Pontos idő: 2024.03.29. 14:11

Időzóna: UTC + 1 óra



Fórum szabályok


Tilos a trágár szavak használata, a személyeskedés és a politikai hovatartozás becsmérlése! Megszegése kitiltással jár!



Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 57 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
  Nyomtatóbarát verzió Előző téma | Következő téma 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Mi újság a méhesben?
HozzászólásElküldve: 2010.09.15. 18:42 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2009.04.30. 19:23
Hozzászólások: 107
Tartózkodási hely: Zemplén
Én úgy gondolom,ha ez a megkeresés a méhészet ügyét előbbre viszi, akkor nem kell elzárkózni még akár az ördögel való cimborázástól sem.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mi újság a méhesben?
HozzászólásElküldve: 2010.09.15. 17:47 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2008.11.20. 17:57
Hozzászólások: 2938
Tartózkodási hely: Soltvadkert
citrox írta:
Én sem vagyok híve a politikusok "jószagúnak tűnő" ilyenforma megkereséseire, ugyanakkor
- bár nem régóta olvasom a fórumot- szerintem hasonló kapcsolatfelvételre nem nagyon volt még példa sem a méhészek sem más mezőgazdász életében.
Szerintem várjuk ki a végét, és ha megint népámítás lesz, akkor is lehet negatív véleményt formálni.

legyen nekik külön topic és ott olvashatjuk a népámítást
és bár személyes ismerősöm is van a képviselőik közt azért vannak fenntartásaim velük kapcsolatban


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mi újság a méhesben?
HozzászólásElküldve: 2010.09.15. 15:40 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag

Csatlakozott: 2010.06.21. 11:53
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Felső Szabolcs
Én sem vagyok híve a politikusok "jószagúnak tűnő" ilyenforma megkereséseire, ugyanakkor
- bár nem régóta olvasom a fórumot- szerintem hasonló kapcsolatfelvételre nem nagyon volt még példa sem a méhészek sem más mezőgazdász életében.
Szerintem várjuk ki a végét, és ha megint népámítás lesz, akkor is lehet negatív véleményt formálni.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mi újság a méhesben?
HozzászólásElküldve: 2010.09.15. 15:20 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2008.11.03. 10:52
Hozzászólások: 1592
Tartózkodási hely: Balaton fővárosa
Asszisztensmk írta:
Elnézést, de láttam, hogy több téma van, ezért küldtem el azokba, ahová téma szerint passzolhat.

Nemcsak kampányidőszakban szeretnénk a magyar gazdákkal, kistermelőkkel foglalkozni, hanem most kezdünk el egy interaktív kapcsolatot, adatbázist kiépíteni, amelyet a jövőben én, az asszisztense fogok kezelni és számára továbbítani.
Lehet, hogy Magyarországon, az önkormányzati választások miatt kampányidőszak van, de Morvai Krisztina az Európai Parlament képviselője már több, mint egy éve és ez a kezdeményezés az EP-beli munkájához kapcsolódik.

Üdv,

Varga Zsófia


A magam részéről ellenzem és nem tartom jónak ha a politika beteszi a lábát (lévén az bármelyik párt) egy szakmai Fórumba.

Vajon mit kezdenének Önök azzal ha néhány magyar méhész leírná gondolatait,problémáit?
Milyen súlyú álláspont lehet ez ahol 27 tagország több ezres/tízezres tagsággal rendelkező érdekcsoportjai lobbiznak és érdekei ütköznek?
Kimunkált fajsúlyos véleményt csak egy szakmai szervezet(pld. OMME) adhat,egyeztetve az FVM-el és hátunk mögött tudva az összes EP képviselőnket kalákában majd közösen fellépni Brüsszelben.
Külön utak keresése Brüsszelben pártvonalon nem fog menni.Ha ez a céljuk erre külön szakértő felfogadása a megoldás.

Tájékoztatás az jöhet külön EU-s topicban,pld. arról mik a részletek az EB által (2010.09.14.)elfogadott 2011-13 között érvényes
Nemzeti Programokban.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mi újság a méhesben?
HozzászólásElküldve: 2010.09.15. 13:01 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.14. 08:37
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: Pest megye
Kedves Tükör!

Köszönöm a bíztató szavakat, és segítséget, valóban nagyszerű lenne egy témakört nyitni ezzel kapcsolatban!

Üdv,

V.Zs.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mi újság a méhesben?
HozzászólásElküldve: 2010.09.15. 12:39 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.09. 20:20
Hozzászólások: 9383
Tartózkodási hely: J-N-Szolnok
Kedves Zsófia!

Remélhetően nem kell majd csalódniuk, hiszen ez az ország legnagyobb Méhész Fóruma, 1837 regisztrált taggal, akik közül igen sok nap mint nap itt olvas, nem kevesen hozzá is szólnak a témákhoz!

Így feltehetően páran megfogalmazzák majd gondolataikat megkeresésükkel kapcsolatban!

A több topikba felrakott hozzászólás miatt ne bánkódjon, azért vagyunk itt páran moderátorok, hogy kigyomláljuk... ;)

Szerintem este megtanácskozzuk, és nyithatunk esetlegennek a probléma körnek egy külön topikot!!!

_________________
NB fészek+2x1/2NB szűz méztér(néha 3)
Halad az, csak csinányi köll....
"Tükörbe nézünk, de önmagunkba soha..."


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: Mi újság a méhesben?
HozzászólásElküldve: 2010.09.15. 12:27 
Offline
Regisztrált tag
Regisztrált tag
Avatar

Csatlakozott: 2010.09.14. 08:37
Hozzászólások: 9
Tartózkodási hely: Pest megye
Elnézést, de láttam, hogy több téma van, ezért küldtem el azokba, ahová téma szerint passzolhat.

Nemcsak kampányidőszakban szeretnénk a magyar gazdákkal, kistermelőkkel foglalkozni, hanem most kezdünk el egy interaktív kapcsolatot, adatbázist kiépíteni, amelyet a jövőben én, az asszisztense fogok kezelni és számára továbbítani.
Lehet, hogy Magyarországon, az önkormányzati választások miatt kampányidőszak van, de Morvai Krisztina az Európai Parlament képviselője már több, mint egy éve és ez a kezdeményezés az EP-beli munkájához kapcsolódik.

Üdv,

Varga Zsófia


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 57 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség

greenmiles v1.0 desgined by CodeMiles Team.