is, mert nem vagyok meggyőződve arról, hogy itt tovább fent lesz mint 5 perc.

_________________
A becsületesség, a tisztesség és az igazmondás támadhatóvá tesz.
Ne törődj vele! Te csak légy becsületes, tisztességes és őszinte!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.23. 09:37 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.19. 10:43
Hozzászólások: 1724
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun
Bagira!

Én értettem, hogy te mit írsz de te nem értetted, hogy én mit írok.

Ha Csuja kolléga az áprilisi szavazás előtt még azon a véleményen volt, hogy Magyarországon idézem: "magyar méhállomány éves pusztulásának mértéke nem kockázati tényező" (lásd lejjebb itt a fórumon). Ezért írtam, hogy érdekes mert most épp Ő az elsődleges szószólója, hogy visszaélés történ mert nem a szakmaiságot vették alapul a neonikotinoid ügyben mondja ő amikor abban az időben neki is ugyanaz volt a véleménye. Persze megváltozhat a véleménye mint egy átlagembernek de ő nem átlagember ebben a folyamatban, hanem biológus kutató, aki szakmai szemmel nézi az eseményeket.
Tehát ezért nem értem, hogy az egyik pillanatban nincs semmi baj a másikban meg már monnyon le az OMME vezetősége vagy legalábbis adják át neki a neonikotinoid kutatási projektet.
Nem furcsa egy kicsit?
Erre próbáltam rávilágítani, hogy nem csak az a lényeg, hogy zörög a haraszt hanem az is ki zörgeti és milyen céllal.

_________________
A súlytalan aki nem akarja megmondani a "valót" :-)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.23. 09:15 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2010.01.26. 08:09
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Fórum
Tisztelt méhészek!
Napok óta újra és újra próbálkoznak egyesek Fórumunkat a "politikai" csatározásokba bevonni!
Nyomatékosan felhívom mindenki figyelmét, hogy ez itt nem kívánatos! Nem óhajtunk ellenőrizhetetlen vádaskodásoknak teret biztosítani! Amikor hivatalos, nyilvános (akár bírósági) döntés születik bármiben, annak itt is helye van.
Egyben figyelmeztetek mindenkit, aki ezt a jövőben szándékosan nem veszi figyelembe, akár burkoltan is bepróbálkozik, nem csak a hozzászólás törlését kockáztatja, hanem az esetleges kitiltást is.

Moderátor

_________________
MODERÁTOR


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.22. 20:45 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2013.02.13. 18:52
Hozzászólások: 1874
Bagira írta:
Mond,te nem akarod érteni a dolgokat?Ki beszélt itt visszaélésekről a csávázószerekkel kapcsolatban?



"A MÉHÉSZEK KÉPVISELŐI BEHÓDOLTAK?
De mi a tapasztalatuk a neonikotionidokkal kapcsolatban a magyar méhészeknek? Csuja László beavatott a méhészkedés nagy dilemmáiba: „a repce másfél, két hétig virágzik. A méhészek eddig úgy vélekedtek, hogy azért csökken a méh-népesség a repcén, mert az áttelelő méhek akkor pusztulnak el és az újak még nincsenek elégséges létszámban. A napraforgó három hetes mézelése esetében a népességfogyást azzal magyarázták, hogy a napraforgó ragacsos felszíne miatt gyorsan kopnak a méhek. Egyik magyarázatot sem erősíti meg semmilyen tudományos vizsgálat. Ma már a méhészek tudatosabbak, és a többségük úgy gondolja, sokkal inkább a növényvédő szerek miatt történnek ezek az események, mintsem természetes folyamat”. Csuja egyenesen azt állítja: “Sajnos a bizonyító erejű objektív vizsgálatok elvégzésének akadálya egyrészről pont az OMME, vagyis inkább az a vezetőség, amelyik korrumpálódik, és az önös érdekei miatt behódol a multik lobbierejének. Másfelől a laboratóriumok többsége, amik játszi könnyedséggel kaphatnák meg az akkreditációt ilyen jellegű elemzésekhez, visszadobják a felkéréseket, mert többségük szintén a nagyvállalatok „megrendeléséből” tartja fent magát.” "

Csak hogy képben legyen, s nem azért, hogy népszerűsítsük azt a rágalmazó, becsületsértő "fősámánt", aki eszetlen "kutatási vágyában" mindent hajlandó elkövetni, hogy a fazék közelébe engedjék...

Az idézetet egyébként abból a linkből emeltem ki, melyet Csalánosi kolléga egyszer már feltett a fórumra, hogy illusztrálja ezt a "hiteles zászlóvivőt"...


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.22. 20:18 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.05.24. 14:06
Hozzászólások: 226
Aki mint tudjuk,teljesen független,korrekt, és elfogulatlan ;)

_________________
hunor 10-12 + 2 x 1/2nb


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.22. 20:05 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.19. 10:43
Hozzászólások: 1724
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun
Csuja kolléga.

_________________
A súlytalan aki nem akarja megmondani a "valót" :-)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.22. 20:02 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.08. 20:09
Hozzászólások: 372
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Mond,te nem akarod érteni a dolgokat?Ki beszélt itt visszaélésekről a csávázószerekkel kapcsolatban?

_________________
A világon két dolog végtelen:a világegyetem és az emberi hülyeség.Bár az elsőben nem vagyok biztos.
Albert Einstein
Hunor fészek 1/2NB méztér


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.22. 19:27 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.19. 10:43
Hozzászólások: 1724
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun
Mert pl. milyen visszaélések voltak a a csávázószerek ügyében hozott döntések sorozatában?

_________________
A súlytalan aki nem akarja megmondani a "valót" :-)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.22. 19:14 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.08. 20:09
Hozzászólások: 372
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Szerintem a visszaéléseket amik történtek minden OMME tagnak van joga számon kérni.Az,hogy akkor az volt a véleménye mely időközben megváltozott (most vagy azért mert tájékozottabb lett-e téren vagy valami más vezérli)ez legyen az ő gondja.Én csak azt szeretném ha kiderülne az igazság és nem dugnánk a fejünket a homokba ha az OMME vezetőségének a visszaélései kerülnek a porondra.Szerintem ez mindannyiunk érdeke.Jó lenne minél előbb tisztán látni ez ügyben.Ha hibáztak és visszaéltek bizonyos dolgokkal (és úgy néz ki,hogy visszaéltek)akkor vállalják a következményeket és ha kell akkor mondjanak le.

_________________
A világon két dolog végtelen:a világegyetem és az emberi hülyeség.Bár az elsőben nem vagyok biztos.
Albert Einstein
Hunor fészek 1/2NB méztér


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.22. 18:20 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.19. 10:43
Hozzászólások: 1724
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun
Nem zörög a haraszt ha nem zörgetik. Nézd meg ki a zörgető és mi a célja a zörgetéssel.

Tudod az a baj, hogy az OMME-nél maradjak amikor ilyen számonkérések íródnak le:
Idézet:
Ilyen visszaélés például, hogy:
..
- a csávázószerek ügyében hozott döntések sorozata


Mondja ezt egy olyan kutató aki 4 hónappal az áprilisi EU-s szavazás előtt az alábbiakat írta:
margita344 írta:
Magyarországon a méhpusztulások aránya kicsi a nyugati országokban tapasztalhatóhoz képest. Az USA-ban tapasztalhatóhoz képest pedig értékelhetetlenül kicsi. A magyar méhállomány éves pusztulásának mértéke nem kockázati tényező sem az országos éves méztermelés, sem a megporzás tekintetében, Nyugat Európában és USA-ban viszont nagyon jelentős kockázati tényező. Ennek ellenére érdemes kutatni az okokat, de a habverésnek nincs értelme.


Most akkor van joga számonkérni bármit is másokon mikor abban az időben neki is ez volt a véleménye?

_________________
A súlytalan aki nem akarja megmondani a "valót" :-)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.22. 17:38 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.08. 20:09
Hozzászólások: 372
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
Van egy nagyon jó közmondás aminek a valóságalapja mindig beigazolódik."Nem zörög a haraszt ha a szél nem fújja"(Nem a paraszt)

_________________
A világon két dolog végtelen:a világegyetem és az emberi hülyeség.Bár az elsőben nem vagyok biztos.
Albert Einstein
Hunor fészek 1/2NB méztér


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.22. 17:13 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2008.11.06. 20:39
Hozzászólások: 837
Tartózkodási hely: Heves-megye
Sajnos jelenleg ilyenek az OMME hírek!
Amíg nincs senki aki tiszta vizet öntsön a pohárba, marad a találgatás, agyalás meg a hallottamozás.

_________________
http://www.egrimeheszbolt.hu/bolt/


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.22. 15:59 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.08. 20:09
Hozzászólások: 372
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
"Valaki mondta, hogy hallotta valakitől."
Ilyen formátumú "bicskanyitogató" mocskolódásra nincs szükség itt!
Moderátor

_________________
A világon két dolog végtelen:a világegyetem és az emberi hülyeség.Bár az elsőben nem vagyok biztos.
Albert Einstein
Hunor fészek 1/2NB méztér


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.21. 21:45 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2010.01.26. 08:09
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Fórum
pestlorinc írta:
Én meg csak figyelek .


Na ezt meg már az elején se hittük el neked, és mostanra szépen ki is bújt a szög a zsákból, hogy egy újabb provokátorral van dolgunk.
Talán jobb lesz, ha szépen "atyád" után mész!
Van felület, ami erre jött létre. Ott baráti társaságban folytathatod az OMME szapulását, itt fejezd be a provokálást!

_________________
MODERÁTOR


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.21. 21:35 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2013.12.23. 15:45
Hozzászólások: 456
Csalánosi Apuka!

Mint tanár, el kell mondanom, hogy a gyerek valóban rendetlen. De azt is tudom, hogy egy apuka ezt nehezen hiszi el. Pedig a javulás csak közös munkával érhető el.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.21. 21:30 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.19. 10:43
Hozzászólások: 1724
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun
pestlorinc írta:
Csalánosi apuka!

Csoky asszonta, hogy nincs összefüggés a Méhészújság és a tagdíj emelése között. Erre szépen fogalmazva mondtam el, hogy nem igaz. Ennyi volt a történet. Te féltő apaként vered a habot, de ezzel csak rontod a helyzetet.
Minek ezt csinálnod? Nem látod, hogy az OMME is ugyanezt a hibát követi el?
Őszintén és nyitottan kéne viselkedni és nem lenne kétely, félelem, indulat.
Le kell írni a valóságot és nem mellébeszélni.
Ha a gyár nem emelt árat, akkor ki emelt árat?

No! Ezt nem azért írtam, hogy haragudj!


Kedves pestlorinc anyuka!

Habár nincs fogadóóra azért válaszolok.

pestlorinc írta:
Merthogy én azt látom, hogy ha nem fizetem be az emelt tagdíjat, akkor nem vagyok OMME tag.


Erre írtam:Miért van olyan egyesület ahol nem fizeted a tagdíjat és tag maradhatsz?
Ez azért nem bonyolult.

pestlorinc írta:
Ha a gyár nem emelt árat, akkor ki emelt árat?

Beszéltél a gyárral? Szerintem nem.
Ezt gondolom onnan tudod, hogy az FF fórumon olvastad.
Ennyi.

_________________
A súlytalan aki nem akarja megmondani a "valót" :-)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.21. 21:29 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2013.12.23. 15:45
Hozzászólások: 456
Csoky!

Fogadd el kérlek, hogy nem akarlak bántani, azt idéztem, amit Mészáros László mondott és amit az OV megszavazott.
Az OV ezért egyáltalán nem bűnös, de akkor is az indok az újság megjelentetése volt. Ehhez nem férhet kétség. Ahhoz sem, hogy az első szám, ami az emelt tagdíjból fog készülni, az áprilisi szám lesz, de ettől még a tagdíj emelését az újság költségeivel indokolta elnökünk és ezt szavazta meg az OV.

Méhésztársi barátsággal


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.21. 21:25 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.05.06. 19:22
Hozzászólások: 756
Szabálytalanságokat látok. Felesleges szabálytalanságokat, és lassan hajlok arra, hogy ezek nagyobbrészt a szakértelem hiányából adódnak, de egyáltalán nem vagyok meggyőződve arról, hogy az egyéni önzésnek itt ne lenne semmilyen szerepe.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.21. 21:18 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.19. 10:43
Hozzászólások: 1724
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun
Litterae írta:
Jobban örülnék én is, ha több pozitívumot lehetne említeni, de erről a helyzetről most nem tudok támogatóan írni.


Látod ezt írtam én is. Nem támogatóan írsz hanem mint vádló egyoldalúan. Ezt ugye mint olvasó észrevehető. Az, hogy ennek mi az oka ezt csak te tudod lehet az is amit írsz, hogy a te csak negatív dolgokat látsz az ügyben.

_________________
A súlytalan aki nem akarja megmondani a "valót" :-)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.21. 21:17 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2013.12.23. 15:45
Hozzászólások: 456
Csalánosi apuka!

Csoky asszonta, hogy nincs összefüggés a Méhészújság és a tagdíj emelése között. Erre szépen fogalmazva mondtam el, hogy nem igaz. Ennyi volt a történet. Te féltő apaként vered a habot, de ezzel csak rontod a helyzetet.
Minek ezt csinálnod? Nem látod, hogy az OMME is ugyanezt a hibát követi el?
Őszintén és nyitottan kéne viselkedni és nem lenne kétely, félelem, indulat.
Le kell írni a valóságot és nem mellébeszélni.
Ha a gyár nem emelt árat, akkor ki emelt árat?

No! Ezt nem azért írtam, hogy haragudj!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.21. 21:14 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.16. 08:36
Hozzászólások: 659
Tartózkodási hely: Kalocsa
jani bátya írta:
Az OMME honlapon lévő "korrekt" tájékoztatásba belefért volna ennek okát is eszközölni.


Üdv. jani bátya

Mondjuk el tudtam volna fogadni például, hogy a marketing keret megsegítésére a 2 forint üvegenkénti árat az IB javaslatára az OV jóváhagyásával 4 forintra emeltük üvegenként.

Üdv. jani bátya


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.21. 21:13 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.19. 10:43
Hozzászólások: 1724
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun
jani bátya írta:
Az OMME honlapon lévő "korrekt" tájékoztatásba belefért volna ennek okát is eszközölni.
Egy kicsit sajnálom ,hogy már a saját szemeteknek sem hisztek.


Én elolvastam még egyszer de olyat találtam csak:
Figyelem!!! A viszonteladóktól történő vásárlás esetén az ár természetes módon magasabb az adott értékesítő rárakódó költségei miatt (beszerzés, szállítás, raktározás,stb.)

De olyat nem olvastam, hogy az üveggyár nem emel de a KFT igen.
Hinnék én a szememnek de nem találtam ilyet.

_________________
A súlytalan aki nem akarja megmondani a "valót" :-)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.21. 21:09 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.09.16. 20:26
Hozzászólások: 3309
Tartózkodási hely: Tapolca
pestlorinc!

Azt biztosan állíthatom, hogy az újságot nem a még be nem fizetett tagdíjakból valósították meg.
Az ideit én is, és még sokan mások ezután fogják befizetni.

_________________
Óvd a méheket véded a Földet!
Képeim:
http://meheszforum.hu/album/index.php?cat=10006


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.21. 21:08 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2013.12.23. 15:45
Hozzászólások: 456
Csalánosi!
Azt nem kétlem, hogy költségesebb ez a gyerek, mint eddig volt.
A gyerek rosszasága? Hát? Majd meglátjuk. Úgy látszik ebben is van valami.
De nyugalom! Túléli. Én is.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.21. 21:07 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.05.06. 19:22
Hozzászólások: 756
Csalánosi!

Abban igazad van, hogy szerintem nem bonyolult, és egyszerűen megítélhető helyzettel állunk szemben. Én is várom a hivatalos eljárás végét, de sajnos az lassabb folyamat. El kellett volna kerülni!

Abban viszont vitatkoznék, hogy csak vádlón írtam volna az OMME-ről. Jobban örülnék én is, ha több pozitívumot lehetne említeni, de erről a helyzetről most nem tudok támogatóan írni.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.21. 21:06 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.16. 08:36
Hozzászólások: 659
Tartózkodási hely: Kalocsa
Csalánosi írta:
mi lehet az áremelés mögött az már nem érdekel senkit! Na természetesen a senkit az túlzás.

Az OMME honlapon lévő "korrekt" tájékoztatásba belefért volna ennek okát is eszközölni.
Egy kicsit sajnálom ,hogy már a saját szemeteknek sem hisztek.

Üdv. jani bátya


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.21. 21:05 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.19. 10:43
Hozzászólások: 1724
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun
pestlorinc írta:
Csoky!

Van valami híred, hogy csökkenni fog?
Merthogy én azt látom, hogy ha nem fizetem be az emelt tagdíjat, akkor nem vagyok OMME tag.


Miért van olyan egyesület ahol nem fizeted a tagdíjat és tag maradhatsz?

_________________
A súlytalan aki nem akarja megmondani a "valót" :-)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.21. 21:03 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.19. 10:43
Hozzászólások: 1724
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun
Tudod sok esetben nem is olyan rossz az a gyerek csak rossznak van beállítva.

Idézet:
Litterae kívülálló őszinteségével kételkedik


Hogy van az a vicc : Gyorsan, olcsót és jót, - ebből kettőt lehet választani.

_________________
A súlytalan aki nem akarja megmondani a "valót" :-)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.21. 21:00 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2013.12.23. 15:45
Hozzászólások: 456
Csoky!

Van valami híred, hogy csökkenni fog?
Merthogy én azt látom, hogy ha nem fizetem be az emelt tagdíjat, akkor nem vagyok OMME tag.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.21. 20:59 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2013.12.23. 15:45
Hozzászólások: 456
Csalánosi!

Csak az lát tisztán, aki benne van. Se te se én nem látunk tisztán. Te félted az OMME-t és mint a rossz gyerek anyja, körömszakadtáig véded. Litterae kívülálló őszinteségével kételkedik. Én meg csak figyelek és adott esetben (majd februárban) a saját bőrömön érzem a költségeket.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.21. 20:55 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.09.16. 20:26
Hozzászólások: 3309
Tartózkodási hely: Tapolca
pestlorinc írta:
Bocs! Tévedést szeretnék eloszlatni.
Mészáros ászló elnök személyesen azért kérte az OV-től a tagdíjemeléshez a hozzájárulást, mert az újságra pénz kell.
Ugye nincs harag csak
Csók, szeretet, barátság?

Milyen pénzről beszélsz? Amit még be sem fizettek a méhészek? ;) ;)

_________________
Óvd a méheket véded a Földet!
Képeim:
http://meheszforum.hu/album/index.php?cat=10006


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.21. 20:50 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.19. 10:43
Hozzászólások: 1724
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun
Litterae!

Bocs teljesen igazad van nem vagy elfogult.

Inkább az a helyesebb, hogy mint vádló írsz ezért mert csak arról az oldalról olvastam tőled.
Ezért várom az ügyek végét, hogy megtudjuk más jogban jártas is úgy látja mint te vagy esetleg nekik más a véleményük.
Gondolom neked ez az egész fekete és fehér ezért tisztán látsz.

_________________
A súlytalan aki nem akarja megmondani a "valót" :-)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Csalánosi 2014.01.21. 20:59-kor.

Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.21. 20:49 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2013.12.23. 15:45
Hozzászólások: 456
Bocs! Tévedést szeretnék eloszlatni.
Mészáros ászló elnök személyesen azért kérte az OV-től a tagdíjemeléshez a hozzájárulást, mert az újságra pénz kell.
Ugye nincs harag csak
Csók, szeretet, barátság?


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.21. 20:44 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2013.12.23. 15:45
Hozzászólások: 456
Azt olvasom odaát, hogy a gyár egy fillérrel se emelt árat. ÁFA emelés se volt.
Akkor ki emelt árat? Aki eladja.
Ki adja el? Az OMME kft-je.
Csókoltatok mindenkit.
utóirat:
Ja! Most úgyse kerül nekem egy fillérbe se, mert nincs.
Február meg még messze van és addig meg is köthetik az új szerződést a gyárral és még árat is csökkenthetnek.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.21. 20:39 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.09.16. 20:26
Hozzászólások: 3309
Tartózkodási hely: Tapolca
Csalánosi!

A tagdíjemelést is ráfogják az újságra. Pedig előtte talán 4-5 évig nem volt tagdíjemelés sem.
Az OV a bűnös mert megszavazta? Akkor nem volt bűnös amikor nem szavazta meg?

_________________
Óvd a méheket véded a Földet!
Képeim:
http://meheszforum.hu/album/index.php?cat=10006


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.21. 20:36 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.05.06. 19:22
Hozzászólások: 756
Csalánosi!

Talán ha lennél szíves a szabálytalanságokra rámutató kérdésekre reagálni! Egyébként már elmondtam, hogy az esetemben nem lehet elfogultságról beszélni. Ha figyelmen kívül hagytam volna valamilyen velem kapcsolatos, elfogultságot érintő körülményt, akkor írd le nyugodtan!

Amit leírtál, annak az elfogultsághoz semmi köze. Az, hogy szabálytalannak tartok egy döntést vagy egy tevékenységet, az nem elfogultság. Az, pedig alapból érthetetlen, hogy miért kellene védenem az egyesület azon tevékenységét, ami meggyőződésem szerint szabálytalan? Én az OMME tagja vagyok és nem az ügyintéző szerv védője. Nagy különbség.

Ne játszunk olyat, hogy aki nem ért velünk egyet, az elfogult, mert komolytalan. Ez mindig akkor jön elő, ha elfogynak az érvek.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Litterae 2014.01.21. 20:40-kor.

Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.21. 20:30 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.19. 10:43
Hozzászólások: 1724
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun
Veszti!

Pont ezt akartam megkeresni!
Ezért nagyok ezek a szólamok az áremelésről mert benyelik az emberek rendesen.

Senki meg nem nézte volna, hogy idáig volt e áremelés vagy sem! De hőbörögni, hogy felemelte az OMME KFT az üveg árát és azonnal monnyon le az lehet mert odáig elér a tudatuk azt, hogy mi lehet az áremelés mögött az már nem érdekel senkit! Na természetesen a senkit az túlzás.

_________________
A súlytalan aki nem akarja megmondani a "valót" :-)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.21. 20:27 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.09.16. 20:26
Hozzászólások: 3309
Tartózkodási hely: Tapolca
Mondhatsz itt bármit! Vannak akik a kákán is csomót keresnek.

_________________
Óvd a méheket véded a Földet!
Képeim:
http://meheszforum.hu/album/index.php?cat=10006


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.21. 20:25 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2010.03.31. 06:37
Hozzászólások: 834
Tartózkodási hely: Tolna megye
Ezzel a drágább lett az üveg ára, szöveggel kéretik nem dobálózni:
Két év alatt 2,33 Ft/üveg emelkedés azaz évente 1,16 Ft emelkedés a kilósnál
A félkilósnál 0,46 Ft/üveg az emelkedés évente, a két év alatt nem emelkedett egy árva forintot.
Ezt nehogy már a kft nyakára húzzátok.
Íme a bizonyíték:

A termelői mézesüvegek beszerzési árai 2014. január 1-től a következőképpen alakulnak:

730 ml Mézes üveg (756 db/paletta)
Üvegár: 41,50 Ft/db + ÁFA
Raklap ár: 2.400 Ft/db + ÁFA
1 paletta bruttó értéke: 42.893,- Ft

380 ml Mézes üveg (1.536 db/paletta)
Üvegár: 24,00 Ft/db + ÁFA
Raklap ár: 2.400 Ft/db + ÁFA
1 paletta bruttó értéke: 49.865,- Ft

Tájékoztatjuk a Méhésztársakat, hogy a termelői mézesüvegek árai 2012. január 1-től a következőképpen alakulnak:

730 ml Mézes üveg (756 db/paletta)
Üvegár: 38,088 Ft/db + ÁFA
Marketing-támogatási díj: 2 Ft/ db
Raklap ár: 2.400 Ft/db + ÁFA
1 paletta bruttó értéke: 41.129,- Ft

380 ml Mézes üveg (1.536 db/paletta)
Üvegár: 22,479 Ft/db + ÁFA
Marketing-támogatási díj: 1 Ft/ db
Raklap ár: 2.400 Ft/db + ÁFA
1 paletta bruttó értéke: 48.434,- Ft


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.21. 20:22 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.19. 10:43
Hozzászólások: 1724
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun
Ki mondta, hogy a logisztika miatt emelt árat. Amúgy az, hogy árat emel az egy bevett szokás mivel gondolom béremelés is lesz náluk és azért a rezsicsökkentés sem javított a költségeken sokat. Tehát emelkednek a költségeik valószínűleg ez megpróbálják érvényesíteni.


Ha megoldható akkor pestlőrincnének a homlokára dobáld a csókjaidat. :-)

_________________
A súlytalan aki nem akarja megmondani a "valót" :-)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.21. 20:11 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2013.12.23. 15:45
Hozzászólások: 456
Drágább lett? Drágább.
Van? nincs.
Azt ígéri az igazgató, hogy lesz. Ha igazak az ellenkező hírek, akkor még rendes szerződés sincs. Lesz? Ki tudja. Ki tudja?
Logisztika? kit érdekel, ha emiatt lett drágább.
Bizalom van? Kétely, kétség van.
utóirat:
Puszi a homlokára mindenkinek aki nem ért velem egyet.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.21. 20:06 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.19. 10:43
Hozzászólások: 1724
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun
Litterae írta:
Esetleg, még hasznos lenne azt is látni, hogy az alább is említett tevékenységeket ellátó Kft. alapítására mikor adott felhatalmazást az egyesület küldöttgyűlése? Ha nem tűnök telhetetlennek, akkor még arról is szívesen olvasnék, hogy ez miként egyeztethető össze a közhasznúsággal?

Litterae!

Ezt már többször leírtad, természetesen nem unalmas de annak ténynek fényében, hogy Te elfogulatlannak állítod be magad kicsit sokszor emlékeztetsz az OMME szerinted törvénytelen cselekedeteire.

Mondjuk az, hogy elfogulatlan lennél az a beidézett leveled alapján is megdőlt.:

Litterae levele N.Attilának írta:
Örülök, hogy szót váltottunk, s elmondtad, hogy szerinted én "kipártolom a jelenlegi vezetést”. Ez azért érdekes, mert én nem így érzem, s a másik fórumon, privátban is, azzal vádolnak, hogy elfogult vagyok, és ezt az oldalt támogatom. A két szemben álló vélemény azért nem az elfogultságot húzza alá. Ez nekem hasznos visszajelzés.


N.Attila levele Litteraenak írta:
Ez egy igazi korrekt válasz volt! Köszönöm!
Én is olvasom a Zöldet! Be kell vallanom, hogy egy bujtatott provokációt hajtottam rajtad végre azzal, hogy a jelenlegi vezetés kipártolásával "vádoltalak"!
Válaszoddal a lelkem teljesen rendbe tetted!


Tehát itt megdőlt a két szemben álló vélemény.

Propolisz kolléga írta régebben: fontos , hogy melyik oldalon állunk, támadunk vagy védünk! Te írásaid a támadásról szólnak egyet sem olvastam a védelem szemszögéből.
De hidd el semmi gond azzal, hogy ez a véleményed de fel kell vállalni, hogy mint vádló írsz és csak azt az oldalát nézed az eseményeknek.

_________________
A súlytalan aki nem akarja megmondani a "valót" :-)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Csalánosi 2014.01.21. 20:11-kor.

Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.21. 19:49 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.19. 10:43
Hozzászólások: 1724
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun
jani bátya írta:
mikor kapott felhatalmazást a KFT az OMME üveg forgalmazására, mert nem találom az OMME honlapon.


Meg kell kérdezni N.Attilát ez ügyben Ő valószínűleg tájékozott és tájékoztat mindenkit szívesen.

Mondjuk ez megint egy érdekes dolog, mert ha jól tudom a szerszám az üveggyáré. Ha az üveggyáré akkor köthet akár egy szerződést is az OMME KFT-vel, akár kizárólagosságra is.
Ez igazán az üveggyár érdeke is lehet mert áttolja a logisztikai részét az OMME KFT-re.

_________________
A súlytalan aki nem akarja megmondani a "valót" :-)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4800 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 96  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: leslie63 valamint 51 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség

greenmiles v1.0 desgined by CodeMiles Team.