Pontos idő: 2015.05.23. 05:12

Időzóna: UTC + 1 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1760 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Következő
  Nyomtatóbarát verzió Előző téma | Következő téma 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Méhészeti Rendezvények
HozzászólásElküldve: 2015.03.15. 13:57 
Törzstag
Törzstag

Beszél az eleget így is...

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.03.15. 13:00 
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Pöte!

A Gebekast diszkrimináló szándékot nem támogatom...

Azt is megmondom, miért nem. Nem jó belefojtani a szót a sámánba, mert ha nem tudja kimondani a bensőjét feszegető gondolatokat, a végén még úgy jár, mint a kiskutya, ki nem tudott szellenteni. Kipukkad... Nos, akkor lesz még csak tele ez a szomorú világ fekáliával...
Az ilyen koprofágok ellen a legjobb módszer: beszéltetni, beszéltetni, beszéltetni. Csak beszéltetve lehet kivédeni az alábbi adamsi dilemmát:
"Ötödik fejezet
Ez Ford szerint egyike volt a legérthetetlenebb emberi dolgoknak: az a szokás, hogy a legnyilvánvalóbb dolgokat leszögezik és ismételgetik, például: "Szép napunk van", vagy "Maga nagyon magas", vagy “Ó, kedvesem, harminc láb mélyre zuhantál, jól vagy?" A jelenség magyarázatára Ford kidolgozott egy elméletet. Eszerint az emberi lények szája összenő, ha nem járatják. Néhány hónapi megfigyelés és megfontolás eredményeképp elvetette ezt az elméletet, és újabbal állt elő. Eszerint ha az emberek nem járatják a szájukat, akkor az agyuk kezd dolgozni."

Nos, az adamsi felütés nyomán javasolnám Gebénk beszéltetését. Sokkal kisebb baj, ha beszél, mint ha az a beteg agya kezd el járni...

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.03.15. 11:23 
Törzstag
Törzstag

Köszönöm Aureliusnak az előadás megtartását, sok elismerő megjegyzést kaptam a tagságtól vele kapcsolatban. Remélem a jövőben is sikerül olyan előadókat megjelentetni akik érdemesnek találtatnak a fórumozók érdeklődésének felkeltésére, mint már több alkalommal. Az biztos,hogy nemdoktor cs.lászló nem lesz a listán...

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.03.14. 20:31 
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Köszönjük szèpen a vásárlást a szèkesfehèrvári, a balassagyarmati ès a mai miskolci rendezvènyeken!!! :) :) :taps :taps :D

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.03.12. 21:09 
Tag
Tag

Nem tudja valaki, hogy szombaton Miskolcon a Méhész fórumon hány órától fog kezdődni Balla Sándor méhész az ½ NB kaptárrendszer technológiája című előadása?

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.03.12. 19:46 
Törzstag
Törzstag

Természetesen nem kell jelentkezni! Gyertek nyugodtan, mindenkit szeretettel várunk!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.03.12. 18:08 
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Jelentkezni kell? Mert gondoltam, ha nem melózok a hétvégén, (holnap tudom meg) akkor kocsiba ülök, és elmegyek. (ebben az esetben lesz még 3 hely, ha valaki Debrecenből jönne)

H.apci

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.03.12. 18:02 
Törzstag
Törzstag

Pöte írta:
A kisújszállási Nagykunsági Méhészegyesület tagsága nevében mindenkit szeretettel meghívok 2015.03.14-én 14 órakor kezdődő gyűlésünkre, ahol a mi Aureliusunk, Tantó Sándor tart technológiai előadást "Intenzív méztermelés és rajzásgátlás váltókijárós leröptetőkeret használatával" címmel.
Részletekért keressetek!

Van még hely, lehet jelentkezni, ahogy hallom alakul a fórumtali is.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.03.02. 08:53 
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

jani bátya írta:
Igen, és még én is rajta vagyok a 10 órásin.

Üdv. jani bátya

Én is :)

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.03.02. 08:28 
Tag
Tag

Az előadásokat meg lehet nézni valahol, ha lemaradt róla az ember. Előző évekből is talán? Elteszi valaki ezeket az utókornak?

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.03.02. 08:12 
Törzstag
Törzstag

Igen, és még én is rajta vagyok a 10 órásin.

Üdv. jani bátya

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.03.02. 07:12 
Tag
Tag

Ügyes fotók ;)

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.03.01. 23:34 
Tag
Tag

... és 10-kor:
Csatolmány:
IMG_0208.jpg

Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.03.01. 23:26 
Tag
Tag

Reggel 7-kor:
Csatolmány:
IMG_0207.jpg

Nincs meg a kellő jogosultságod a hozzászóláshoz csatolt állományok megtekintéséhez.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.03.01. 20:49 
Tag
Tag

Még az is nagy előre lépés lenne ha a rendőrség ilyen nagy lendülettel menne a méhlopások után mint amilyen nagy lendülettel villogtatták a szirenájukat minden éppen bizonytalan parkolással próbálkozóval tették. Minden elismerésem a rend éber őreinek. Egy vicc az egész amit műveltek

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.03.01. 19:20 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Sajnálom, hogy most nem vette senki kezébe a tali megszervezését, de én nem tudtam, most bevállalni, mert még pénteken reggel se tudtam biztosan, hogy oda érek-e Fehérvárra, ill ha oda, akkor mikor, valamint netem is elég korlátozottan volt.
Sajnos nem is értem oda időben, így Aurélius előadását se tudtam meghallgatni, pedig azt nagyon szerettem volna!
Mivel ráadásul a profi közgyűlés előkészítésének utolsó simításait is ekkor kellett objektív okok miatt megcsinálnom, gyakorlatilag alig tudtam szót váltani azokkal, akikkel pedig nagyon jó lett volna, ill még találkozni sem sikerült, pl Joo bácsival sem. Csoky bácsival is épp csak összenézni... :( (utólag is bocs)
Szóval minden másként lett, mint terveztem. Ez van! :roll:

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.03.01. 16:42 
Tag
Tag

Vettük a lapot.
Figyelmeztettük a büféseket, de nem akartak hinni nekünk a várható létszámot illetően.
Jövő évben kerítünk egy külsős profit. Biztos vagyok benne, szépen lehetne keresni ezen.
Tominak !
"Valakinek" kézbe kellene venni a fórum találkozó szervezését, akkor biztosan működne.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.03.01. 16:18 
Törzstag
Törzstag

Gratulálok a kiállítás megszervezéséhez és lebonyolításához! Nagyon sokat dolgoztak a szervezők ez látszott . A jó dolgokat már kiemelték az előttem szólók . Egy észre vételt vagy javaslatot viszont tennék.Négyezer embernek kevés a büfé .Kétszer akartam csak egy kávét inni de olyan sokáig kellett sorban állni hogy inkább lemondtam róla.Jászberényben bográcsokban rotyogott három fajta pörkölt. Szóval egy vendéglátós élelmes vállalkozót meghívhatnátok jövőre.
A fórum tali meg nem volt megszervezve. Tanácstalanul kóvályogtam de aztán lemondtam róla .Kár így veszni hagyni amikor a klubosok még szórólapokkal is toboroznak! Üdv: Joe.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.03.01. 15:15 
Törzstag
Törzstag

Gratulálok a szervezéshez! Nagy ötlet volt ez a két sátor. Így még levegőt is lehetett kapni a csarnokban.
És a fórumtali megint titkosra sikeredett :lol:

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.03.01. 09:18 
Tag
Tag

Kösz a véleményt.
Sok ember munkája volt benne.
Úgy érezzük sokat segített a két sátor a tömeg széthúzásában.
A legtöbb kutakodó, érdeklődő megtalálhatta a számára fontos információkat, eszközöket.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.03.01. 09:13 
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Aurelius!

Köszönjük az előadást, szüksége van már egy olyan jövőképre az ágazatnak, amely nem csak az Apokalipszist vizionálja, hanem reálisan számba veszi a méhészet erősségeit, s ha a gyengeségekről is szót ejt, azt sem az elkerülhetetlen és teljes összeomlás jegyében teszi, hanem a jobbítás, változtatás szándékával. Öröm volt, hogy meghallgathattam, s csak javasolni tudom minden méhész-közösségnek, hogy hívja meg ezt a realista előadást, mert annak nyomán a borongósnak látszó "méhészeti égbolt" is sokkal derűsebb képet mutat.
Köszönöm, köszönjük! Isten óvja továbbra is a méhészeket, a magyar méhészeti ágazatot, Magyarországot!

Mellis!

Köszönet a szervezésért, a színvonalas előadásokért, a rendezvény idén sokkal "élhetőbb" volt, mint a sátrak előtt, bár így is komoly elszántság kellett, hogy az ember leereszkedjen a küzdőtérre. Demofóbiában és hapterofóbiában szenvedőknek kifejezetten nem ajánlanám...
Örömmel láttam, hogy Cser-Palkovics András is meglátogatta a rendezvényt, s szemmel láthatóan elismeréssel konstatálta annak a méhészeti rendezvények közötti hazai és nemzetközi súlyát. A tömeg, a "vásári forgatag" látványa, az előadások látogatottsága talán inspiratív momentum lehet annak belátására, hogy Székesfehérvárnak égetően szüksége van immáron egy méretesebb rendezvényközpontra, bár bevallom, nekem hiányozna a VOK, ha egyszer egy levegősebb helyszínre költöztetnétek a rendezvényt.
Egy kritikai észrevételt is tennék: az "Év Méhésze" díjátadónak érdemes lenne olyan időpontot találni, mely jobban igazodna a díj, az elismerés szakmai súlyához. Véleményem szerint ez a díjátadó nagyobb látogatottságot érdemelne, de be kell látni, hogy a méhészek ilyenkor már becuccolták a vásárolt portékát, s poroszkálnak hazafelé. No, talán majd jövőre kitartóbbak leszünk...

Kedves Fórumozók!

Nagyon sajnáltam, hogy a Fórumozók Találkozója az idén az egyéni és a folyosói kiscsoportos -javarészt tangenciális- találkozókban merült ki, bár örömmel tapasztaltam, hogy sokan eljöttek és -ha csak egy röpke kézfogás, néhány szó erejéig is- üdvözölték egymást. Jövőre igény esetén érdemes lenne előbb kezdeni a szervezést, talán a találkozók "Kovásza" sem lesz annyira elfoglalt, mint ez alkalommal. Öröm az ürömben, hogy a fórum-találkozó helyett -Varga Karcsi jóvoltából- részt vehettem egy pár perc erejéig a Klubtalálkozón. Igazán az sem a megmozgatott tömeg révén kerül az annalesek lapjaira, bár le kell szögezni, hogy a minőség és a mennyiség nem mindig és nem feltétlenül lineárisan függ össze... Öröm volt mindenkivel a személyes találkozás. Viszlát jövőre.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.03.01. 06:43 
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Köszönjük a lehetőséget. Véleményem szerint a Székesfehérváron megrendezett Méhésztalálkozó és vásár korrekt és jól megszervezett volt. Helyi adottságokat figyelembe véve, az időbeni információnak még a parkolás sem jelentett gondot.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.02.27. 11:22 
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Üdvözletem!

Nem rossz ötlet : ( Én amikor voltam vittem egy üveg mézet, becsengettem egy közeli utcában .. ). Bízzunk benne, hogy nem úgy lesz mint 2014. Jászberénybe. (méhészek között is szép számmal vannak érdekes figurák...) Sajnos akadnak ilyen egyének is. Akadt olyan is Jászberénybe aki beletolatott a másik " legyen az méhész látogató" járművébe, kiszállt körülnézett, megnézte mit művelt és elhajtott. Nem volt szerencséje mert egy szemtanú aki mindent látott és jegyzett majd továbbította a károsult jármű tulajdonosnak. Azért nem árt tudni a parkolással kapcsolatos lehetőségekről sem. Köszönettel vettem.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.02.27. 09:12 
Tag
Tag

Néhány friss információ.
A Videoton Étterem melletti paintball pálya parkolásra rendelkezésre áll. További parkolásra a VOK- tól délre elhelyezkedő utcákat javasolnám. Én is ott parkolok.
Az üvegezett előtérben való árusítást a katasztrófavédelem letiltotta, így ezeket az árusokat a VOK keleti oldalánál lévő parkolóba irányítjuk.
Az épülethez csatlakozó teniszpályákon 2 nagyméretű sátor állítása van folyamatban, az árusok egy részét ott helyezzük el. Csak zárójelben jegyezném meg külön ezekhez is kiürítési tervet kellett készíttetnünk.

Mindenkitől türelmet, a közlekedési szabályok betartását, toleranciát, egymás érdekeinek tiszteletben tartását kérjük. Nem egyszerű ez, közöttünk méhészek között is szép számmal vannak érdekes figurák, akik nincsenek tekintettel másokra, környezetükre...

Szóval szeretettel várunk minden érdeklődőt.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.02.27. 07:56 
Törzstag
Törzstag

Én amikor voltam vittem egy üveg mézet, becsengettem egy közeli utcában egy jó nagy portájú házba és megkértem,hogy beállhatok-e. Mindenki hepi volt!
De láttam, hogy más is leleményes volt, egy kedves méhésztárs a böhöm terepjárójával beleállt egy kis parasztház előtti árokba, úgy, hogy teljesen összevágta, kb 20 centis keréknyomot hagyott maga után. Így is lehet...

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.02.26. 20:26 
Törzstag
Törzstag

Azért a parkolásra jó lenne valami megoldást találni.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.02.26. 19:07 
Tag
Tag

A Fejér Megyei Méhészegyesület nevében is sok szeretettel várunk minden kedves méhésztársat a Méhésztalálkozóra és Vásárra.
Konkrét igény esetén a fórum találkozónak is helyet biztosítunk. Ne kelljen már a parkolóban fagyoskodni ;) .
Zsúfoltsággal és parkoló hiánnyal most is számolnotok kell, 3-4ezer főt várunk.
Önkéntes méhésztársak segítenek az eligazodásban.
A vásári tájékozódásban szokásos kis kiadványuk ez alkalommal is segítségetekre lesz.
E helyen nyilvánosan is megköszönöm Sebestyén Józsi méhésztársunk hozzájárulását, a címlapfotó biztosításáért. :!:

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.02.25. 22:06 
Törzstag
Törzstag

Pöte írta:
Fórumtalálkozó eddig is volt, parkolóhely eddig sem...

Volt. Csak jó lenne,ha mindenki tudna róla előre,hogy lesz,mert akkor többen ott lennénk.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.02.25. 17:12 
Törzstag
Törzstag

MEGHÍVÓ

Az OMME Méhészek Fejér Megyei Egyesülete
2015. február 28-én (szombaton) rendezi a
XXVII. Országos Méhésztalálkozót és Vásárt
Székesfehérváron,
a Videoton Oktatási Központ Sportcsarnokában
(Berényi u. 101.)

Program:
Helyszín: a VOK színházterme
Levezető elnök: Nagy Csaba

10.00 A résztvevőket köszönti a mézkirálynő, a megye, a város és az egyesület vezetői

10.30 Szlovénia méhészete: Lendvai Méhészegyesület elnöke

11.00 Dr. Mészáros László, OMME elnök: Aktualitások

11.50 Tantó Sándor, FM főosztályvezető helyettes: Hogyan, s merre tovább magyar méhészek

12.30 Dr. Csaba György, állatorvos: A kis kaptárbogár

13.30 Dr. Rusvai Miklós, egyetemi tanár:
Darazsak kártétele és szerepük a méhek fertőző betegségeinek terjesztésében

14.10 Szigeti Tamás, üzletfejlesztési igazgató Wessling Hungary Kft: A mézhamisításról

15.00 Az „Év Méhésze” díj átadása

15.30 Zárszó

19.00 Este a mézkirálynő részvételével Méhészbál zárja a rendezvényt az Árpád Szakképző Iskola éttermében (Székesfehérvár, Seregélyesi u. 88-90)

Különterem (emelet 29.):
10.00 Magyar Mézút Egyesület tagértekezlete
14.00 Magyar Professzionális Méhészek Egyesülete közgyűlése

Európában az egyik legnagyobb eszközkiállítás és vásár várja a látogatókat
7:00 és 16:00 óra között, több mint 100 cég részvételével, köztük számos külföldi kiállítóval.

Információ:
– a rendezvény iránt: Nagy Gyula, tel: 06-30/684-3790,
Selmeczi Imre, tel,/fax: 06-22/337-677, 06-20/921-9391,
Nyerges József, tel: 06-30/635-1261
– szállással és bállal kapcsolatban: Kósa Icu, e-mail: kosairen@citromail.hu tel:06-20/431-1652

A méhésztalálkozóra és a vásárra a belépés ingyenes!
Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.02.25. 08:25 
Törzstag
Törzstag

Fórumtalálkozó eddig is volt, parkolóhely eddig sem...

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.02.25. 08:04 
Törzstag
Törzstag

És parkolóhely? :ut

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.02.24. 22:51 
Törzstag
Törzstag

Fehérváron lesz fórum találkozó?

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.02.23. 16:39 
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Sajnos nagy a távolság, pedig ezt az előadás pont érdekelne. :(

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.02.23. 13:33 
Törzstag
Törzstag

A kisújszállási Nagykunsági Méhészegyesület tagsága nevében mindenkit szeretettel meghívok 2015.03.14-én 14 órakor kezdődő gyűlésünkre, ahol a mi Aureliusunk, Tantó Sándor tart technológiai előadást "Intenzív méztermelés és rajzásgátlás váltókijárós leröptetőkeret használatával" címmel.
Részletekért keressetek!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.02.15. 11:53 
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Meghívó az Ipolymenti Nemzetközi Méhésztalálkozóra
Csatolmány:
Meghívó.jpg

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.02.15. 10:05 
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Meghívó az Ipolymenti Nemzetközi Méhésztalálkozóra
Csatolmány:
Meghívó 1.pdf
Csatolmány:
Meghívó 2.pdf

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.02.10. 06:17 
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Köszi az infót. A neten nem találtam semmit, a Méhészet újságot csak 'határátkeléssel' tudom megszerezni, de Miskolcon ott szeretnék lenni.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.02.09. 15:08 
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Üdvözletem!

Miskolci Regionális Méhésztalálkozó 2015. március 14. ( szombat ) 9 óra

Helyszín: Miskolci Egyetem, Miskolc-Egyetemváros

Méhészet februári számában is közzétették.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.02.08. 21:15 
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Érdeklödni szeretnék, hogy mikor lesz és hol Miskolcon regionális méhésztalálkozó, köszönöm.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.02.08. 17:41 
Tag
Tag

Tud-e valaki arról valamit, hogy a kaposvári rendezvényen készült fotók fellelhetőek-e valahol?

Köszi

A karma a szabad akarat működési mechanizmusa, amely lelkünk testet öltésével fejti ki hatását és mint törvény hat szellemi fejlődésünk során.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.02.08. 17:28 
Tag
Tag

Készült, állítólag élőben közvetítették. Lehet benne valami mert volt "technikás ember"
Szerintem a másik fórumon ezt leírták, mert a fórum alapítója volt a főszervező.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.02.08. 17:15 
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Sziasztok!
Érdeklődnék,hogy a 2015.02.07.-én megrendezett szekszárdi tavaszváró ünnepségen,készült-e valamiféle videó az előadásokról? Ha igen,hol lehet megnézni?
Előre is köszönöm!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.02.03. 09:13 
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Figyelem!! :)

Az Egri Méhészbolt előrendelési AKCIÓ-t hirdet a február 28.-án Székesfehérvári rendezvényre!!! ;)
5 % kedvezményt kap, aki leadja rendelését itt vagy a honlapunkon http://www.egrimeheszbolt.hu/bolt/
Kivéve: műlép, cukorlepény, OMME üveg, keretléc és a saját gyártású eszközök.

Köszönjük!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.01.28. 09:23 
Törzstag
Törzstag

Az OMME Nagykunsági Méhészegyesület vezetőségének nevében minden kedves érdeklődőt meghívok 2015.02.07-ei gyűlésünkre, ahol

Kutasi Tamás / www.budaimez.hu / - Természetes méhészkedés és minőségi méhészeti termékek előállítása
Erdélyi Tibor / www.csmc.hu / - A marketing szerepe, célja és eszközei

című előadásaik lesznek meghallgathatóak.

A gyűlés 14 órakor kezdődik és változatlanul a kisújszállási művelődési házban ( a Lidl mellett) kerül magrendezésre.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.01.26. 09:08 
Törzstag
Törzstag

http://kapos.hu/hirek/gazdasag/2015-01- ... eszei.html

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.01.25. 18:57 
Törzstag
Törzstag

http://www.sonline.hu/somogy/kozelet/me ... men-592113

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.01.24. 21:54 
Tag
Tag

Hóeséstől nem riadtak vissza Kaposvárra ellátogató méhészek,parkolót már csak lovaspálya közelében találtam,ettől függetlenül véleményem szerint nem voltunk talán annyian mint tavaly, a parkolóban lévő autókat látva.Megjegyezni kivánám Rendezők figyelmében, évek óta azt az átjárót,amit, nem a találkozon részvevő méhészek tapostak ki az ATM mellet , pár darab járda lapot talán letudnának tenni, 5 méter az egész hossz,de igazi dagasztós sárgaföld,lehet hogy a Dühöngöbe kellett volna irnom,itt talán olvassa kaposvári.Rengeteg árus aki mind mind a méhészekből szeretne megélni,azért irom ezt mert sok új eladó jelent meg. Talán nem is baj ez..Meglepődtem Elnökünk csak az omméban elvégzett feladatok felsorolásával foglalkozott, a végén lehetőség volt kérdezni,de választ is kaptunk,de ebből mindenki leszürhette, Elnökünk mennyire van képben, meglepődtem.... __Nem szántam vita inditónak az utóbbi pár mondatot, de kérem csak azok reagáljanak irásomra, akik hallották a elnökünk válaszait.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.01.23. 09:48 
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Idén kivételesen nem esik egybe a grazi méhészvásár időpontja (febr. 21-22.) a fehérvárival. Ami általában jellemző a fehérvárival összehasonlítva: több nagyeszköz kevesebb ember. Német, dán, svájci, olasz, lengyel, szlovén, cseh gyártók, kiállítók.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2015.01.22. 20:41 
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Méhésztalálkozó a Kaposvári Egyetemen
2015_01_24 Szombaton 9 órakor kezdődik a rendezvény
Hatvannál is több kiállító jelezte részvételi szándékát, a hazai termelőkön kívül szlovák és erdélyi szakemberek is jelen lesznek, s egy szerb cég is képviselteti magát.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2014.12.12. 22:21 
Adminisztrátor
Adminisztrátor

Privát ment Lehel. ;)

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 1760 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 36  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra