Pontos idő: 2024.03.28. 19:33

Időzóna: UTC + 1 óra





Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4800 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 96  Következő
  Nyomtatóbarát verzió Előző téma | Következő téma 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.14. 21:11 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2013.12.23. 15:45
Hozzászólások: 456
Bocs! Én úgy látom az avatárodról, hogy a te fejed nem piros, hanem sárga. Tehát minden OK. Te is abban bízol, hogy itt semmi gond nincs. Hát én is. Remélem, hogy mindenki így van ezzel. Még talán Pongrácz úr is. Én egy vak hang nem folytattam volna, ha nem kapok kérdést. Biztos azért kérdeztél te is, mert téged is és sok méhészt zavar, hogy tökre titok lengi körül ezt a töltőgép ügyet.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.14. 20:52 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.09. 20:20
Hozzászólások: 9383
Tartózkodási hely: J-N-Szolnok
1. Ez olyan gebés, ahogyan félremagyarázod a dolgokat
Heves reagálás, meg ilyenek. Ezt ugyan miből láttad? Piros a fejem, vagy a tenyerem vagy mi?
2. Kifejtettem már a névtelenségről az álláspontomat. Amíg olvasgat és semleges hozzászólásokat ír valaki anonim, nem érdekel. De van az a határ amikortól igen.
Te ezt átlépted... ;)
Az az, ezt vedd figyelmeztetésnek és innentől kerüld a sejtető(mint pl az iménti minden alapot nélkülöző), csúsztató, rágalmazó hozzászólásokat. Ellenkező esetben mint moderátor fel fogok lépni.
Van platform ahol ezt gyakorolhatod (teszed is), ez nem az!

_________________
NB fészek+2x1/2NB szűz méztér(néha 3)
Halad az, csak csinányi köll....
"Tükörbe nézünk, de önmagunkba soha..."


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.14. 20:45 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2013.12.23. 15:45
Hozzászólások: 456
Olvasd el és láthatod. Én nem mondtam azt se, hogy van korrupció, azt se, hogy nincs.
Aztán meg azt gondolsz amit akarsz, ahogy Ponrácz úr is. Én nem látok a fejébe, ahogy a tiédbe sem. Olyan hevesen reagálsz. Tán nálad is van egy ilyen masina? Ha van, akkor ne titkold, tárd elénk a te verziódat.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.14. 20:40 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.09. 20:20
Hozzászólások: 9383
Tartózkodási hely: J-N-Szolnok
Akkor meg miről beszélsz?

_________________
NB fészek+2x1/2NB szűz méztér(néha 3)
Halad az, csak csinányi köll....
"Tükörbe nézünk, de önmagunkba soha..."


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.14. 20:18 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2013.12.23. 15:45
Hozzászólások: 456
Szerintem nem. De minek terítsen kártyát idejekorán? Értjük ezt mindannyian.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.14. 18:35 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.09. 20:20
Hozzászólások: 9383
Tartózkodási hely: J-N-Szolnok
pestlorinc írta:
Ne szépítsük. Mindenki érti ugye? Ez tipikus korrupció. Pongrácz úrnak Szegeden igaza lehet.


Pongrácz úr mondott valamit a mézpalackozókról? :shock:

_________________
NB fészek+2x1/2NB szűz méztér(néha 3)
Halad az, csak csinányi köll....
"Tükörbe nézünk, de önmagunkba soha..."


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.14. 18:21 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló
Avatar

Csatlakozott: 2010.05.19. 10:43
Hozzászólások: 1724
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun
Mi van Vivaldi kolléga meguntad a másik fórumot vagy még nem indult be?

Vivaldi írta:
Egyszerűen nem értelek, azon kívül, hogy te ellenséges vagy személyemmel szemben régtől amit én leszarok. De most ki is követel több jogot a másiknak?


Tudod csak objektíven!

Szerintem erre írta, valószínűleg rövid már a memóriád!

Vivaldi írta:
No már most felmerül a kérdés, kinek van nagyobb joga kérdéseket megfogalmazni a vezetőség felé, nekünk, vagy azoknak akik nemrég léptek be, és csak a támogatásért, vagy különböző juttatásokért tagok?


Tehát a te gondolatod alapján minden magyar nyugdíjasnak a választásoknál a fülkében rá kellene nyomni a duplát ér feliratot a szavazólapjára.

Amúgy a vádaskodásaid gondolom bizonyítható tényeken alapulnak és nem a helyi dülöngőben hallottad azokat.

_________________
A súlytalan aki nem akarja megmondani a "valót" :-)


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.14. 16:51 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2013.12.23. 15:45
Hozzászólások: 456
Ne szépítsük. Mindenki érti ugye? Ez tipikus korrupció. Pongrácz úrnak Szegeden igaza lehet.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.14. 16:12 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.10.11. 13:25
Hozzászólások: 2170
Tartózkodási hely: Észak, közép Nógrád, A Karancs 10km-es körzetén belül.
Én így emlékszem erre, mivel akkoriban még sűrűn jártunk gyűlésre, és igen igen benne voltunk a dolgokban.
Az omme , ajándékként kap bizonyos számú mézpalackozót külföldről, /40-ez 50-et teljesen mindegy mennyit/ hogy meg könnyítség a termelői méz piacra jutását. Ezek a mézpalackozók, bizonyos központi helyeken fel lesznek állítva, és aki kéri kipalackozhatja a mézét ezeken a gépeken. Ez volt a szöveg, a feltételeg részletéig el se jutottunk. Szerintem már azt is megbánták, hogy ennyit el mondtak, mert egy idő után úgy elhallkult a dolog, mintha nem is lett volna. Aztán ahogy emlékszem, csak csak rákérdeztek, hogy hol vannak ezek. Erre aztán nagyon homályos válaszok jöttek, tudni lehetett hogy egyes akkori húsos fazék körüli omme prominenseknél vannak. Mint már mondtam, én nem palackozom a mézemet, mert sem időm árulni, sem helységem palackozni nincs. De, az egyik kolléga aki viszont palackozna, tavaly rákérdezett, úgy néztek rá, mint a véres rongyra. Látszik amint megemlítem, mindjárt nekem esnek. Nyilván én úgy gondolom, csak olyanok esnek nekem akiknek érdekében áll, hogy ez elfelejtődjön. Ha nem ők akkor a vazallusaik/erre írtam az előbb, hogy legyen már oly szíves az illető úr és bújjon elő annak a hű bér ura valagából, és azt olvassa amit írok és ne értse félre/.
A tagságról meg annyit. Hogy ez a tagság tényleg megérdemli, hogy kinyomják a szemét, mert ha már az igazságosságot sem nézi, legalább nézné a saját érdekét. Mert más normális tagság ezt teszi.
Az egyenlet egyszerű, csak pár kérdést kell feltenni.
1. Behozták e ezeket a bizonyos szerkezeteket?
2. Ha behozták, kinek a nevére hozták be?/ ha X Béla, meg Y Dezső nevére hozták be akkor tárgytalan az egész/
3. Ha az omme nevére hozták be szerepel e ez leltárban mint az omme vagyona?
4. Ha szerepel, tudják e, hogy kinél vannak?
5. Ha az omme adta ki, mi alapján osztotta ki úgy ahogy?
6. Ez a kiosztás mennyi időre szól?
7. Miért nem juthatnak hozzá más tagok is, mint ahogy az eredeti igéret volt?

Én hiszem, hogy egy egyesület vezetői akkor lehetnek tiszták, és becsületesek, ha senkit, sem a múltban sem a jövőben nem hagynak zavarosban halászni. Az omme vezetésnek tisztában kell lenni, minden fillérrel, és ezzel el is kell számolni a tagság felé. Az omme ugyanis jogfolytonos szervezet, és ez ugyanaz, mint ami akkor volt amikor a nevezett mézpalackozók kézen közön eltűntek. Ez nem a mostani vezetés sara, de ezzel felmutathatná azt hogy tiszta helyzetekre törekszik. Ha esetleg ez még mindig tabu téma, mert még vannak mindig érintettek az omme vezetésben, akkor ez egy sóhivatal, és nekünk régen rossz.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.14. 14:28 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2012.05.16. 11:25
Hozzászólások: 1523
pestlorinc írta:
Meg se kellett volna venni.


Nem is vette meg senki tudtommal. Kapta az egyesület.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.14. 13:01 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2009.10.21. 23:29
Hozzászólások: 104
Vivaldi!
Köszönök mindent, helyettem is leírtad. :taps
Nem tudom megérteni azt az emberi hozzáállást, amikor bizonyos közösségi tagok csak a maguk, önös pillanatnyi érdekében támogatják a kialakult, fennálló vagy folytatólagosan elkövetett durva jogsértéseket, bűnöket. Gondolkodás kimosva,kifacsarva,kiszárítva az agyakból. Ha erre kíván valaki -aki lát is nemcsak néz- rávilágítani, akkor ő lesz a lázongó, a szétverő az üldözött. Közben a bólogatók észre sem veszik, hogy kihúzták alóluk a talajt, a megélhetést, kiszippantották a levegőt körülöttük. Nézzünk körül kis hazánkban.
Fiatalok, gazdasági menekültek százezerei hagyták itt kényszerből a hont annak eredményeként, mert itt a társadalom ellen szinte minden aljasságot végig lehet vinni kicsiben, közepesben, nagyban. Óriási támogatottsága van, az irányított média kiérlelte a zombikat. A bűn büntetlen marad, a bűnt elszenvedő meg ártatlanul bűnhődik. Egy egészséges szervezetnek
( minden élőlény) működik a természetes védelmi reakciója. Társadalmi szinten nálunk ez már sajnos nem működik.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.14. 12:42 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2013.12.23. 15:45
Hozzászólások: 456
Meg se kellett volna venni.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.14. 12:29 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2012.05.16. 11:25
Hozzászólások: 1523
A lopás szót meg szerintem kerülni kellene, mert mindenki tudhatta, hogy ezek hol, kinél vannak. Nálunk volt őszi bemutató, amikor meg is lehetett nézni az egyik méhésznél az udvaron lerakott 2 tonnás cuccot. Lehet, hogy még most is ott van, mert nem bírta arrébb rakni...


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.14. 12:27 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2012.05.16. 11:25
Hozzászólások: 1523
Pedig mennyivel jobb lett volna, ha 10 ezer darabra szétszedjük és kap belőle mindenki egy csavart!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.14. 11:02 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.10.11. 13:25
Hozzászólások: 2170
Tartózkodási hely: Észak, közép Nógrád, A Karancs 10km-es körzetén belül.
Vezso írta:
Erről beszélek.
Bármire tudok magyarázatot találni, hogy miért van nekem több jogom, mint a másiknak. Ja, hogy a magyarázatom ellent mond a demokrácia minden elvének? Na és?
Közben persze tudok szidni mindenki mást, aki nemdemokrata. :ut

Egyszerűen nem értelek, azon kívül, hogy te ellenséges vagy személyemmel szemben régtől amit énNo-No! De most ki is követel több jogot a másiknak? Pontosan arról van szó, hogy ugyanolyan jogot követelek minden mezei omme tagnak, mert ha nem derült volna ki akkor leírom,/talán így felfogod/ vannak, vagy voltak köztünk olyanok akik úgy gondolták nekik több joguk van, és fogták azokat a mézpalackozókat amit az egész közösségnek, tehát minden omme tagnak hoztak be, és elvitték haza. Mert az szerinted több jogot követel magának aki meg meri mondani az igazat, és fel mer szóllalni az igazságtalanság ellen. Kapjál már a fejedhez, és értelmezd amit leírok. Nem tudom kinek a fenekébe vagy belebújva, de jó lenne ha kijönnél, és azt olvasnád ami le van írva.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.14. 10:18 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2011.11.18. 19:29
Hozzászólások: 73
Vezso írta:
egyesek egyenlőbbek az egyenlők között.



Vezso!
Ez az állítás minden demokratikus rendszerre is igaz (az OMME sem különb)
persze ez így kimondva NINCS - sőt , de a gyakorlatban..... Amire Te gondolsz az az utópia. Ha valahol megtalálod feltétlenül szólj.

_________________
Üdv.:tsá


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.14. 09:57 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2010.05.10. 19:49
Hozzászólások: 351
Tartózkodási hely: B-A-Z megye
Írtam egy szép szösszenetet, aztán kitöröltem, mert úgyis el lehet mellette beszélni.
Legyen akkor.. egyesek egyenlőbbek az egyenlők között.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.14. 09:23 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2009.05.16. 21:03
Hozzászólások: 298
Tartózkodási hely: Bács-Kiskun megye
Azért fel is kell ám mászni azon a létrán /hosszú évek alatt/ nem csak lentről kiabálni, hogy nekem is jogom van fent lenni a létra tetején és én is kérek abból a tortából ,mert nekem is jogom van enni.
szerintem.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.14. 08:43 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2010.05.10. 19:49
Hozzászólások: 351
Tartózkodási hely: B-A-Z megye
Erről beszélek.
Bármire tudok magyarázatot találni, hogy miért van nekem több jogom, mint a másiknak. Ja, hogy a magyarázatom ellent mond a demokrácia minden elvének? Na és?
Közben persze tudok szidni mindenki mást, aki nemdemokrata. :ut


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.14. 08:25 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.10.11. 13:25
Hozzászólások: 2170
Tartózkodási hely: Észak, közép Nógrád, A Karancs 10km-es körzetén belül.
Vezso írta:
Miközben szépen leírod az emberi gyarlóságot, gyorsan alá is támasztod a saját példáddal, miszerint magadat valamilyen erőltetett okkal (a korod) mások fölé helyezed (fiatalok).

Azért mert mi már akkor omme tagok voltunk amikor te még a cserebogarat is herének nézted. És ha mi akkor nem lépünk be tömegesen, most nincs omme ahová te be tudj lépni.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.14. 08:23 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.10.11. 13:25
Hozzászólások: 2170
Tartózkodási hely: Észak, közép Nógrád, A Karancs 10km-es körzetén belül.
bükk írta:
Vivaldi írta:
Milyen egyesület az ahol bármit bármikor ellophatnak, és a tisztességes, több mint húsz éve omme tagok meg sem kérdezhetik, hogy hol van az omme vagyona. Egyszerű, csak utánna kell érdeklődni.


Gondolom nyitottál egy új fejezetet itt a fórumon magadnak.
Egyszerű,csak utána kell érdeklődnöd- ahogy írod- a szaktanácsadódnál aki egyben az egyesület elnökhelyettese
is.Nála autentikusabb forrás aligha van.
Korábban erre a kérdésedre már válaszoltam,úgy látszik fölöslegesen.
Egyébként mire fel gondolod hogy jár neked egy méztöltő,van még rajtad kívül vagy tízezer másik tag. :o

Akkor miért nem kapja meg a "többi tag". Elmondanám neked, hogy én nem járok piacra, és a mézemet mindig hordósan adom el. Ezért nekem ehhez nem fűződik anyagi érdekem, mert nekem nincs szükségem rá, és gondolom még sokunknak. Viszont ismerek olyat akinek lenne. De ez senkit nem jogosít fel arra, hogy ellopja az említett szerkezeteket, azokat amiket az egész omme közösségnek hoztak be, és nem x-nek vagy y-nak. Vagy tévedek és névre szóllóan érkeztek volna? Úgy eltüntették őket egyesek, mintha sohasem lettek volna, azt híve, hogy majd a jótékony feledés homálya majd takarja, és senki sem emlékszik rájuk előbb utóbb. Másrészt az igazság az igazság, és ebben az esetben az igazság az, hogy semmivel sincs több joguk birtokolni, ezeket, mint más mezei omme tagnak. Biztos vagyok benne , hogy az illetők olvassák ezeket a sorokat, és lapítanak mint a tehén szar a fűben. Még senkitől se hallottam, hogy egy is közülük felállt volna valamilyen gyűllésen, hogy kollégák nálam van a mézpalackozó, kinek kell? Ha olyan ócska mint mondjátok, miért ragaszkodnak, hozzá. Végezetül kedves bükk, azért felmerül bennem a kérdés, látván hogy milyen híven véded fent említett ismeretlen egyéneket, te mivel palackozod a mézedet?


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.14. 08:14 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2010.05.10. 19:49
Hozzászólások: 351
Tartózkodási hely: B-A-Z megye
Miközben szépen leírod az emberi gyarlóságot, gyorsan alá is támasztod a saját példáddal, miszerint magadat valamilyen erőltetett okkal (a korod) mások fölé helyezed (fiatalok).


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.14. 08:00 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.10.11. 13:25
Hozzászólások: 2170
Tartózkodási hely: Észak, közép Nógrád, A Karancs 10km-es körzetén belül.
Pilátus írta:
Vivaldi írta:
Megtaláltam a tagsági kártyámat. 1993 január 1. keltezésű. Vajon ez egy kicsit feljogosít e arra, hogy megkérdeztem, kik lopták el a mézpalackozókat. Mert az omme rendbetételét valahol itt kéne kezdeni.

Nocsak, tán elszeretnéd "kukorékolni"? :mrgreen: ( :twisted: )

Én olvastam a kakast, de nem én vagyok az, elég ha egy néven utáltok. A facebookon kifejtettem álláspontomat, mint már itt is többször. Nem hiszek abban , hogy bármi változik ha más kerül oda. Itt az omme -ban kemény diktatúra van, mert ez a rendszer, ez a felépítés megengedi. Bross alatt is az volt, csak neki nem volt ellenzéke és nem tűnt fel. Most is az van, és mint a diktatúrákban szokás, nem is lehet ellene tenni semmit. De, ilyen diktatúrákban is el lehet létezni, főleg ha nem túlságosan nagy pénzekről van szó. Amikor az omme megalakult, akkor ez a felépítés még nem gátolta a munkát, most azonban ez a rendszer már gátolja, sőtt szerintem végül az omme megszűnéséhez vezet, ugyanis már túlságosan is nagy pénzek forognak ahhoz, hogy valaha is béke jöjjön létre az ellen érdekelt felek között. Biztos vagyok benne, hogy az aktuális vezetőségnek mindig jó ez a fennálló rendszer,/ egyszerűen mert az emberi természet ilyen/ és semmit nem akar rajta változtatni. És ez a legnagyobb veszély, mert bemerevedett túlhatalom mindig az /adott példaként/ ország, vagy más szervezet megszűnéséhez vezet./Lásd Szovjetunió/ Most néhányan azt gondolják, hogy miért hasonlítom össze a Szovjetuniót az omme-val? Mert a példa analóg, és adja magát. Ott is, és itt is, egy despota áll, vagy áll egy régen létrejött korszerűtlen szervezet élén./nem akarom bántani a Mészáros urat, mert nem is ismerem, és ez nem is csak rá vonatkozik, ugyanúgy illett a Brossra is./ a szervezetet, bár az már régen változásért kiállt, nem akarja meg változtatni a vezetőség, mert nekik így jó. Ezért általában ezek a szervezetekben először repedések jelennek meg, mint jelen korunkban megtörténik ez az omme-ban, aztán óhatatlanul össze omlik az egész. Leírni egyszerű, ám ennek hatása tragikus lesz ránk méhészekre nézve, mert bár az omme érdekvédelem területén nem nagyon vitézkedett, és vitézkedik, mégis léte nagyon sokat jelent szervezettség szempontjából. Ez, vagyis az omme féltése, és nem más íratja le velem ezeket, és az omme-ra nézve más kritikának tűnő sorokat.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.14. 07:29 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.10.11. 13:25
Hozzászólások: 2170
Tartózkodási hely: Észak, közép Nógrád, A Karancs 10km-es körzetén belül.
jani bátya írta:
Vivaldi, akkor csak egy évvel előzlek meg.

Üdv. jani bátya

Lehet. Én 1992 tavaszán léptem be, de igazolványt nem adtak rögtön.Viszont a fiatalok meg azt mondják, hogy ez nem valami nagy dolog. Bár bizonyára vannak akik előbb be léptek, de lassan már mi is alapító tagnak számítunk, mert könnyű belépni most, amikor hasznom is van belőle. De akkor, és még évekig utánna, nekünk csak annyi volt a haszon, hogy befizettük a tagdíjjat, és gyűlésekre járhattunk. És ha akkor olyanok mint mi, nem léptünk volna be, azóta már elhalt volna az omme. No már most felmerül a kérdés, kinek van nagyobb joga kérdéseket megfogalmazni a vezetőség felé, nekünk, vagy azoknak akik nemrég léptek be, és csak a támogatásért, vagy különböző juttatásokért tagok?


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.13. 19:38 
Offline
Törzstag
Törzstag

Csatlakozott: 2008.11.03. 10:52
Hozzászólások: 1592
Tartózkodási hely: Balaton fővárosa
Vivaldi írta:
Milyen egyesület az ahol bármit bármikor ellophatnak, és a tisztességes, több mint húsz éve omme tagok meg sem kérdezhetik, hogy hol van az omme vagyona. Egyszerű, csak utánna kell érdeklődni.


Gondolom nyitottál egy új fejezetet itt a fórumon magadnak.
Egyszerű,csak utána kell érdeklődnöd- ahogy írod- a szaktanácsadódnál aki egyben az egyesület elnökhelyettese
is.Nála autentikusabb forrás aligha van.
Korábban erre a kérdésedre már válaszoltam,úgy látszik fölöslegesen.
Egyébként mire fel gondolod hogy jár neked egy méztöltő,van még rajtad kívül vagy tízezer másik tag. :o


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.13. 17:49 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.16. 08:36
Hozzászólások: 659
Tartózkodási hely: Kalocsa
Vivaldi, akkor csak egy évvel előzlek meg.

Üdv. jani bátya


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.13. 16:13 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.10.11. 13:25
Hozzászólások: 2170
Tartózkodási hely: Észak, közép Nógrád, A Karancs 10km-es körzetén belül.
Oké, zsíros méhész, meg pilátus túlzás. Nincs semmi bizonyítékom arra nézve , hogy náluk lenne, csak a nyomaték kedvéért írtam. Utólag meg nem bírtam már kiszerkeszteni. Ezért bocsánatot kérek.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.13. 15:59 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.10.11. 13:25
Hozzászólások: 2170
Tartózkodási hely: Észak, közép Nógrád, A Karancs 10km-es körzetén belül.
Igazolhatóan 1993 jan 1-én már omme tag voltam . Kérdem én vannak omme tagok, és vannak omméb tagok, vagy hogy van ez? Nem vagyunk egyformák? Tudomásul szerint ezeket a mézpalackozókat nem x, és y hanem az egész tagság kapta ajándékba. Én talán nem vagyok olyan omme tag, mint aki ellopta a mézpalackozókat? Eddig más használta az egész omme tagságnak ajándékba adott mézpalackozókat, most már azt hiszem rám került a sor, elég sokáig volt másnál, és én is kérek eggyet, én is mézet szeretnék palackozni. Nekem jó lesz az is ami a Zsíros méhésznél, vagy az ami pilátusnál, vagy másnál van. És nem veszem be azt a dumát, hogy ez egy ócskaság, jó lesz nekem úgy ócskán is. Kedves omme vezetőség, igaz, hogy nem önök alatt lopták el őket, de azért valami vizsgálatot csak indíthatnának ez ügyben. Milyen egyesület az ahol bármit bármikor ellophatnak, és a tisztességes, több mint húsz éve omme tagok meg sem kérdezhetik, hogy hol van az omme vagyona. Egyszerű, csak utánna kell érdeklődni. Mert kérdem én hogyan bízzunk meg önökben, hogy ha az omme-ban bárki bármit bármikor ellophat, és senkinek nincs joga megkérdezni?


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.13. 10:28 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2013.02.09. 23:13
Hozzászólások: 468
Vivaldi írta:
Megtaláltam a tagsági kártyámat. 1993 január 1. keltezésű. Vajon ez egy kicsit feljogosít e arra, hogy megkérdeztem, kik lopták el a mézpalackozókat. Mert az omme rendbetételét valahol itt kéne kezdeni.

Nocsak, tán elszeretnéd "kukorékolni"? :mrgreen: ( :twisted: )

_________________
A siker nem érdekel,csak a kudarc okai...("én")


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.13. 08:01 
Online
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.31. 18:29
Hozzászólások: 2229
Tartózkodási hely: Csurgó
Örülök hogy ujjra látlak írni.Majd tudasd velünk mit válaszoltak,beléptid meg van mi baj lehet.

A vita nem itt lesz! :D

_________________
Mérő szám? A tele hordók!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2014.01.13. 07:58 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.10.11. 13:25
Hozzászólások: 2170
Tartózkodási hely: Észak, közép Nógrád, A Karancs 10km-es körzetén belül.
Megtaláltam a tagsági kártyámat. 1993 január 1. keltezésű. Vajon ez egy kicsit feljogosít e arra, hogy megkérdeztem, kik lopták el a mézpalackozókat. Mert az omme rendbetételét valahol itt kéne kezdeni.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2013.12.15. 23:00 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2009.09.11. 19:54
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Veszprém megye
Tisztelt Tsanyi!

Azt hiszem itt valamelyikünk nincs képben. :P
"KFT: Korlátolt Felelősségű Társaság, bár szokták ezt Korlátolt Felelőtlen Társaságnak is emlegetni." :taps

Megint egy dolog amiben egyetértünk! :lol:
Az idő mindent megold,ha nem, akkor majd a pénz! :lol:

Részemről befejezve!

Áldott Karácsonyt! Sikeres jövőt kívánok!

Tisztelettel:Laci990


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2013.12.15. 22:22 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.24. 07:28
Hozzászólások: 6274
Tartózkodási hely: Észak-Zala
Laci990 írta:
......A válaszomat annak tükrében fogalmaztam meg,ha a plusz tagdíj elegendő lenne az újságra akkor a
Kft alapítására nem volna szükség, csupán csak, az OMME, tagjainak számára megrendeli a lapot.....


Azt hiszem itt valamelyikünk nincs képben. Én rád gondolok.
KFT: Korlátolt Felelősségű Társaság, bár szokták ezt Korlátolt Felelőtlen Társaságnak is emlegetni. ;)
Idézet:
....Kft jelentése: Olyan gazdasági társaság, amely meghatározott összegű törzsbetétekből álló törzstőkével indul és amelyben a tagok kötelezettsége alapvetően csak saját vagyoni hozzájárulásuk befizetésére terjed ki. A Kft ügyvezetője viszont korlátlan módon, egész vagyonával felel tartozásaiért a hitelezőknek szándékos kár okozás esetén. Inkább személy egyesülés jellegű társaság, részvényt vagy kötvényt nem bocsát ki....

Ha végig gondolod ez alapértelmezésben az OMME, a tagok vagyonának védelmében szükséges.
Abban igazad van, hogy a tagdíj emelése nem lehet elég az újságra, nem is kell, hogy elég legyen.
De nem látod, vagy nem akarod látni, hogy a a tagdíjba építéssel "helyzetbe hozták" az új újságot. Nem ismerem a Méhészet példányszámát, de az új lap minden OMME taghoz el fog jutni, ezért kihagyhatatlan lesz minden a méhészeket megcélzó hirdetőnek....
Lehet, hogy ez nem etikus a Méhészettel szemben, de bármely szervezet adhat ki lapot a tagjainak.
Mondjam még?

_________________
advocatus diaboli


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2013.12.15. 20:09 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2009.05.06. 19:22
Hozzászólások: 756
A vádaskodás kifejezés különös értelmet nyer számomra ebben az ügyben. Nem tudom, hogy a Laci990 nick-név mögött ki található, de engem személy szerint nem is nagyon izgat. Ha a soknevű barátunk írogat –s elnézést, amennyiben valótlan feltételezést szövök tovább-, akkor is csak egy véleményt mond el a sok közül. Ha mégsem a soknevű ember mondja el a véleményét, akkor ennek a feltételezése is csak alaptalan „vádaskodás”.

Egyébként a vádaskodásról nekem nem a vélemények, hanem a büntető eljárások szoktak eszembe jutni. Ha az OMME ügyvezetés jelenlegi tevékenységét szemlélem, akkor igen jó esély mutatkozik arra, hogy a jövőben az ügyészség fog „vádaskodni” Közokirat-hamisítás, Csalás ill. Hűtlen kezelés bűncselekmények tekintetében. Ezekért nem csak ülni lehet, hanem vagyoni felelősség is terheli az elkövetőket.

„Vétkesek közt cinkos, aki néma”......... Én szóltam időben. Egy azonnali küldöttgyűléssel még lehet enyhíteni a megítélésen. De most már csak enyhíteni.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2013.12.15. 19:28 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2009.09.11. 19:54
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Veszprém megye
Tisztelt Tsanyi!

Advocatus diaboli aláírásod, jelződ és egyben kötelezettséged is.?
Részemről semmit nem érzek sértőnek,első olvasatra "levágtam",hogy írásod támadó,
nem kimondottan ellenem irányuló, hanem az ellenszenv vezérelte megfogalmazás.
Ezért is írtam azt,hogy hízelgő, megmosolyogtató,hogy Lackónak hívsz
és a megszólításomat is kis t-vel írod. :)
Veled ellentétben, én Csuja Lászlót tiszteletben tartom és elismerem munkásságát,
törekvéseit,mert értünk méhészekért cselekszik még akkor is ha nem mindenki ért vele egyet!
Én sem értek veled egyet,hogy "árukapcsolás"-t emlegetsz mert ezt felénk megemelt tagdíjnak,
kontra "ingyen" újságnak nevezik! Milyen elgondolkodtató....!
Az OMME a méhészeké a tagságé,köztük az enyém is!
Részedről vádaskodásnak vélt mondandóm szerinted ki vagy mi ellen irányult?
Szeretném hangsúlyozni még egyszer,hogy egy jó kérdésre adott válasz volt!
Az "árukapcsolás" okán Te is különbséget teszel OMME és Kft között.
A kérdés az OMME-re vonatkozott arra adtam a választ!
A válaszomat annak tükrében fogalmaztam meg,ha a plusz tagdíj elegendő lenne az újságra akkor a
Kft alapítására nem volna szükség, csupán csak, az OMME, tagjainak számára megrendeli a lapot.

A felém irányuló tisztánlátásod okán megemlítenék néhány Tőled származó,leírt gondolatodat amivel
ismeretlenül is,de egyetértek!
Támogatásokkal kapcsolatos:
-Ha valóban igazságos rendszert szeretnénk, (szeretnénk?) akkor a számlával eladott, adózott méz után kéne felosztani.
-Azonban arra én is kíváncsi lennék, szakembertől, hogy az állattenyésztésen belül, hogy is állunk támogatások szempontjából
Érdekvédelem:
-Aztán beszélt a méheű. felelősök átvételéről .......ami szerintem q....va nagy öngól lehet

Tisztelettel:Laci990


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2013.12.14. 23:15 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.24. 07:28
Hozzászólások: 6274
Tartózkodási hely: Észak-Zala
Tisztelt Laci990!

Ha sértőnek érezted, a Lackót elnézést! Nicked mögött valaki régi ismerőst véltem felfedezni.
A személyes névmások írásmódjával kapcsolatban, hivatkozhatnék a helyesírási szótárra stb.... De ha gondolod fordulj Tomipapához vagy meezesjeno-hőz, mindketten avatottabb művelői a nyelvtannak nálam, és kimerítő személyre szabott magyarázatot is adhatnak számodra.
Laci990 írta:
....Azt,hogy én vádaskodok elutasítom!......
:o
Laci990 írta:
...Kérdésedre, hogy mennyit fizet az OMME egy darab újságért,nagyon egyszerűen kiszámolható! .......
.....Valószínűsithető,hogy ez az összeg magasabb lesz, mint a plusz tagdíj,ezért is kellett a Kft. ;)

Akkor most, hogy is van ez?
Szerintem egyszerű vádaskodás.

_________________
advocatus diaboli


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2013.12.13. 22:20 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2009.09.11. 19:54
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Veszprém megye
Tisztelt Tsanyi!
Veled ellentétben, engem nem bosszant semmi!Számomra még az is hízelgő, megmosolyogtató,hogy Lackónak hívsz
és a megszólításomat is kis t-vel írod. :)
Azt,hogy én vádaskodok elutasítom!
Részemről a fellelhető információk alapján,(Kft alaptőke,plusz tagdíj...)Vezso társunk kérdésére adtam választ,
elkülönítve az OMME-re vonatkozóan!
Az eladatlanul visszamaradt termék és a szolid haszon a Kft ügye.

Kérlek Te se bosszankodj?! Az élet jön és nem köszön!

Tisztelettel:Laci990


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2013.12.13. 21:06 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.16. 08:36
Hozzászólások: 659
Tartózkodási hely: Kalocsa
Tsanyi!
Ne mérgelődj, bosszankodj. Tulajdonképpen a mostani esetben is arról van szó hogy a nincsenek az emberek tájékoztatva. Találgatunk, feltételezgetünk, hogy ugyan mire és hogyan költik el a tagdíjainkat. Ha tudsz valamit ,kíváncsian várom. Hogyan terjesztik. Nálunk a szaktanácsadó azt mondta, hogy a tagdíjemelés a postaköltségre kell.
A rendelkezésre álló elcsípett adatokból összegekből osztva szorozva azért meg lehet közelíteni a valóságot. Az biztos hogy ingyen nincs semmi a mai világban, néha még a pofonért is fizetni kell amit kap az ember.

Üdv. jani bátya


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2013.12.13. 20:33 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.10.24. 07:28
Hozzászólások: 6274
Tartózkodási hely: Észak-Zala
Laci990 írta:
....Valószínűsithető,hogy ez az összeg magasabb lesz, mint a plusz tagdíj,ezért is kellett a Kft. ;) ......

Tudod Lackó engem bosszant a lap terjesztésének módja .....
De talán ennél jobban is bosszant ha valaki mint te minden alap nélkül vádaskodik. Van valami információd, vagy csak a nyílt őszinte rosszindulat beszél belőled?
Pl itt http://www.lapker.hu/katalogus/index.ph ... frissebb=1 megtalálod néhány lap árát........
Az új lapnál, pont az általam kifogásolt terjesztési mód miatt, a remittenda könnyen tervezett keretek közt tartható, tehát megfelelő szerződések esetén egy szolid haszon is vélhető.

Ettől még nem lett szimpatikus számomra az "árukapcsolás", de az alaptalan vádaskodás még annyira sem.

_________________
advocatus diaboli


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2013.12.13. 19:48 
Offline
Törzstag
Törzstag
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.16. 08:36
Hozzászólások: 659
Tartózkodási hely: Kalocsa
Tükör írta:
Külsősök meg megvehetik. Azoknak 490 ahogy látom rajta.

Látom , már neked is elkel egy szemüveg, mint nekem;) , mert 470 az a 490.

Üdv. jani bátya


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2013.12.13. 19:38 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2009.09.11. 19:54
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Veszprém megye
Tisztelt Vezso!

Kérdésedre, hogy mennyit fizet az OMME egy darab újságért,nagyon egyszerűen kiszámolható!
Az OMME által, a Magyar Méhész Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaságnak
átutalt pénzösszeget, elosztod a tagokk létszámával (Ez jelenleg 11.987 fő.?) és osztod tizenkettővel!
"A lap példányszáma legalább az OMME mindenkori taglétszámával megegyező példányszámú lesz."
Valószínűsithető,hogy ez az összeg magasabb lesz, mint a plusz tagdíj,ezért is kellett a Kft. ;)
A Magyar Méhész Kft-nak mennyibe kerül, az gondolom üzleti titok.


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2013.12.13. 17:55 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.09. 20:20
Hozzászólások: 9383
Tartózkodási hely: J-N-Szolnok
Hogy miről volt szó?
Hol hallasz te ilyeneket?
Hogy csak OMME tagok kaphatják?
Erről szó nem volt sehol.
Azoknak ingyenes.(jó tudom, megemelt tagdíj, de tagoknak kvázi csak annyiba kerül. 2300Ft évente(!))
Külsősök meg megvehetik. Azoknak 490 ahogy látom rajta.

De ez miért is probléma neked?

_________________
NB fészek+2x1/2NB szűz méztér(néha 3)
Halad az, csak csinányi köll....
"Tükörbe nézünk, de önmagunkba soha..."


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2013.12.13. 17:01 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2008.11.20. 17:57
Hozzászólások: 2938
Tartózkodási hely: Soltvadkert
Tükör írta:
Szerintem hozzá lehet majd .


Na az szép lenne!
Arról volt szó , hogy OMME tagság függő a dolog , és egyrészt ezért is emelkedik a tagdíj


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2013.12.13. 08:57 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.09. 20:20
Hozzászólások: 9383
Tartózkodási hely: J-N-Szolnok
Gondolom kevesebbet fizet érte, de nem tudom pontosan megmondani mennyit.
Nincs ilyen formában napi rálátásom ezekre az ügyekre.

_________________
NB fészek+2x1/2NB szűz méztér(néha 3)
Halad az, csak csinányi köll....
"Tükörbe nézünk, de önmagunkba soha..."


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2013.12.13. 08:48 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2010.05.10. 19:49
Hozzászólások: 351
Tartózkodási hely: B-A-Z megye
Köszönöm Atya, meg fogom nézni!

Tükör!
Az újságra 470Ft van írva. Meg tudod mondani, hogy mennyit fizet érte az Omme? Gondolom nem annyit, amennyi a tagdíjemelésből bejön.
Zsolt


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2013.12.12. 21:42 
Offline
Tag
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2009.05.07. 05:08
Hozzászólások: 219
Tartózkodási hely: Szekszárd
Vezso!
A sajtófigyelőbe tettem azt a linket, amelyben a Francia intézetben történtek, hallottak, egy részét már megnézheted, ha érdekel.

_________________
A becsületesség, a tisztesség és az igazmondás támadhatóvá tesz.
Ne törődj vele! Te csak légy becsületes, tisztességes és őszinte!


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2013.12.12. 21:06 
Offline
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.09. 20:20
Hozzászólások: 9383
Tartózkodási hely: J-N-Szolnok
Szerintem hozzá lehet majd .

_________________
NB fészek+2x1/2NB szűz méztér(néha 3)
Halad az, csak csinányi köll....
"Tükörbe nézünk, de önmagunkba soha..."


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2013.12.12. 16:26 
Offline
Rendszeres hozzászóló
Rendszeres hozzászóló

Csatlakozott: 2008.11.20. 17:57
Hozzászólások: 2938
Tartózkodási hely: Soltvadkert
sehogy


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2013.12.12. 08:50 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2011.08.08. 11:21
Hozzászólások: 82
Tartózkodási hely: Győr környéke
Vajon OMME tagság nélkül hogyan lehet hozzájutni a laphoz ?


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
 Hozzászólás témája: Re: OMME hírek
HozzászólásElküldve: 2013.12.11. 21:26 
Offline
Tag
Tag

Csatlakozott: 2009.09.11. 19:54
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Veszprém megye
Milyen jó,hogy ennyi probléma mellett, legalább lesz OMME újság!?
Igaz én a címét,"Mézesmadzag"-ra változtatnám! :lol:


Vissza a tetejére
 Profil Privát üzenet küldése E-mail küldése  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4800 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 96  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: háromkiló, robi75, sped78 valamint 72 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Ugrás:  



Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség

greenmiles v1.0 desgined by CodeMiles Team.